Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

exar kun

Öğrenci
15 Aralık 2016
8
11
3
23
Bu 8-10 mesajlı arkadaşların kim olduğunu cidden merak ediyorum. gelip, ortalığı karıştırıp gittiler

Yoo ben buradayım tanışmak istersen tanışırız.

@Eto3401 konuya hiç karışmak istemedim senin açtığın konuya da dahil olmak istemedim ama tys23 burada atıp tutmaya devam etti ve dahil olduk bak @bt38 de durumdan rahatsız ona da desenize sana ne oluyor diye :) ne komiksiniz be konu kitlenip arasından süre geçip avutma mesajı atılıyor o kadar adam haksız duruma düşüyor senaryo çok hoş laflarım rahatsız ediyorsa banlayın zaten bundan başka birşey de bilmezsiniz

D

Deleted member 509975

SDN Okuru
Öncelikle yan hesap alip geldigim icin özür diliyorum. Yapmamam gerekirdi ama, arkamizdan atip tutulanlara bir cevap vermem gerektigini düsündüm.

@Tys23

Giderek kendi bacaklarina siktilar diye bir tabir kullanman hayal kirikligi yaratti. Gidenlere üyeler kadar destek olamadin, ayip ettin. Hani kimden ne diye cekiniyorsunuz onu anlamis degilim. Bu forumda gönüllü is yaptiginizi kimsenin maasli elemani olmadiginizi unutmayin. Delikanli gibi cikip hakkinizi savunmayi bilin. Moderatörlük allahin bir lütfu degil.

Herkesin Moderatör Olmasını istemiyoruz!

Bu konu altinda forum coktandir kötüye gidiyor diyip bir an geri vites yapip mesaji silmende ayri bir olay zaten. Kimse kimseyi gaza getirmedi kardesim, bunu sen de bizim kadar iyi biliyorsun. Kalbini kirmak istemezdim fakat arkamizdan böyle konusman zoruma gitti.

Yok paraleldi yok gaza geldiler yok cart curt diye espiriler cevirmissiniz. Buradaki asil konu moderatörler degil, bunu anlayamamaniz gercekten hayret verici. Kimse kimseyi de yönlendirmedi, herkes kendi karari ile cikti.

Moderatörler oy birligi ile göreve gelir isini yapmayan zamani gelince gönderilir. Begenirsiniz veya begenmezsiniz ona ben karisamam elbette.

Ama emin olun herkes isini iyi veya kötü layigi ile yapmaya calisan insanlar. Gönüllü olarak herkes böyle bir yerin kahrini ve sikintilarini üstlenemez. Aralarinda genc arkadaslarimizin oldugu dogrudur, tecrübesiz olduklari da. Peki hangimiz tecrübeliydik? Neredeyse hicbirimiz. Onun icin moderatör arkadaslara fazla yüklenmeyin. Gün gelir onlar da gereken tecrübeye sahip olurlar. Yenilere sahip cikmaniz gerek.

Forumu aslinda moderatör oldugum zamanlar birakmaya karar vermistim. @pesimist sagolsun bana gereken degeri ve destegi her zaman gösterdi. Onun hatrina görev sürem yaklasik 1 sene uzadi diyebilirim. Yoksa burada iki dakika bile durmayacak kadar öfkeliydim.

Bu forum bugün bu haldeyse sebebi ofisin foruma önem vermemesidir. Kimse bana isleri yogun demesin arkadas. Technopat forumda Recep Baltas denen sahis onlarca donanim videolari cekerken, forumda sürekli cirit atarken, teamviewer ile forumun alayina yardim ederken, farkli kategorilerde makaleler yazarken koskoca ofisten bir allahin kulu cikip burayla ilgilenemiyor mu yani? 40 bin küsür mesaji var adamin. Bu adam yogun degil mi yani? Biz neden geri kaliyoruz.

Bu konuda yine güzel sözler söylenmis, vaadler verilmis. Peki hakki abi soruyorum sana, bu konuda verilen söz yerine getirildi mi?

SDN 29 Ekim'İ Neden Kutlamadı?

10 Kasim'da SDN ne gibi bir logo hazirladi Atatürk'ü anma günü icin? Hani ilgilenecektiniz? Tolga ve Kerem'e yetki verdim demissin de, bu sahislar foruma mi giriyor allah askina. Yogunluguna geldi herhalde degil abi, hicbir zaman bos zamanlarina denk gelmedi bu forum. Forumda olmayan kisilerin admin yetkisi var. Ben sizinle konustuklarimi burada paylasmayacagim ama yetki olayi hakkinda neler yazdigimi iyi hatirliyorsunuz.

Gelelim ana sayfaya forum hesabiyla giris yapilamama olayina. Hani düzelttiniz mi? Yok. Sürekli söz verip, umut verip kenara cekiliyorsunuz. Forum sunucusu tursu gibi o kadar bildirilmesine ragmen herhangi bir cözüm bulmus degilsiniz.

Limon host mu ne karin agrisiysa artik bunlardan vazgecmeniz gerekiyor. Burada haricinde bu derecede kötü bir sunucuya sahip olan forum tanimiyorum pek. Bir mesaj atana kadar dokuz doguruyoruz.

Forumda sms onayi yok. Sacma sapan cinli midir japon mudur neyse artik spamcilarla ugrasiyoruz.

Forumda hala adam akilli bir gelistirici de bulunmuyor. Keyloger gideli buraya gelip giden part-time elemanlarin sayisi belli degil.

Ben sizlere her zaman saygili davranmaya calistim. Birikince birikiyor böyle ve insan disa vurmak istiyor.

Eger her sey böyle yalvarmayla olacaksa bu forumun pek bir cazibesi kalmiyor benim icin. Ne üyelerin ne de modlarin istekleri dikkate aliniyor.

Bu forumdan mazruf gibi konu acma makinesi olan bir üye bile gittiyse gerisini siz düsünün. Olayi hala konu acmaktan ibaret sanip yeni bir editör arkadas getirmissiniz. Bu isler konu acmanin cok daha ötesinde abi.

Velhasil-i kelam, forumu bazi sebeplerden dolayi kendi kararim ile biraktim. Bu forumda sevip saydigim kisiler bu mesaj icin kusura bakmasin. Gercekleri saklamanin bir anlami yok.

Ortaya ciksin ki forum bu dertlerinden kurtulsun. Düzeltilecek bir seyler varsa simdiden ise koyulmak lazim. Polyannacilik oynayarak zerre kadar ilerleyemez kimse.

Birkac üyenin gitmesiyle bura yas tutacak degil. 10 üye gider 100 üye gelir, bu devran böyle döndü sürekli.

Beni seversiniz veya sevmezsiniz buna saygi duyarim. Ama arkamdan kimse atip tutmasin lütfen.

Foruma dönmeyi de sahsen artik düsünmüyorum. Hesabimi yasaklayabilirsiniz arkadaslar.

Bu mesajimi da silmeyin rica ediyorum.

Kalin saglicakla.

Hunter3

Öğrenci
15 Ocak 2017
1
8
3
Merhaba arkadaşlar, ben eski moderatörlerden @Alecont .

Öncelikle buraya son kez tekrardan gelme nedenimi belirteyim. Son olaylara bir açıklık getirmek. Aranızda olanları anlayan arkadaşlar olmakla beraber konuyu örtbas eden ve dost sandığım insanlarla başlamak istiyorum.

@Tys23 konuyu arka planda da takip etmene rağmen "kendi ayaklarına sıktılar" diyerek ne kadar korkak ve bulunduğun konumu kaybetmemek amacı ile haksızın arkasında duran, tabiri caizse bir yağcı olduğunu gösterdin. Sana diyecek hiçbir şeyim yok.

Giden arkadaşlarla ortak bir karar almadığımızı belirtmek isterim. Her şey bir anda oldu. @Eto3401 nickli arkadaşımızın hiçbir kuralı çiğnemeden açmış olduğu prostesto başlığının kapatılması bardağı taşıran son damla oldu. Size arkada olanlardan bahsedeyim ve @rawkid'in zaten bahsettiği şeyleri tekrarlayayım ama ondan önce yetkilerimin alınmasındaki nedeni söyleyeyim. "Ofisin cebine yeterli para sokmadığım için" oldu bunlar. Yani clickbait içeren onlarca konu açmadığım için, sadece insanların işine yarayacağını düşündüğüm bilgi içerikli konular açtığım için.

Arkada olanlara gelince;

• Her hafta yaptıkları toplantılar (tabii benim hiç katılmadığım, nedeni ise ne diyeceklerini zaten bilmem - konu açın hit alın vs vs)
  • Arkadaşlar hadi şu konuda üyeleri birbirleriyle kavga ettirip biraz hit kasalım (akşam yemeğimizi ısmarlasınlar)

Benim istediğim şey ise sadece para kazanmak için değil, üyelerin birbirlerine yardım ettiği, samimi dostluklar olan bir forum yaratmaktı. Ama tabii ki bu ofisin anlayışına ters düşüyordu, bu yüzden uzaklaştırıldım. Bu foruma verdiğim emeklerin haddi hesabı yok, diğer arkadaşlarımı saymıyorum bile. Gerçekten karşılıksız yaptığımız bu kadar işten sonra bir teşekkür bile almadan devam ettik. Ettik ama bide üstüne yeterli emeği göstermediğimizi söyleyerek bizi kendilerinden ve bu forumdan soğuttular. Gerçekten bu foruma emek vermediğimi söyleyecek varsa çıksın söylesin. Yönetim böyle devam ederse olacaklar belli, forum ortaokullularla dolar yakında. Gerçi modlar bile ortaokullu olduğuna göre dolmuş çoktan. Tabii onlar için bir sorun yok sonuçta onlarla da hit kasabilirler. Eski ortam yok artık, birbirlerinin her attığı mesajı beğenen ve @SONG JOONG KI gibi hiçbir şeyden haberi olmayıp yeni modlar gibi belki bende mod olurum hesabıyla yağ çekenler var. Bu yüzden bana kalmak düşmez. Saygılar..

Tys23

Dekan
22 Ağustos 2012
7,138
1,229
1,358
Bırak ya burada şov yapma adamların hepsi açık açık yazı yüzünüze söyledi o konuda sizler niye yazamadınız sesiniz çıkamadı şimdi yoklar diye konuşun onlar yok ama burada kardeş yerine koydukları birsürü üye var merak etme hiçbirisine laf değdirmeyiz.

Adamlar herşeyi açık açık yazı hakkı alkan görmez gelmez dediler yalan mı hani nerede he

Laflarını açık açık yazdılar o konuda sen neden yok arkadaş arka yerde dediğini burada söylemiyorsun çarptırıyorsun demedin kimin ne olduğu belli al arka da dedikleri başka ss leri koy deki o adam arkada farklı konuştu burada farklı tamam sen doğruymuşsun derim hadi

Boşa atıp tutma cici mod havasında takılma
--- Gönderi Güncellendi ---

Adamlar kucağına alıp sallasınlar bizi demedi scorpion bişe gitti adam smoddu

Hakkı alkan bu mesajları bile okumuyor ne konuşuyon boşa yağ çekme
Scorpion
Öncelikle yan hesap alip geldigim icin özür diliyorum. Yapmamam gerekirdi ama, arkamizdan atip tutulanlara bir cevap vermem gerektigini düsündüm.

@Tys23

Giderek kendi bacaklarina siktilar diye bir tabir kullanman hayal kirikligi yaratti. Gidenlere üyeler kadar destek olamadin, ayip ettin. Hani kimden ne diye cekiniyorsunuz onu anlamis degilim. Bu forumda gönüllü is yaptiginizi kimsenin maasli elemani olmadiginizi unutmayin. Delikanli gibi cikip hakkinizi savunmayi bilin. Moderatörlük allahin bir lütfu degil.

Bu konu altinda forum coktandir kötüye gidiyor diyip bir an geri vites yapip mesaji silmende ayri bir olay zaten. Kimse kimseyi gaza getirmedi kardesim, bunu sen de bizim kadar iyi biliyorsun. Kalbini kirmak istemezdim fakat arkamizdan böyle konusman zoruma gitti.

Yok paraleldi yok gaza geldiler yok cart curt diye espiriler cevirmissiniz. Buradaki asil konu moderatörler degil, bunu anlayamamaniz gercekten hayret verici. Kimse kimseyi de yönlendirmedi, herkes kendi karari ile cikti.

Moderatörler oy birligi ile göreve gelir isini yapmayan zamani gelince gönderilir. Begenirsiniz veya begenmezsiniz ona ben karisamam elbette.

Ama emin olun herkes isini iyi veya kötü layigi ile yapmaya calisan insanlar. Gönüllü olarak herkes böyle bir yerin kahrini ve sikintilarini üstlenemez. Aralarinda genc arkadaslarimizin oldugu dogrudur, tecrübesiz olduklari da. Peki hangimiz tecrübeliydik? Neredeyse hicbirimiz. Onun icin moderatör arkadaslara fazla yüklenmeyin. Gün gelir onlar da gereken tecrübeye sahip olurlar. Yenilere sahip cikmaniz gerek.

Forumu aslinda moderatör oldugum zamanlar birakmaya karar vermistim. @pesimist sagolsun bana gereken degeri ve destegi her zaman gösterdi. Onun hatrina görev sürem yaklasik 1 sene uzadi diyebilirim. Yoksa burada iki dakika bile durmayacak kadar öfkeliydim.

Bu forum bugün bu haldeyse sebebi ofisin foruma önem vermemesidir. Kimse bana isleri yogun demesin arkadas. Technopat forumda Recep Baltas denen sahis onlarca donanim videolari cekerken, forumda sürekli cirit atarken, teamviewer ile forumun alayina yardim ederken, farkli kategorilerde makaleler yazarken koskoca ofisten bir allahin kulu cikip burayla ilgilenemiyor mu yani? 40 bin küsür mesaji var adamin. Bu adam yogun degil mi yani? Biz neden geri kaliyoruz.

Bu konuda yine güzel sözler söylenmis, vaadler verilmis. Peki hakki abi soruyorum sana, bu konuda verilen söz yerine getirildi mi?

SDN 29 Ekim'İ Neden Kutlamadı?

10 Kasim'da SDN ne gibi bir logo hazirladi Atatürk'ü anma günü icin? Hani ilgilenecektiniz? Tolga ve Kerem'e yetki verdim demissin de, bu sahislar foruma mi giriyor allah askina. Yogunluguna geldi herhalde degil abi, hicbir zaman bos zamanlarina denk gelmedi bu forum. Forumda olmayan kisilerin admin yetkisi var. Ben sizinle konustuklarimi burada paylasmayacagim ama yetki olayi hakkinda neler yazdigimi iyi hatirliyorsunuz.

Gelelim ana sayfaya forum hesabiyla giris yapilamama olayina. Hani düzelttiniz mi? Yok. Sürekli söz verip, umut verip kenara cekiliyorsunuz. Forum sunucusu tursu gibi o kadar bildirilmesine ragmen herhangi bir cözüm bulmus degilsiniz.

Limon host mu ne karin agrisiysa artik bunlardan vazgecmeniz gerekiyor. Burada haricinde bu derecede kötü bir sunucuya sahip olan forum tanimiyorum pek. Bir mesaj atana kadar dokuz doguruyoruz.

Forumda sms onayi yok. Sacma sapan cinli midir japon mudur neyse artik spamcilarla ugrasiyoruz.

Forumda hala adam akilli bir gelistirici de bulunmuyor. Keyloger gideli buraya gelip giden part-time elemanlarin sayisi belli degil.

Ben sizlere her zaman saygili davranmaya calistim. Birikince birikiyor böyle ve insan disa vurmak istiyor.

Eger her sey böyle yalvarmayla olacaksa bu forumun pek bir cazibesi kalmiyor benim icin. Ne üyelerin ne de modlarin istekleri dikkate aliniyor.

Bu forumdan mazruf gibi konu acma makinesi olan bir üye bile gittiyse gerisini siz düsünün. Olayi hala konu acmaktan ibaret sanip yeni bir editör arkadas getirmissiniz. Bu isler konu acmanin cok daha ötesinde abi.

Velhasil-i kelam, forumu bazi sebeplerden dolayi kendi kararim ile biraktim. Bu forumda sevip saydigim kisiler bu mesaj icin kusura bakmasin. Gercekleri saklamanin bir anlami yok.

Ortaya ciksin ki forum bu dertlerinden kurtulsun. Düzeltilecek bir seyler varsa simdiden ise koyulmak lazim. Polyannacilik oynayarak zerre kadar ilerleyemez kimse.

Birkac üyenin gitmesiyle bura yas tutacak degil. 10 üye gider 100 üye gelir, bu devran böyle döndü sürekli.

Beni seversiniz veya sevmezsiniz buna saygi duyarim. Ama arkamdan kimse atip tutmasin lütfen.

Foruma dönmeyi de sahsen artik düsünmüyorum. Hesabimi yasaklayabilirsiniz arkadaslar.

Bu mesajimi da silmeyin rica ediyorum.

Kalin saglicakla.
Scorpion bile gitti dediler ben giden üyelere kendi ayaklarına sıktılar dedim sizin durumunuzu biliyorum kimsenin arkadasından atıp tutmadım sizde üyenin gazına gelip bunu anladınız galiba yanlış anlaşılmışım . Ama sizde biliyorsunuz aramızdan yeni ayrılan biri bu kadar uzattırdı konuyu
Merhaba arkadaşlar, ben eski moderatörlerden @Alecont .

Öncelikle buraya son kez tekrardan gelme nedenimi belirteyim. Son olaylara bir açıklık getirmek. Aranızda olanları anlayan arkadaşlar olmakla beraber konuyu örtbas eden ve dost sandığım insanlarla başlamak istiyorum.

@Tys23 konuyu arka planda da takip etmene rağmen "kendi ayaklarına sıktılar" diyerek ne kadar korkak ve bulunduğun konumu kaybetmemek amacı ile haksızın arkasında duran, tabiri caizse bir yağcı olduğunu gösterdin. Sana diyecek hiçbir şeyim yok.

Giden arkadaşlarla ortak bir karar almadığımızı belirtmek isterim. Her şey bir anda oldu. @Eto3401 nickli arkadaşımızın hiçbir kuralı çiğnemeden açmış olduğu prostesto başlığının kapatılması bardağı taşıran son damla oldu. Size arkada olanlardan bahsedeyim ve @rawkid'in zaten bahsettiği şeyleri tekrarlayayım ama ondan önce yetkilerimin alınmasındaki nedeni söyleyeyim. "Ofisin cebine yeterli para sokmadığım için" oldu bunlar. Yani clickbait içeren onlarca konu açmadığım için, sadece insanların işine yarayacağını düşündüğüm bilgi içerikli konular açtığım için.

Arkada olanlara gelince;

• Her hafta yaptıkları toplantılar (tabii benim hiç katılmadığım, nedeni ise ne diyeceklerini zaten bilmem - konu açın hit alın vs vs)
  • Arkadaşlar hadi şu konuda üyeleri birbirleriyle kavga ettirip biraz hit kasalım (akşam yemeğimizi ısmarlasınlar)

Benim istediğim şey ise sadece para kazanmak için değil, üyelerin birbirlerine yardım ettiği, samimi dostluklar olan bir forum yaratmaktı. Ama tabii ki bu ofisin anlayışına ters düşüyordu, bu yüzden uzaklaştırıldım. Bu foruma verdiğim emeklerin haddi hesabı yok, diğer arkadaşlarımı saymıyorum bile. Gerçekten karşılıksız yaptığımız bu kadar işten sonra bir teşekkür bile almadan devam ettik. Ettik ama bide üstüne yeterli emeği göstermediğimizi söyleyerek bizi kendilerinden ve bu forumdan soğuttular. Gerçekten bu foruma emek vermediğimi söyleyecek varsa çıksın söylesin. Yönetim böyle devam ederse olacaklar belli, forum ortaokullularla dolar yakında. Gerçi modlar bile ortaokullu olduğuna göre dolmuş çoktan. Tabii onlar için bir sorun yok sonuçta onlarla da hit kasabilirler. Eski ortam yok artık, birbirlerinin her attığı mesajı beğenen ve @SONG JOONG KI gibi hiçbir şeyden haberi olmayıp yeni modlar gibi belki bende mod olurum hesabıyla yağ çekenler var. Bu yüzden bana kalmak düşmez. Saygılar..
Yağcı ? Ulan bu kadar da olmaz

SmokeXD

Dekan
4 Eylül 2014
9,819
1,877
293
Beyler buraya son yazışım
Eski moderatörlerden biriydim tabi ki her moderatör gibi ben de tecrübesizdim zamanla piştim foruma katkı sağlamaya çalıştım. Yönetim bize konu açmamızı söylüyordu ben editör müyüm ki konu açayım bu editörün işi. Ben gerek kendi kategorim (İşletim Sistemleri) gerek diğer bilgili olduğum konularda yardımcı olmaya çalıştım. Hatalarım olmuştur eyvallah bunlar için özür dilerim. Ama bu forumun bu kadar sıkıcı hal almasının sebebi ofisin sadece buranın sunucu masraflarını gidermesidir. Xenforo'ya geçtiğimizde 2-3 ay bi arkadaş forumun sorunlarını gidermesi için çalıştı sonra gitti. Forum Allah'a emanet sadece sunucu parası yatsın yeter. Eski üyeler birer birer uçuruldu ya da kendileri gitti yerine yeni üyeler geldi eski kaliteli moderatör abilerimiz görevden alındı yerine haddini bilmez moderatörler geldi. Ben @memogoren @scorpion @mazruf hocalarımı beğenirdim bana abilik yaptılar bir şeyler öğretmeye çalıştılar. Arka tarafta neler döndü bilmiyorum çünkü o ara ben görevden uzaklaştırıldım. Bunun için bir kırgınlığım yok ama eski moderatörler bari kalsaydı. Hakkı Alkan burayı sadece gelir kaynağı olarak görüyor ve aylık sunucu parasını yatırması onun için yeter de artar bile. Söyleyeceklerim daha çok ama burda noktalamak istiyorum.
@Tys23 seni de abi bilirdik ama ayıp ettin.

Lazzz

Rektör
15 Şubat 2014
16,707
3,278
293
f6248cea19413690e9c8cf96b5a75f2c84033bf7a555f80304e4b908c4ddff44.gif

tengribizmenemen

Profesör
30 Ocak 2016
1,676
485
263
Şu hafta kapanmadan son kez daha laf söylemek ve eften püften verilen cevapları yanıtlamak istiyorum.

Burada yönetim ekibinden çoğu kişiyle görüştük. Yüzyüze tanıştık konuştuk ettik. Büyük çoğunluğu abimdi. Ama değilmiş ki yalancı damgası yedim ben bu forumda. Mesajım silinse, hesabım banlansa daha az alınırdım. Söylediklerim yalanmış gibi belirtilmesi yakışmadı!

Öncelikle bende kıçı başı oynayan Tys23'e birkaç laf edicem. Önce forumun gidişatı kötü bende beğenmiyorum deyip sonra uber'den ayarı yiyince mesajı silip yönetime yıkama yağlama çeken oynağın tekisin. Sırf akşam csgo oynuyorsun diye eleştirini geri çekmek ve yağcılık yapmak, fırıldak giib dönmek yakışık mı? Bak bende takılıyordum akşamları tek tuşuma baktı silmek. Pişman değilim!

Hakkı alkan konuya klasik cevabını vermiş. Yapıcaz edicez bende meşgulüm bla bla. Shiftdelete.net nasıl senin sitense forumu da senin siten. Moderatörlere seo eğitimi vermekle bitmiyor bu işler maalesef. Parası olmasa anında kapatacağınız bir siteden başka bişey mi forum ha?

Burada gidenlerden sonra kalan kişilerin zaten ne olduğunu kurduğu cümlelerden anlarsınız. Forum bunlara kalıyor. Mutlusunuzdur sonuçta her konuya spam atar gibi bol bol mesaj atacak üyeniz var para kazanırsınız yeter değil mi?

Forumu forum yapan üyeler deyip, üyelere değer vermeyen, eleştirilerin devamı gelmesin diye anında kapıya kilit vuran, ama büyük incelik yaparak mesajları silmeyen şahs-ı muhterem'e diyecek sözüm yok zaten!

Burada herşeyimizi paylaştık, yazdık çizdik yeri geldi dediğiniz gibi ders notlarımıza kadar özelimizi paylaştık. Ama herşey çiçek böcekten bahsederken güzel. Kötü giden bişeylerden bahsedince hebele hübele. Vur kilidi bas vaatleri. Aman laf konmasın üsttekilere. Pohpohlayalım aman kötü bişeylerden bahsedilmesin!

Hala gelip burada hiçbişey olmamış gibi üyeliğimize devam edeceğimizi düşünen varsa çıkarın aklınızdan o olayı. Kaç kişi gitti sayamıyorum. Ancak giden kişiler sadece bir üye değildi. Bundan emin olabilirsiniz. Peşinden gelecek sessiz kişilerde cabası. Belki burada sayı olarak azdık ama giden üyelerin ortamı kalmayacağı için gelen üyeleri burada tutamayacaksınız. Zamanında laf atıp tuttuğunuz webtekno gibi burasıda velet yuvasına döndüğünde gelen üyeler ortamı beğenmeyip işini görüp gidecek. Ondan sonra ne seo kurtarır sizi ne de aldığınız boş moderatörler. Açtığınız ilgi çekici başlıklarda, siyasi başlıklarda onları kırdırırsınız birbirine. Her yenileme başına da kuruşlar girer cebinize.

Benim artık ne söylecek lafım, ne de şikayet edecek bir durumum kaldı. Çözüm gayet basitmiş halbuki. Bas kilidi değil mi? Mail atmasam hakkı alkan o konuya gelmeyecekti. Tabi gelmiş olması bişeyi değiştirmedi. Ama o mesajı görmesi bile bana yetti. Görsün ki ileride bana hak versin.

Burada kalanlara lafım yok çünkü sohbetim olanlar da gitti zaten. Onlarla hala iletişimdeyim. Buraya da dönmem bundan sonra aşırı zor bir ihtimal. Forumun çağ atlaması gerekiyor ki öyle bişey olması için zaten gidenlerin gelmesi gerek. Anladınız işte.

Hadi eyvallah.

mic check - Yaşlı Çocuk - rawkid
Dönersen pm at.Özleyeceğiz sizin gibileri.
Millet A NCA sallasın forumun içinde paralel yapıymışta.
@SONG JOONG KI sen de güya benim Herkesin Moderatör Olmasını istemiyoruz! konumda postu beğenerek bana destek oldun.E noldu şimdi?Diyorsun ki paralel yapı.Sen git millete yalakalık yap.Güç kimdeyse onun tarafında Olmayı biliyorsunuz anca.Buna döneklik denir,sen de tam bir döneksin.Sizin gibiler Yüzünden forum eskisi gibi değil.Herkes böyle aman mod olayımda şöyle de böyle de triplerine girdi.

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    542.6 KB · Görüntüleme: 537

Uber

Profesör
19 Ocak 2016
1,858
798
293
@Tys23 hırslı olduğunu biliyordum da

Bu kadar olduğunu bilmiyordum. Yüzlerine güldüğün insanlara ilk fırsatta sapladın hançeri arkadan.

Senin hedefin bendim de onu bile açık açık yazmaya cesaret edemedin.

Arka planda dönen laf diyip durmuşsun koysana arka planda yazıp da konu altında farklı ne yazmışım he nasıl birşeysin sen anlamıyorum ki 10 değil 20 sene burada ol elle tutulur bir konun yok kendini avut sen süper mod değil direkt admin olmak niyetin burada atıp tut sen açın mod odasını görsünler ne yazmışım o zaman çıkıp arka planda farklı diyebilecekmisiniz hadi

Artık banlarsınız bu hesabı da !

Kapanan konuya hakkı bey zahmet edip 1 gün sonra yazmış hangimize özelden neden böyle düşünüyorsunuz demedi

Daha var ya elimi ayağımı yıkadım ne haliniz varsa görün

Tys23 kardeş elazığlı yım sende gakkoşlar mert olur korkmaz lafını saklamaz bir öyle bir böyle olmaz hani hatırlatıyım

Senin nasıl birisi olduğunu ben çok iyi gözlemledim senden hiç haz etmiyorum benimle emir kipi ile konuşmamanı söylediğim an seninle işim bitmişti

Hadi birdaha görüşmemek üzere...

Şu paralel diyenler de mod ken abi çekiyordu herkesin ne olduğunu çok güzel gördük.

Ulan forumun derdine biz düştük hakkı bey yatarken gece biz buradaydık hafta sonu sinemalara giderken biz vardık yazık lan emeklere yazık

Bu satten sonra Ne yol olur ne kasaba.

Lazzz

Rektör
15 Şubat 2014
16,707
3,278
293
Fetöcü diyin de tam olsun ne paraleli la, iyi güldüm. Bakkala gideyim mısır alıp geleyim patlatayım iyi gider.

Uber

Profesör
19 Ocak 2016
1,858
798
293
Fetöcü diyin de tam olsun ne paraleli la, iyi güldüm. Bakkala gideyim mısır alıp geleyim patlatayım iyi gider.

Erkeklerse açsınlar mod odasındaki mesajımı paylaşsınlar kim ne belli olur
@Seyhoo allah için de farklı birşey dedim mi ben bu tys midir ne karın ağrısı kafasında senaryo yazıyor arkada neyi farklı demişiz
Hesabımıda kaparsın yoksa çok ağır konuşurum eğer burada sallayanın da yetkileri kalırsa herşeye göz yumuluyor puf puflar kayırılıyor derim daha da kötü söyletmeyin bana açarsam ağzımı kalp kırarım 3 smoda caner abiye saygımdan susuyorum

utkuversus

Rektör
Emektar
12 Temmuz 2015
17,644
1
13,221
4,958
21
Ortam sakinleşmeden bende bir şeyler diyeyim. Gittiğim birkaç forumdan sonra umutla geldim buraya. Baktım havası hoş güzel. İnsanları iyi moderatörleri artistlik taslayıp yağcılık yapmıyor. Dedim ben buraya gireyim ayrılamam artık. Güldüm eğlendim. Bilgisayar konularını izledim önerdim çözdüm daha sayılamayacak şeyler yaptım. Ha çoğunuz için bunlar küçük şeyler ama bu foruma ben 2 yıl verdim. İlk yılımı bile kutladılar beee. Dedimki burası hoş ya hoş. sonra biri çıktı karikatür sildi. Öbürü geldi emir verdi. Diğeri gitti artistlik olsun diye moderatör oldu. Düzelir dedim. Herkes moderatör olmasın başlığı kilitllendi. TYS 23 boş boşp konuştu. Hakkı alkan para istedi. Diyeceğim şu. Bu forum artık bir hiçtir benim için. Hesabımın kapatılmasını rica ederim. @pesimist . Lütfen hesabımı kapatın ve bu mesajı silmemenizi arz ederim. Dilerim forum eski haline dönerde bizde mutlu oluruz.

Uber

Profesör
19 Ocak 2016
1,858
798
293
Yazsana hadi burdayım ben hesap kapanmadan neyse lafınız bekliyorum biz yokken değil buradayken de lafı
@Tys23 doğruları itirafetmezsen mod odasından SSler atılacak. Dürüstçe yaz onlar heryerde doğruyu dedi ben kafamdan hikaye uydurdum arkada konuşulanlar farklı diye

SmokeXD

Dekan
4 Eylül 2014
9,819
1,877
293
Buraları leş kargaları götürürken o kaybettiğiniz REYİZ'leri arayacaksınız. Yağcılarınız yeter size.

Uber

Profesör
19 Ocak 2016
1,858
798
293
Kimse kusura bakmasın hodri meydan arkadan atmaya benzemez o adamların hakkını yemek kolay yiyorsa yüzüme desin lafı olan benim de bırakanların da anlı ak emeklerimizi helal edip çekip gidecektik kendi içimizde ki sözde arkadaş maskeli takılanlar rahat bıraksaydı

Bloother

Rektör
29 Ekim 2013
10,949
2,327
293
36
Sanırım artık kimse burada söyleyip rahatlayamayacak.. Gamsız olanlar, birilerinin yalakası olanlar hariç..

Bundan sonra ben de burada rahatlamayacağım, çünkü olan bitenlere daha fazla katlanamıyorum ve artık SDN'ye 1 kuruş dahi kazandırmak istemiyorum..

Kendinize iyi bakın, Allah'a emanet olun..

Son Not: Beni bulmak isteyen olursa -ki sanmıyorum- Abdüssamet Yazıcı linkiyle veya Telegram'da @YAZICI ismini aratarak ulaşabilirsiniz..

Dip Not: Burada beni gece gündüz takip edip Facebook'tan sahte hesap açarak bana küfreden o y****k da alsın forumu ***********..

Hayırlı geceler..

Odessa

Profesör
19 Haziran 2013
3,760
432
263
Siz gidersiniz de ben kalır mıyım? Foruma gerekli önemin verilmediğini zaten görüyordum. Bu mesajlardan sonra çoğu şey de tescillenmiş oldu.

Hadi eyvallah...

Uber

Profesör
19 Ocak 2016
1,858
798
293
Dur dur daha kimin ne olduğunu çıkarıcaz @Hakkı Alkan yakıştırdın mi bize laf diyenlere biz sustukça arkamızdan hikaye uydurdular forumun tadı kaçtı tek tek o giden adamlara gerekirse telefon açıp göreve davet etmeniz gerekirken arkalarından laf diyenleri izliyorsunuz forum kurmak la olmaz yönetmek gerek o kadar olay oldu forum da üye kalmayacak tolga beye haber verin

@Tys23 seni bekliyorum ne oldu bizim arka plan he

goodolddays

Dekan
30 Ağustos 2010
6,907
202
243
Yıllarımız burada geçti, insan üzülüyo şu duruma. Kim ne derse desin bu olanlar geliyorum diye bağırıyodu ve önlem alınmadı. İnşallah şu kriz ortamı güzel yönetilir de biraz olsun toplanır ortam. Bundan sonra benim için eski forum hiçbir zaman olmayacak ama SDN forumu kötü halde görmeyi hiçbirimiz istemeyiz.

friendly

Rektör
19 Mart 2009
11,873
671
293
Millet teker teker veda mesaji yaziyor, rest cekiyor. Forumda aktif modlar ve super mod mesajlari like'liyor. Seyhoo hocam napiyorsun? Mudahele etmen, arkadaslari teskin etmen gerekmez mi? Arkadaslar sizler de bir sakin olun. Gidin bir cay icin, acin tvyi bir film filan izleyin. Ya da olmadi bir kac gun mola verin. Sonra tekrar gelirsiniz. Yapmayin boyle.

goodolddays

Dekan
30 Ağustos 2010
6,907
202
243
Kime diyorum ki, ilgilenebilecek kişiler cs oynuyo :D

Madem beceremeyecektiniz, böyle bi yükün altına girmeseydiniz.

Uber

Profesör
19 Ocak 2016
1,858
798
293
Millet teker teker veda mesaji yaziyor, rest cekiyor. Forumda aktif modlar ve super mod mesajlari like'liyor. Seyhoo hocam napiyorsun? Mudahele etmen, arkadaslari teskin etmen gerekmez mi? Arkadaslar sizler de bir sakin olun. Gidin bir cay icin, acin tvyi bir film filan izleyin. Ya da olmadi bir kac gun mola verin. Sonra tekrar gelirsiniz. Yapmayin boyle.

Ne yapacaktı arkadan hikaye uyduran adamı mı savunacaktı onun yaptıgı objektiflik hanı çoğunun yapmaya cesaret edemediği hatırladınız mı

Ee tys nerede kalmıştık arka odada olaylar vardı

Lazzz

Rektör
15 Şubat 2014
16,707
3,278
293
Yıllarımız burada geçti, insan üzülüyo şu duruma. Kim ne derse desin bu olanlar geliyorum diye bağırıyodu ve önlem alınmadı. İnşallah şu kriz ortamı güzel yönetilir de biraz olsun toplanır ortam. Bundan sonra benim için eski forum hiçbir zaman olmayacak ama SDN forumu kötü halde görmeyi hiçbirimiz istemeyiz.
Ben uyardım da dikkat eden olmadı konuyu kilitlediler. Olacakları öngördüm o zaman söyledim zaman geldi dediğim herşey oldu.

Seyhoo

Dekan
Cezalı
29 Ekim 2013
8,550
741
293
Ben her zaman haklının ve doğrunun yanında oldum ve daima haklının yanında olmaktan çekinmeyeceğim. Evet bir mucize bekliyorum ki bu kardeşlik ortamı yeniden şahlansın. Benim tek isteğim bu yaşananların düzelmesi ve bir daha asla olmaması.

friendly

Rektör
19 Mart 2009
11,873
671
293
Iyi de hic bir sey yapmayarak bir sey duzelmez ki. Ayrilanlara yeni uyeler ekleniyor ve siz sadece mesajlari like'liyorsunuz. Kaybetmeyin bu insanlari bisiler yapin.

friendly

Rektör
19 Mart 2009
11,873
671
293
Bu insanların yerinde sen olsan ne yapardın ki ?

Bahsettigin kisi yonetimse; derhal mudahele eder birebir iletisim kurarak cozmeye calisirdim.

Eger ayrilma karari alanlardan bahsediyorsan; o durum herkesin karakter yapisina gore degiskenlik gosterir.

Biraz mola verip sakinlestikten sonra kararlarini tekrar degerlendirmelerini tavsiye ederim. Sonucta ucunda olum yok, herseyin hayirlisi olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...