Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Creative

Rektör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
17,398
Gözlükleri takınca monitör FullHD oluyor ya laa. ;)

ALBATROS84

Doçent
Reaksiyon puanı
54
Noktadan puan kıran ingilizce hocası icat etmişler onuda bizim sınıfa vermişler -_-
O değilde ben heyecandan fiilleri isim yaparken küçük harfle yazdığım kelimeler var onlar ne olacak :D

Creative

Rektör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
17,398
isim aynı canım hala Ufuk. Nick için geri dönüş istedim Allah razı olsun [MENTION=194661]eSa[/MENTION] abimizden temiz bir dayaktan sonra geri aldık. ;)

Vikings

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Beyler 1-2 yıl falan olmuştur belki, youtube üzerinden bir sürü şarkıları müzikleri vs barındıran bir video vardı. 40 dakikadan daha uzundu adım gibi hatırlıyorum. Çalan şarkıların sırasına kadar hepsi ezberimde fakat şarkıların isimlerini hatırlamıyorum ve video'yu da.

Saatlerce aradım bulamadım. Geçen hafta bulmuştum biraz dinledim kenara linkini kaydetmeyi unutmuştum.

Video'da aşağıda ki görsel var videonun tamamında bu görselden başka bişi yok.

Beyler bana bulma şansınız varmı yada ben nasıl bulabilirim? bu görseli googlede arattım karşıma bir sürü video geliyor da hiç biri değil.

Google'da 150 sayfa geriye, youtube'da 100 sayfa falan geriye gittim yok abi çıkmıyor video. 40 Dakikadan uzun bir video'du adım gibi hatırlıyorum şarkılarında hemen hemen hepsi ezberimdeydi gibi :)

Nasıl bulabilirim ben bu lanet video'yu? tarayıcımında geçmişini temizledim bakım yaparken pcye.

maxresdefault.jpg

Duhan.Soysal

Profesör
Reaksiyon puanı
184
tanımlayamadım geçmiş olsun hasta nasıl? garantisi uçtu şuan biliyorsun mu?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

oyunu unut onu tekrar ısınma moduna sokma.
Abim bilgisayar 5 yıllık emektar diyorum ya :D bilgisayarı ekran kartını reflow (fırınlama, yakma diye de geçiyor) yaptım macun sürdüm mis gibi çalışıyor :)

Creative

Rektör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
17,398
[MENTION=380082]Vikings[/MENTION] YouTube geçmişini temizliyormusun. Temizlemiyorsanız oradan bakabilirsiniz.

Göresl bu arada iyimiş. :D

Vikings

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
91
@Vikings YouTube geçmişini temizliyormusun. Temizlemiyorsanız oradan bakabilirsiniz.

Göresl bu arada iyimiş. :D

Valla bir kontrol ediyim ama sanmıyorum yani bulabileceğimi. Çünkü hesabımı kullanmıyordum youtube'da uzun süredir yanlışım yoksa.

Creative

Rektör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
17,398
İnşallah vardır da aramak için o kadar uğraşmazsın. ;)

Ne dinliyorsunuz? başlığınıda bakabilirsin. Belki paylaşmışsındır.

Vikings

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
91
[MENTION=78560]Kör Cerrah[/MENTION] Milyon tane video var, o kadar aşağılara indim ki of diyorum yani ve bunlar 1 ay içerisinde izlediklerim bile değildir. Anlaşılan o aralar hesabımı kullanmıyormuşum demek ki. O zaman hesabımı kullanırken eskiden dinliyormuydum? daha doğurusu eskiden hesabım varmıydı? yıllar öncesi videolara gitmem lazım şimdi.

Akşam 9 'a kadar sürecek anlaşılan. Umarım tarayıcı çökmez...

Creative

Rektör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
17,398
[video=youtube;4vK3qwMEIpQ]https://www.youtube.com/watch?v=4vK3qwMEIpQ[/video]

Duhan.Soysal

Profesör
Reaksiyon puanı
184
[MENTION=78560]Kör Cerrah[/MENTION] Milyon tane video var, o kadar aşağılara indim ki of diyorum yani ve bunlar 1 ay içerisinde izlediklerim bile değildir. Anlaşılan o aralar hesabımı kullanmıyormuşum demek ki. O zaman hesabımı kullanırken eskiden dinliyormuydum? daha doğurusu eskiden hesabım varmıydı? yıllar öncesi videolara gitmem lazım şimdi.

Sırf o DJ için o videoyu aradığını hepimiz biliyoruz abi :) [emoji38] :D

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120

https://youtu.be/4vK3qwMEIpQ
Buyurunuz :)

Creative

Rektör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
17,398
Geçmiş olsun. 9'a kadar uğraşmayacaksın. ;)

Vikings

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
91
[MENTION=78560]Kör Cerrah[/MENTION] [MENTION=383050]Virility[/MENTION] Ah keşke bunlar olsa. Defalarca baktım ben bunlara değiller. Cerrah'ın attığı 30dk'lık benim dediğim 40 dakikadan uzun bir video.

Sadece yukarıya koyduğum görsel var videoda yani hareketli video değil tek bir fotoğraftan oluşuyor yukarıya attığım fotoğraf işte.

40 45 yada 50 60 dakikalık bir video'du. 30 Dakika değil ve bu videolara çoktan baktım bugün değiller PeeTee değil kendisini biliyorum müziklerini falan :)

Creative

Rektör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
17,398
Ahh peetee neler ettin bize. ;)

Vikings

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Ahh peetee neler ettin bize. ;)

Abi bulmak imkansız ya. Rahat 5 bin tane video falan çıktı karşıma ve 1 ayı bile geçmemiştir şu videoları ben bu ve geçen ay içinde açtıklarım ya hepsi tanıdık :D

Nasıl dönücem ben şimdi yıllar öncesinede bide bakıcam varmı yokmu :D geçmişte olduğunu bilsem sabaha kadar uğraşırım ben sinir olurum böyle şeylere mutlaka bulurumda şimdi aşırı zor ya tarayıcı çökse battık yani. :D

[video=youtube;ckkxXB-8cBo]https://www.youtube.com/watch?v=ckkxXB-8cBo[/video]

Geçen ayın 12'sin de şu kaskı satın aldım, tanıtım videosunu gördüm geçmişte şimdi. Abi ciddi olamazsın ben günde bin tane falan video izliyorum galiba pc çökecek i5 işlemci pert oldu 4460 :mrgreen:

Creative

Rektör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
17,398
TeePee'nin paylaştığı bir video değil yani?

Vikings

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
91
TeePee'nin paylaştığı bir video değil yani?

Şimdi emin konuşmak istemiyorum belki odur yada değildir fakat dediğim gibi o video içerisinde ki 40-50-60 dakikada çalan bütün müzik ve şarkıların sırasına kadar hepsi ezberimde çünkü aşırı dinlerdim eskiden.

Yukarıda ki fotoğraf vardı videoda hep öyle dururdu 40 50 dk boyunca. Video'nun ismi hit DJ cart curt böyle saçma sapan uzun isimleri vardı.

Elon matana tarzında video ismi vardı şöyle yani :
[video=youtube;nsJsg3HVRM8]https://www.youtube.com/watch?v=nsJsg3HVRM8[/video]

Zaten bende bu videoların yanında önerilenlerde görüpte izlemiştim fakat yok yani :D elon'un bütün videolarını açıp sağ tarafı kontrol ettim. Idan ben yakov var onuda aynı şekilde kontrol ettim :D

Fakat video falan silinmedi yani duruyor biliyorum ama erişemiyorum ismi aklımda değil çıldırıyorum :mrgreen:

Creative

Rektör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
17,398
Parça isimlerinden bir tanesini hatırlasan olacak iş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...