Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ConfickerBelasi

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
16,127
4802030930.png

bundan
4803779733.png

buna...
silkelendim ama yıkılmadım diyor Turkcell Superonline fiber...

the duke

Doçent
Reaksiyon puanı
24
Beyler sallayın teknolojiyi şimdi çok pis moralim bozuldu yürüdüğüm hatunun 5 yıllık ilişkisi varmış sonradan öğrendim adam duyarsa o da bana aynı şekilde yürüycek.

the duke

Doçent
Reaksiyon puanı
24
Kıza bacımsın bir daha karşına çıkmam de yeter :)

O sorun değil, korktuğumdan da değil kızdan acayip etkilenmiştim 5 yıl ilişkisi olduğunu öğrenince yıkıldım üstelik çocuk benim eski sevgilimle liseden arkadaşmış olaya bakın liseli mode on durumundayım şuan :lol:

SmokeXD

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,877
O sorun değil, korktuğumdan da değil kızdan acayip etkilenmiştim 5 yıl ilişkisi olduğunu öğrenince yıkıldım üstelik çocuk benim eski sevgilimle liseden arkadaşmış olaya bakın liseli mode on durumundayım şuan :lol:

Oy oy oy, geçmiş olsun o zaman

trm

Asistan
Reaksiyon puanı
52
Sakız ile olacak iş değil, bol bol su tüketmen gerekiyor. Canın sigara isteyince, kendine sadece içmeyeceğim demen gerekiyor.

Aynen öyle yapıyorum günde 3 litre tüketmeye çalışıyorum. Arada bi sakız atıyorum. Biraz hafifletince unutuyorum.

umut erdem

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Burda boluda elektirikler gitti telefonu powerbankka bagladim sarj yoktu hic modem kapandi elektirikler olmadigi icin mobil veriden yaziyom cok kotu powerbank olmasa isim kotuydu ablam tasinilabilir wifi alanindan baglaniyo yani butun hersey telefonda bitiyo

MR.Anonymous

Dekan
Reaksiyon puanı
498
Burda boluda elektirikler gitti telefonu powerbankka bagladim sarj yoktu hic modem kapandi elektirikler olmadigi icin mobil veriden yaziyom cok kotu powerbank olmasa isim kotuydu ablam tasinilabilir wifi alanindan baglaniyo yani butun hersey telefonda bitiyo

Kısa sürede geri gelmesi dileğiyle.

ConfickerBelasi

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
16,127
ne otlakçı ablalar var bizim kinin interneti var otlanmıyor...
kimse kimseden otlanmıyor gerçi vermem de.

umut erdem

Profesör
Reaksiyon puanı
3

Usui Takumi

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
Annen de olsa kadın milletiyle bişey konuşmayacaksın. Kaç kere başıma geldi. Sonra bu oğlan niye bişey anlatmıyo, niye 3-5 cümleyle geçiştiriyo lafı. Anlatınca da anlattığıma pişman ediyolar.

umut erdem

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Annen de olsa kadın milletiyle bişey konuşmayacaksın. Kaç kere başıma geldi. Sonra bu oğlan niye bişey anlatmıyo, niye 3-5 cümleyle geçiştiriyo lafı. Anlatınca da anlattığıma pişman ediyolar.

Banami diyosun ya aslinda bem anlatmadimda kendisi ablamin s4 miniden tasinilabilir wifi alanina bakmis ordada aciklamali yazmazmi ondan sonra umut s3 mininden bana tasinilabilir wifi alanini ac ne mutlu oluyo

Usui Takumi

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
yok sen ya da bir başkası için demedim. Üstüne alınma yani.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Youtube'a yüklenen sarkilarin kalitesi neden düsük? Öyle böyle degil yani, acayip dandik bir ses kalitesine sahipler.

Bütün sarkilarin bulundugu, iyi ses kalitesine sahip olan bir site var mi? Üyelik istemeyenler tercihimdir.

rawkid

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,317
Ets 2'ye lastik aşınması geliyor sonunda be :D Ayrintilari ilgili konuda paylasacagim.

ConfickerBelasi

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
16,127
Youtube'a yüklenen sarkilarin kalitesi neden düsük? Öyle böyle degil yani, acayip dandik bir ses kalitesine sahipler.

Bütün sarkilarin bulundugu, iyi ses kalitesine sahip olan bir site var mi? Üyelik istemeyenler tercihimdir.
çözünürlüğü yüksek olunca ses daha iyi oluyor.

rawkid

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,317

Bazilari gercekten kalitesiz oluyor ama bazilari da dinlenebilir derecede oluyor. Videoya gore yani. Mesela sago'nun atesten gömlek sarkisindan 2 tane var youtube'da birinin ses kalitesi kötüyken digerinin baya iyi basslar felan belli oluyor. Arattiginda düsük izlenme olani birde video klipli olanlari dinlersen farki anlarsin :)

ConfickerBelasi

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
16,127
Ses kalitesi iyi olanlar nadir denk geliyor arkadaslar.

vevo olunca sesi iyi oluyor youtube daha yüksek kalitede yapmaya başlıyor artık 8k videolar olunca ses daha kaliteli olucak.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

benim mp3lerin bazıları da youtube kaynaklı gayet iyi.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Yeni sarkilarin cogu zaten iyi kalitede yükleniyor. Nostalji yapmak isteyince sarkilarin ses kalitesi genelde berbat oluyor.

Neyse, idare edecegiz artik :)

Starbowl

Profesör
Reaksiyon puanı
266
Mitoz bölünme neden her yerde farklı anlatılır? Bizim hocada problem var galiba. Aklım karışık. Yarın sınav var.

Starbowl

Profesör
Reaksiyon puanı
266
Nerede kafan takıldı yardım edebilirim.

Teşekkür ederim. Bizim hoca bir tane hazırlık evresi hariç 5 evre dedi. 4 evre aslında. Bizim hoca sentriyollerin zıt kutuplara çekilip çekirdek ve çekirdekçiğin erimesini 2.aşama demiş. 2.aşama kromozomlarım ekvatora dizilmesi değil mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...