Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Duhan.Soysal

Profesör
30 Temmuz 2014
4,236
184
243
ALLAHIM SANA GELİYORUM!!1!1!1!
3df6b6025d04c58206dc1649f4fa56f0.jpg

ALBATROS84

Doçent
23 Şubat 2015
672
54
28
Yaw abi ağzını Hayır aç gerçi torrent te öyle bir şey gormeidm ama :D

Bende senin gibi torrentten indirdim 4 gün pc sabah akşam açık kaldı :D

İndirdiğin dosya benimkiyle aynı sanırım ben ayrıyeten birde crack dosyasını indirmiştim 500mb bişeydi

Modemi aldık ama takamıyoruz eski modem duvara asılı bunda duvara asma yeri yok kabloda duvarın içinden geçiyor yere yetişmiyor modeme ip bağlayıp duvarda sarkıtmayı düşünüyorum :D

ALBATROS84

Doçent
23 Şubat 2015
672
54
28
Hani demiştim ya bizde de var diye, bizdeki 5650v2 imiş. Torrent özelliği kapatılmış bizimkinde.

Evet bende onu söylemiştim duhanda onlarda v3 olduğunu söylemişti v2 ve v3 ttnet tarafından verilen kırpılmış olanlar özellikleri kırptıkları yetmemiş şeklinide değiştirmişler

Can-K.

Doçent
7 Nisan 2015
975
17
18
Steam'de Topluluk Lideri rozetini kaptım , 3 level çaktı birde.Nasıl tepkiler verdim bilmiyorum , inşallah kimse görmemiştir.

Oyun koleksiyonuma Witcher 2'yi ekliyeceğim , artık 3 RYO'u nasıl oynayacağım bilemiyorum.Fallout 4,Skyrim,Witcher 2 takım tamam.

( 4,65 tl olduğundan alıyorum :mrgreen:)

Şimdi MacBook'ta onları nasıl oynarsın otur bunu düşün.

SmokeXD

Dekan
4 Eylül 2014
9,819
1,877
293
Steam'de Topluluk Lideri rozetini kaptım , 3 level çaktı birde.Nasıl tepkiler verdim bilmiyorum , inşallah kimse görmemiştir.

Oyun koleksiyonuma Witcher 2'yi ekliyeceğim , artık 3 RYO'u nasıl oynayacağım bilemiyorum.Fallout 4,Skyrim,Witcher 2 takım tamam.

( 4,65 tl olduğundan alıyorum :mrgreen:)

Şimdi MacBook'ta onları nasıl oynarsın otur bunu düşün.

Çok basit :D Yüklüyorsun bootcampi kullanıyorsun windowsu :D

Can-K.

Doçent
7 Nisan 2015
975
17
18
Çok basit :D Yüklüyorsun bootcampi kullanıyorsun windowsu :D

Yok yahu öyle değil :mrgreen: Witcher 2 Mac destekli zaten.Fallout 4 umarım Mac Destekli olur o zaman alırım zaten onu.Kasar mı kasmaz mı bi o var.

Zaten desteklemese bile Wine tarzı bir programla destekliyor istemeden de olsa.

Can-K.

Doçent
7 Nisan 2015
975
17
18
Ha birde wine sıkıntım var , sevmiyorum Wine kullanmayı.Onu nasıl halledersin hiç bilmiyorum.En kötü oynamam Fallout 4'ü de almam.Amaan, al witcher gitsin.

ALBATROS84

Doçent
23 Şubat 2015
672
54
28
Beyler gta5 indi indi indi !1!1!1!1 şimdi sadece kurmak kaldı oda yarına usnedim.

Hikayeyi mutlaka bitirmeni öneririm hikayesini çok beğendim
Crack olduğundan en son görevlerin birinde sıkıntı çıkabilir altın soygunu yapacaksın araba lazım sana çalman gereken arabaların harita konumları gelmeyebilir o görevde görevin ismini google de aratırsan konumlarını bulabilirsin

Duhan.Soysal

Profesör
30 Temmuz 2014
4,236
184
243
Hikayeyi mutlaka bitirmeni öneririm hikayesini çok beğendim
Crack olduğundan en son görevlerin birinde sıkıntı çıkabilir altın soygunu yapacaksın araba lazım sana çalman gereken arabaların harita konumları gelmeyebilir o görevde görevin ismini google de aratırsan konumlarını bulabilirsin
Çok teşekkür ederim tavsiyelerine uyacagim hikaye konusunda :)

Starbowl

Profesör
12 Aralık 2014
2,995
266
263
22
Ha birde wine sıkıntım var , sevmiyorum Wine kullanmayı.Onu nasıl halledersin hiç bilmiyorum.En kötü oynamam Fallout 4'ü de almam.Amaan, al witcher gitsin.

Hocam wine ı ben de kullanıyorum. Oyunlarda sıkıntı çıkmıyor mu? Bazı oyunlar için wine benzeri bir yazılım vardı. Adını unuttum. Onla çalışıyordu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...