Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Matthew Bellamy

Profesör
16 Nisan 2015
3,234
264
243
gençler ya take on me gibi bir video klibi olan 2006 yılından veya o yıllardan kalma yabancı bir şarkı vardı klipte bir adamlar kadın gençte olabilirler otobüste oturuyorlar vs. bilen var mı

GhostX

Profesör
26 Ağustos 2009
2,244
3
218
toplayacağın bu pc oyun odaklı mı yoksa günlük kullanım mı ?

Daha çok internet belli başlı programların kullanımı olacak ama oyunda olabilir arada. aslında ekran kartını normal 1gb ekleyerek 1151 soketli kart ile toplamayı düşündüm yeni nesil olarak ama vazgeçtim bu yeterli gibi geliyor

Matthew Bellamy

Profesör
16 Nisan 2015
3,234
264
243
he birde ıslık gibi birşey vardı sanırm

- - - Mesaj Güncellendi - - -

[video=youtube;51V1VMkuyx0]https://www.youtube.com/watch?v=51V1VMkuyx0[/video]
ahanda buldum :D bulmasaydım kafayı yerdim heralde :D

Elusive

Dekan
2 Eylül 2012
8,627
260
243
Daha çok internet belli başlı programların kullanımı olacak ama oyunda olabilir arada. aslında ekran kartını normal 1gb ekleyerek 1151 soketli kart ile toplamayı düşündüm yeni nesil olarak ama vazgeçtim bu yeterli gibi geliyor
Oyuncu değilsen iyi sistem olmuş ama ramleri dual al hocam 4x2 olarak başka da bir şey eklemeye gerek yok.

8 Ekim 2011
53,870
1
16,126
8,958
Birazdan sipariş veriyorum son olarak sistem hakkında kısaca var mı tavsiye ?

Kasa mevcut

VL18Rr.png
rami tek koyma çift olsun o anakart 32gb desteklemiyor mu? 32gb koy bütçe uygunsa.

Çok fark eder mi sence?
uçak modunda radyo,blutooth bile çalışmıyor güvenli wifi kapanıyor ayrıca.

GhostX

Profesör
26 Ağustos 2009
2,244
3
218
Oyuncu değilsen iyi sistem olmuş ama ramleri dual al hocam 4x2 olarak başka da bir şey eklemeye gerek yok.

rami tek koyma çift olsun o anakart 32gb desteklemiyor mu? 32gb koy bütçe uygunsa.
.

az bir fiyat farkı vardı dual olunca ama olsun dual yaptık sistemi kendime kurmuyorum. 32gb gereksiz olur zaten bütçe yok :) K serisi işlemci mi ekleseydim diye düşünüyorum ama ekran kartından tasarruf etmek gerekiyor o zaman da.

Elusive

Dekan
2 Eylül 2012
8,627
260
243
az bir fiyat farkı vardı dual olunca ama olsun dual yaptık sistemi kendime kurmuyorum. 32gb gereksiz olur zaten bütçe yok :) K serisi işlemci mi ekleseydim diye düşünüyorum ama ekran kartından tasarruf etmek gerekiyor o zaman da.
İlle de oc olsun diyorsa alacak kişi alsın ama öbür türlü boş masraf olur.

8 Ekim 2011
53,870
1
16,126
8,958
k'ya gerek yok oc üzerine benzin döküp yanında sigara içmek gibi ya tutuşur yada kafa yapar...
32gb geleceğe yatırım olur oyunlar daha çok ram isticek yakında.

Kenpachi

Profesör
23 Haziran 2012
1,591
25
228
üretici de benim hoşuma gitmiyor yıllarca çakma iphone yapmış kapon marka adam olmuş...

Dostum hoşuna gitsin gitmesin. 4G güzel bir telefon. f/p cihazı.Bu adamlar bu cihazdan sonra daha doğru hareketlerle kendi cihazlarını üretmeye başlayacaklar bakın görün.Gionee'lerin üzerine General Mobile yazısı basılmış halde satmayacaklardır.

Forum mesaj yazarken sürekli hata veriyor. Tapatalk'ta 10 Sn bekleyin diyo bekliyorum tekrar oluyor. Sizde de oluyor mu?

Hocam forumda şuan oynamalar oluyor.Tasarım değişikliğimi ne yapacaklarmış.Birçok kişide 502 hatası felan veriyor bilgisayardada.Onla ilgili olabilir.

8 Ekim 2011
53,870
1
16,126
8,958
Bu İzmir Eshot için kart çıkaramadım. Tek kullanımlık otobüs kartı filan var mı?
3-5 biletli kartlar var metro istasyonlarında ki kent kart dolum yerlerinde var.

Forum mesaj yazarken sürekli hata veriyor. Tapatalk'ta 10 Sn bekleyin diyo bekliyorum tekrar oluyor. Sizde de oluyor mu?
oluyor hemde linux mint ile de.

ama şimdi olmadı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...