Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SmokeXD

Dekan
4 Eylül 2014
9,819
1,877
293
Ben ipad'den orijinal yayını pc den sdn'yi takip edicem. Sırf satmamak için açık olacak.

5b470fbe59eeded08e05cd2421b2a515.jpg

Vatandaşlar apple store önünde çadır kurmuş bu kadarına şaşırdım

Kenpachi

Profesör
23 Haziran 2012
1,590
25
228
La felicity iyi de biraz aptal gibi :)

Ya dostum aptalligindan degilde guzelim senaryoyu,kurguyu mahvediyolar.Hani Arrow'u Batman yaptilar muhabbetini gectim.Onun sebebi belli.Batman JL icin vazgecilmez bi isim ve dizi evreninde kurulan JL de onun yeri bos kaliyor.E o yeri doldurmak Batman'e benzer olan Green Arrow'a kaliyor dogal olarak.Ama su Olicity olayi diziden sogutuyor beni.Ilk sezondaki kalite nerede 3. sezondaki kalite nerede ? 4. sezon biseyler yapmalilar yoksa bu sene cikacak olan Marvel dizileri mahveder DC'yi.

SmokeXD

Dekan
4 Eylül 2014
9,819
1,877
293
Ya dostum aptalligindan degilde guzelim senaryoyu,kurguyu mahvediyolar.Hani Arrow'u Batman yaptilar muhabbetini gectim.Onun sebebi belli.Batman JL icin vazgecilmez bi isim ve dizi evreninde kurulan JL de onun yeri bos kaliyor.E o yeri doldurmak Batman'e benzer olan Green Arrow'a kaliyor dogal olarak.Ama su Olicity olayi diziden sogutuyor beni.Ilk sezondaki kalite nerede 3. sezondaki kalite nerede ? 4. sezon biseyler yapmalilar yoksa bu sene cikacak olan Marvel dizileri mahveder DC'yi.

Yalnız ben s01B20'deyim olicity neyse anlatma :)

SmokeXD

Dekan
4 Eylül 2014
9,819
1,877
293
[MENTION=277299]Kenpachi[/MENTION] az önce google'a yazdım ve şaşırmadım yürümüştür dediğim şehirde yürümediği kız kalmadı aklı başına gelmiyor

YiğitBey

Profesör
9 Ağustos 2015
1,167
22
218
iPhonedo canlı yayın yapıyor şuan. :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Abi tamam iyi kalem yapmışlarda Apple Pencil nedir ya. Keşke daha güzel bir isim koysalardı.

Oha. Sahneye Microsoft'tan adamlar çıktı şuan. :D
Şimdi de Adobe'den mubarekler geliyor. :D

Ya keşke iPad Pro'yu hem MacOS X El Capitan , hem de iOS 9 ile çalışabilseydi. Klavye takıldığında MacOS X'e, klavye çıkarıldığında iOS'e geçtirilebilirdi.

SmokeXD

Dekan
4 Eylül 2014
9,819
1,877
293
iPhonedo canlı yayın yapıyor şuan. :)

Abi tamam iyi kalem yapmışlarda Apple Pencil nedir ya. Keşke daha güzel bir isim koysalardı.

Oha. Sahneye Microsoft'tan adamlar çıktı şuan. :D
Şimdi de Adobe'den mubarekler geliyor. :D

Ya keşke iPad Pro'yu hem MacOS X El Capitan , hem de iOS 9 ile çalışabilseydi. Klavye takıldığında MacOS X'e, klavye çıkarıldığında iOS'e geçtirilebilirdi.

Çok pahalı, 64 yok ve sdace 128 gb de cellular var iyi de bunları sevmedim

YiğitBey

Profesör
9 Ağustos 2015
1,167
22
218
Çok pahalı, 64 yok ve sdace 128 gb de cellular var iyi de bunları sevmedim
Bence de iPad Pro çok pahalı. Zaten bence profesyonel kullanıcılar için üretilmiştir zaten.

Bu arada Apple TV, eğer yüksek fiyata sahip değilse, gayet güzel bir cihaz olmuş. İşletim sistemi falan çok güzel.

YiğitBey

Profesör
9 Ağustos 2015
1,167
22
218
Adamlar Crossy Road oynadılar, Multi-player olarak. Birbirlerini öldürmeye çalışıyorlar kahkaha attım :D

YiğitBey

Profesör
9 Ağustos 2015
1,167
22
218
Şuan sıkıldım. Far Cry 3 oynayacağım ben.

Düzenleme: Tam yayını kapatıyorum derken iPhone'u tanıtmaya başladılar. Anlaşılan az kaldı yayının bitmesine. Devam edeyim bari.

YiğitBey

Profesör
9 Ağustos 2015
1,167
22
218
iPhone'dan daha pahalı bir cihazda, yani iPad Pro'da Force Touch'ımsı 3D Touch yok. Çünkü eğer olsaydı, ballandıra ballandıra anlatırlardı.

MR.Anonymous

Dekan
7 Aralık 2014
5,140
498
263
SDN'ye helal olsun güzel iş çıkardılar. Canlı yayında Amerika'ya bağlanmaları, görüntü ve ses kalitesi güzeldi.

pinterest

Profesör
7 Ekim 2014
2,502
157
243
Şimdi biri su üç soruma cevap verebilir mi lütfen? Canlı yayını izleyemedim izlemem de pek mümkün görünmüyor da :(.

1.) 6S'de 32 GB versiyon yok mu?

2.) RAM 2 GB mı? Yoksa 1 ile devam mı ediliyor?

3.) Apple A9 işlemcinin frekans aralığı nedir?

Galiba Apple gerçek bir atılımdan uzak bir konferans düzenledi. En azından iPhone cephesinde. TvOS'u beğendim yalnız.

MrtAltg

Dekan
Emektar
22 Şubat 2007
9,833
12,088
2,958
sınıf evrakları post kasıyor desem misafir durumunda site reklamı yapıyor desem bu kadar yaparsa emeklerinin hiç olacağının farkında değil galiba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...