Söyle Rahatla

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
En azından iPhone'u hakkıyla kuruşuna kadar kullanabiliyorsun değil mi?

Samsung'un Alpha'ya kadar bütün telefonlarının yazılımı ve malzeme kalitesi rezil.

S3'e kadar da bütün telefonları müthiş dayanıklı sonrası malum. SII'leri hiçbir şey yokmuşçasına kullanan var. Bir de bizim sınıfta 4 kişi SIII mini kullanıyor üçünün ekranı kırık.

Gerçi S6 yine dayanıklı olmuş biraz daha diğerlerine göre.

Benim Ace 2'yi düşürme şekillerime bakıp benimki bir defa bu kadar sert düştü cam kırıldı seninki nasıl dayanıyor bu kadar diyorlar.

O cihaz garantiye gidiyor ya direk cihaz değişimi . Seviyorum ben bu firmayı güncelleme ve servis desteği şahane.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
Hangi insan telefonunu her gün periyodik olarak en az 2 defa düşürür?

Ve hangi telefon buna umursamadan çalışmaya devam eder?

Diyecek bir şey bulamıyorum. Telefonda bir tek köşeler deforme oldu az bile. Bir de Samsung'u Samsung yapan çerçeve dökülmeleri :).
benim ch@t527 uzun atlamacı olmuştu banamısın demedi simi 64Kb'tan 128Kb'a yükseltince sim kilidi açamayınca e250'nin reset kodunu uyguladım imei silindi galaxy young ta duvara çarptım banamısın demedi kırık bardak façasını bozdu ama tıkır tıkır çalışıyorçerçevesi kurşuni bir renk oldu komple...

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
benim ch@t527 uzun atlamacı olmuştu banamısın demedi simi 64Kb'tan 128Kb'a yükseltince sim kilidi açamayınca e250'nin reset kodunu uyguladım imei silindi galaxy young ta duvara çarptım banamısın demedi kırık bardak façasını bozdu ama tıkır tıkır çalışıyorçerçevesi kurşuni bir renk oldu komple...

IMEI silmeyi nasıl başardın anlatsana?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Cehennemin kapıları açık mı kaldı bu ne yav

gokhan999

Doçent
Reaksiyon puanı
76
29ed458609d4ac4e7af2269a4313bfd1.jpg

Arkadaş bu ne ya? Yazım yanlışı olmayan mesaja zevkine ban atıyorlar. Technopat moderatörleri cidden zıvanadan çıktımış.
Bu mesajda yazım yanlışı mı var allah aşkına? 2 tane türkçe kelime var zaten,neyin yanlışı anlamadım gitti.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
En azından iPhone'u hakkıyla kuruşuna kadar kullanabiliyorsun değil mi?

Ace 2'nin hafızasının yarısı boş olmalı yoksa telefon gri ekranda kalma sorunuyla karşılaşıyor,yarısı boşken ise hiç olmazsa günde iki kere bu sorunla karşılaşıyorum.

Greenify(rootlu) ile sorunu minimuma indirdim.

Samsung'un Alpha'ya kadar bütün telefonlarının yazılımı ve malzeme kalitesi rezil.

S3'e kadar da bütün telefonları müthiş dayanıklı sonrası malum. SII'leri hiçbir şey yokmuşçasına kullanan var. Bir de bizim sınıfta 4 kişi SIII mini kullanıyor üçünün ekranı kırık.

Gerçi S6 yine dayanıklı olmuş biraz daha diğerlerine göre.

Benim Ace 2'yi düşürme şekillerime bakıp benimki bir defa bu kadar sert düştü cam kırıldı seninki nasıl dayanıyor bu kadar diyorlar.

S2 var evde cayır cayır akıyor ilk günkü gibi .

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
29ed458609d4ac4e7af2269a4313bfd1.jpg

Arkadaş bu ne ya? Yazım yanlışı olmayan mesaja zevkine ban atıyorlar. Technopat moderatörleri cidden zıvanadan çıktımış.
Bu mesajda yazım yanlışı mı var allah aşkına? 2 tane türkçe kelime var zaten,neyin yanlışı anlamadım gitti.
8GB GTX 970 mi var :D

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
SII muhteşem bir cihazdı. S. Amoled Plus ekranı o Amoled yanığı sorunu olmasa ve geliştirilse eminim değerlenecekti.

S1 vardı zamanında millet hayran kalıyordu s2 çıktı sonra s3 rekor kırdı sonra Samsung çuvalladı. Şimdiki arayüzde a çok toparlamaya çalışılıyor ama üzerinde daha fazla durulması gerek, hem yazılım hemde malzeme kalitesi acısından .

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
S1 vardı zamanında millet hayran kalıyordu s2 çıktı sonra s3 rekor kırdı sonra Samsung çuvalladı. Şimdiki arayüzde a çok toparlamaya çalışılıyor ama üzerinde daha fazla durulması gerek, hem yazılım hemde malzeme kalitesi acısından .
Omnia'yı bilirsiniz o sd kart girişi dünyanın yeni bir buluşuymuş gibi tanıtmıştı Samsung. Hep üzerinde durmuştu. Tabi navigasyon yazılımının da.

O zamanlar iPhone 3G ya da 3GS'e rakip çıkmıştı. Belki de fark attığı tek şey kamera/flaş ve sd kart slotuydu.

Ondan sonra neredeyse hiçbir cihazında Sd kart slotu eksik etmemişti (Alpha gibi tek tük örnekler hariç).

Hatta Xperia U'mu Ace 2'mi tartışmalarında Ace 2'nin Sd kart slotu ve 256 mb daha fazla ramı var konu kapansın diyenlerle doluydu.

Ve S5 ile de devamlı suya dayanıklı olmasıyla övündü.

Peki neden S6'da bu iki özelliğe de sırt dönmüştü?

Samsung belki de S2'den sonra S serisine yeni bir soluk getirecekti S6 ile yeni nesil işlemci kasa kalitesi vs. Elinde patladı. Hem de böyle ufak detaylar yüzünden.

Açıkçası tek beğendiğim yanı 32 GB depolamayı standart haline getirmesi ki getirmese Lollipop/Art sağ olsun uygulama büyüklükleri artınca cihazın hafızasının dolması kaçınılmaz olacaktı.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Omnia'yı bilirsiniz o sd kart girişi dünyanın yeni bir buluşuymuş gibi tanıtmıştı Samsung. Hep üzerinde durmuştu. Tabi navigasyon yazılımının da.

O zamanlar iPhone 3G ya da 3GS'e rakip çıkmıştı. Belki de fark attığı tek şey kamera/flaş ve sd kart slotuydu.

Ondan sonra neredeyse hiçbir cihazında Sd kart slotu eksik etmemişti (Alpha gibi tek tük örnekler hariç).

Hatta Xperia U'mu Ace 2'mi tartışmalarında Ace 2'nin Sd kart slotu ve 256 mb daha fazla ramı var konu kapansın diyenlerle doluydu.

Ve S5 ile de devamlı suya dayanıklı olmasıyla övündü.

Peki neden S6'da bu iki özelliğe de sırt dönmüştü?

Samsung belki de S2'den sonra S serisine yeni bir soluk getirecekti S6 ile yeni nesil işlemci kasa kalitesi vs. Elinde patladı. Hem de böyle ufak detaylar yüzünden.

Açıkçası tek beğendiğim yanı 32 GB depolamayı standart haline getirmesi ki getirmese Lollipop/Art sağ olsun uygulama büyüklükleri artınca cihazın hafızasının dolması kaçınılmaz olacaktı.
Bence samsung'un üzerinde durması gereken düşünce "Ne kadar çok cihaz o kadar satış" olmamalı. S3 den sonra batırdılar yok neymiş touchwiz. Touchwiz'le uğraşacağına git stabilite ile uğraş. Parmaktan oksijen konsantrasyonundan bana ne ben stabiliteye bakarım. Her cihazında yenilik getirmeyip yazılıma abanan Apple bu yüzden pazarda çok iyi yerde.( araya ufak tefek yenilikler getirse daha da çok satar.)

arruabarrena

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Bence samsung'un üzerinde durması gereken düşünce "Ne kadar çok cihaz o kadar satış" olmamalı. S3 den sonra batırdılar yok neymiş touchwiz. Touchwiz'le uğraşacağına git stabilite ile uğraş. Parmaktan oksijen konsantrasyonundan bana ne ben stabiliteye bakarım. Her cihazında yenilik getirmeyip yazılıma abanan Apple bu yüzden pazarda çok iyi yerde.( araya ufak tefek yenilikler getirse daha da çok satar.)
samsung şuan 1.lik 2.lik arasında gidip geliyor bence samsung un politikası çok doğru her kesime uygun telefon çıkarıyor
giriş seviyesi mi-ace serisi
orta seviye mi-grand serisi-a serisi-e serisi
üst seviye mi-s serisi-note serisi
bütün markalar apple gibi olsaydı yine herkesin telefonu olurdu ama ya kredi çekerdi ya da borç alırdı

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
samsung şuan 1.lik 2.lik arasında gidip geliyor bence samsung un politikası çok doğru her kesime uygun telefon çıkarıyor
giriş seviyesi mi-ace serisi
orta seviye mi-grand serisi-a serisi-e serisi
üst seviye mi-s serisi-note serisi
bütün markalar apple gibi olsaydı yine herkesin telefonu olurdu ama ya kredi çekerdi ya da borç alırdı

Her kesime telefonu var ama orta segmentin çoğunda lollipop yok üst segmente daha yeni geldi
Apple a özensin demiyorum ama cihaz çıkartmayı biraz azaltıp sisteme önem vermeli gitsin Apple köpeği olsun demiyorum

K /\ /\ N

Müdavim
Reaksiyon puanı
83
Bugün The Walking Dead çilerin bayramı 2 bomba haberim var :D Herkes gelsin saat 2 gibi konu açayım bakayım. :thumbup:

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Minecraft 1.7.9 mod ve harita önerileri alabilir miyim?

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
[MENTION=261339]Meridian[/MENTION] [MENTION=346205]Jiraiya06[/MENTION] ikinize de kolay gelsin

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Bir insanın işi hiç mi rast gitmez yahu
Dün arabayı perte çıkardım ve kız arkadaşımın kulak memesi koptu, çapa yaparken belimi incittim, şehre 30 km uzaktayım internet paketim bitti. Bundan daha iyi durumdaysan bence hiç yazma.

bud

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,711
Geçmiş olsun hocam. [MENTION=350013]memogoren[/MENTION]

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
Geyler için, çakma ermeni soykırımı için olay çıkartan pabucumun hümanistleri neredeler? Nerdesiniz? Srebrenitsa vardır bilir misiniz sayın hümanistler? Binlerce insanın yok yere katledildiği bir soykırım vardır, bilir misiniz? Ermenilerinki gibi de çakma değildir ha, gerçektir. Niye sesiniz çıkmıyor hümanistler? Neden?..
Adaletini sevdiğimin dünyası işte bu kadar adi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...