Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reaksiyon puanı
16,118
Tartışmaya çözüm buldum genellikle tvyi yüzünden olur. Babam saçma sapan kanallar açar. Bende babama:
"Yav baba milletin babası açar haber izkermiş sen niye izlemiyon" falan derim oda sanane falan der böyle oluyor. Bende yemekten sonra odama çekiliyom sorun bitiyor. Ama yinede babam yani anlaştığımız noktalarda var. :D

ne açıyor? discovery ch.,natgeo...

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Çok garip kanallar açıyor. Azerice, Rusça, Kürtçe kanallar açıyor. Annemle bende sinir oluyoruz.

Ben babamın daha hangi kanalı açtığını bile bilmiyorum :D.

Annemle de uymuyor izlediğimiz kanallar.

Gerçi Türkçe dizi izlemiyorum ben dizi izlesem 3-4 dizim var onlar da ABD dizisi.

Halkulvad

Profesör
Reaksiyon puanı
53
Ben babamın daha hangi kanalı açtığını bile bilmiyorum :D.

Annemle de uymuyor izlediğimiz kanallar.

Gerçi Türkçe dizi izlemiyorum ben dizi izlesem 3-4 dizim var onlar da ABD dizisi.

İşin ilginci annemin izlediği programlar benimde hoşuma gidiyor. :D
Not: Annem izdivaç falan izlemiyor haa. :D (Belgesel, dini program vs.)

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
İşin ilginci annemin izlediği programlar benimde hoşuma gidiyor. :D
Not: Annem izdivaç falan izlemiyor haa. :D (Belgesel, dini program vs.)

Revenge,The Originals,PLL ve TVD dışında belki ara sıra Teen Wolf'u seyrediyorum.O da can sıkıntısına.

En azından kardeşimle izlediğimiz diziler ortak.Tek fark kardeşim PLL'e yeni yeni başladı ben 9 Aralık la başlayacak 5B sezonunu bekliyorum.

Extra : (Bazı düşüncesizler için,alınan alınabilir.) Erkek adam PLL izler mi diyenler 3. sezona kadar gelmemiş demektir.Diziyle dalga geçenler hala 1. sezonda dizinin ana karakterlere ağırlıklı gittiğinden böyle bir izlenime kapıldı diye düşünüyorum.3. sezondan itibaren o -A delisi kim diye izleyen var.

Mert Ahmet

Dekan
Reaksiyon puanı
41
Revenge,The Originals,PLL ve TVD dışında belki ara sıra Teen Wolf'u seyrediyorum.O da can sıkıntısına.

En azından kardeşimle izlediğimiz diziler ortak.Tek fark kardeşim PLL'e yeni yeni başladı ben 9 Aralık la başlayacak 5B sezonunu bekliyorum.

Extra : (Bazı düşüncesizler için,alınan alınabilir.) Erkek adam PLL izler mi diyenler 3. sezona kadar gelmemiş demektir.
3. sezondan sonra PLL için kız dizisi kavramı dizi hakkında hiçbir bilgileri olmadığını gösteriyor.
suits izlemediyseniz bir bakın güzel dizidir ;)

GhostX

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Boş Tartışmalar yüzünden kalpler kırılmaz tartışılmaz annenin, babanın yeri bir insanda farklı olmalı. tabi durumlar göz önünde tutarak.

Halkulvad

Profesör
Reaksiyon puanı
53
[MENTION=417926]pinterest[/MENTION] dizi izleyişinize hayranım. Ben dizi izlemiyorum çünkü sıkıyor ne tür olursa olsun.

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
@pinterest dizi izleyişinize hayranım. Ben dizi izlemiyorum çünkü sıkıyor ne tür olursa olsun.
Büyük ihtimal sen yazını faydalı aktivitelerle geçirmişken benim beynimi patlatacak şekilde dizi izlememden kaynaklanıyordur.

İlk olarak The Originals'ı sonra revenge'i daha sonra teen wolf'u en son PLL'i bitirdim.Yaz boyunca.

Tek TVD'yi izliyordum.

Zaten PLL'in 2 sezonu kaldı 5B'yi saymazsak.Lucy Hale açıkladı 7. sezon final
Teen Wolf bu sezon son olabilir diye açıklandı.Dylan O'Brien röpörtajların birinde açıkladı.
The Vampire Diaries 1 sezon onayı daha aldı 7. sezon final olacak büyük ihtimal.Senarist Julie Plec açıkladı.
Revenge hakkında hiçbir bilgim yok şu an.Öyle izliyorum.Ama final yapması yakındır gibime geliyor.Olaylar yavaş yavaş çözülüyor yani daha nasıl uzatırlar tahmin bile edemiyorum.
The Originals daha yeni sezon onayı dahi almadı.Açıklama yok görüldüğü üzere.Ama devam edecek bunlar.Çünkü çok başarılı bir spin-off oldu.

Duhan.Soysal

Profesör
Reaksiyon puanı
184
Büyük ihtimal sen yazını faydalı aktivitelerle geçirmişken benim beynimi patlatacak şekilde dizi izlememden kaynaklanıyordur.

İlk olarak The Originals'ı sonra revenge'i daha sonra teen wolf'u en son PLL'i bitirdim.Yaz boyunca.

Tek TVD'yi izliyordum.

Teen Wolf bu sezon son olabilir diye açıklandı.Dylan O'Brien röpörtajların birinde açıkladı.
The Vampire Diaries 1 sezon onayı daha aldı 7. sezon final olacak büyük ihtimal.Senarist Julie Plec açıkladı.
Revenge hakkında hiçbir bilgim yok şu an.Öyle izliyorum.Ama final yapması yakındır gibime geliyor.Olaylar yavaş yavaş çözülüyor yani daha nasıl uzatırlar tahmin bile edemiyorum.
The Originals daha yeni sezon onayı dahi almadı.Açıklama yok görüldüğü üzere.Ama devam edecek bunlar.Çünkü çok başarılı bir spin-off oldu.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Tek TVD'yi izliyordum.

Hayran hayran bakıyorum....

Halkulvad

Profesör
Reaksiyon puanı
53

Tek TVD'yi izliyordum.

Faydalı aktivite? :D Yazımı kısaca özetliyim. Vantilatör açık sabaha kadar bilgisayar. :D

Zafer Computer

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Bugün LoL oynarken ismi ecem olan forumdan bi arkadaşla karşılaştım ama nickini vermedi söylerse kendisi sevinirim :D
Olympos CB :D

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Son mesajlarda hiç PLL alıntısına rastlamadım ya

7V2VgL.jpg

Hayatımın özetini sağdaki teyze veriyor sağ olsun.

Ashley ile Lucy candır.

Fotoğrafla birlikte hepinize hayırlı akşamlar dilerim.

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
75 euro bildiğim kadarıyla sizin 77 tutmuş ya birkaç euro az olanı seçin ya da birini ayrı sipraiş edip bunu da birlikte gönderin vergilerden ötürü böyle yapıyoruz diye mesaj atabilirsiniz olmadı vergi ödeyeceksiniz geldiğinde

ayrıca hangi site bu ?
ben geçen günler wiggle ve merlynden sipariş verdim 1 hafta 10 günde elinde olur demişlerdi
cuma öğleden sonra 2 de verdiğim sipariş pazartesi istanbuldaydı :)
Işte gümrük memuru gelip de 2 euro için tatava yapar mı acaba hiç yaptınız mı 75 euro üstü alışveriş?
Az olanı da seçemiyorum lastik acil ve en ucuz o, balata deneme amaçlı alıyorum ve yedek duracak, zincirim rahat 3 bin devirse de burada 54 lira vermek hiç işime gelmiyor.

Kargo 14,75 mi neydi iki tane ayrı yollamazlar heralde, sitenin adı bike-components
Merline ben de bakacaktım ama tüm parçalar yoktu orda, kargo ucuz yoksa:)
Diyelim bunun için vergi ödeyecem, %20 mi ödeyecem?

Mert Ahmet

Dekan
Reaksiyon puanı
41
Işte gümrük memuru gelip de 2 euro için tatava yapar mı acaba hiç yaptınız mı 75 euro üstü alışveriş?
Az olanı da seçemiyorum lastik acil ve en ucuz o, balata deneme amaçlı alıyorum ve yedek duracak, zincirim rahat 3 bin devirse de burada 54 lira vermek hiç işime gelmiyor.

Kargo 14,75 mi neydi iki tane ayrı yollamazlar heralde, sitenin adı bike-components
Merline ben de bakacaktım ama tüm parçalar yoktu orda, kargo ucuz yoksa:)
Diyelim bunun için vergi ödeyecem, %20 mi ödeyecem?
mantıken 77euronun %18 vergisini ödeyeceksiniz çok bilmiyorum 75 euroyu geçen alışverişim olmadı
2 euro için ben olsam yapardım sonuçta kanunda 75 yazıyor

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
ohoo senin dünyadan haberin yok :D Iphone 5S aldım. elimden düştü ekran kırıldı. sattım şimdi de yeni birşey almak istiyorum ama 5S yada 6 alacak param yok :) yoksa 6 Plus alırdım :mrgreen:

Hadi ya üzüldüm bak o kadarda hevesliydin baya bekledin falan :) geçmiş olsun.

Bence sony'e yönel sonyden başka kesicek telefon varmı seni tam bilmiyorum :D

Mate 7 bekle derim ben bu arada meizu mx4 de geliyor uygun fiyatli 1 ay kadar beklersen :D

Adam cool takılıyor öyle her marka ile işi yokmuş :mrgreen:

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
mantıken 77euronun %18 vergisini ödeyeceksiniz çok bilmiyorum 75 euroyu geçen alışverişim olmadı
2 euro için ben olsam yapardım sonuçta kanunda 75 yazıyor
Alsalar bile ek 48 lira oluyor o da ürün başına 12 lira, balata hariç yine kârdayım:)
Bir araştırayım belki ödemeyen vardır.

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
Hadi ya üzüldüm bak o kadarda hevesliydin baya bekledin falan :) geçmiş olsun.

Bence sony'e yönel sonyden başka kesicek telefon varmı seni tam bilmiyorum :D

Adam cool takılıyor öyle her marka ile işi yokmuş :mrgreen:

LG G3 ile Xperia Z2 arasında kalmıştım. G3 ü inceleyince soğudum hemen :mrgreen:
Z2 nin de ön kamerası ile sesi kötü. İphone 5C ile Z2 arasında kaldım şuan :)

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
LG G3 ile Xperia Z2 arasında kalmıştım. G3 ü inceleyince soğudum hemen :mrgreen:
Z2 nin de ön kamerası ile sesi kötü. İphone 5C ile Z2 arasında kaldım şuan :)

Hey gidi hey mobil dünyanın ünlü modu telefonlar arasında kalıyor :mrgreen:

Valla abi İphone kullandın zaten bende 2 3 ay 5s kullandım '' halen kullanıyorum :p '' sıkıldım ha nasıl sıkıldım halen yıllarca kullanabilirim ama insan böyle ne biliyim launcherdi temadı farklı özellikler kurmak istiyor. Bunların hepsini yaparım 5s'e ama jb yapınca bazen buglar falan filan oluyor telefon o orjinal hissini kaybediyor bide sadece tema için jb yapsam ki yapmıştım bir ara o tweakleri görünce insanın kafası karışıyor bir bakıyorsun onlarca tweak kurmuşsun bazen hangi tweakin var karıştırıyorsun falan uzun hikaye anlayacağın :D

İphone kullandın bence azıcıkta yeni moda android telefonlardan takıl.

G3'e bulaşma bencede şu anda zaten adam akıllı bir iki firma var son çıkan telefonları ile sony htc falan ama sony şu anda en sıcak gelenlerden birisi bana göre, 5si satsam telefon alsam ve android olsa sonyden bişiler seçerim çünkü lgyi kullandım samsung desen terlik :mrgreen: note 4'e de o kadar para verilmez iki tane çerçeve düzeltilmiş diye, htc desen bir kaç hatası var pembe kameramı falan valla sony'e sıcak bakıyorum şu aralar alabiliyorsan Z2 al çok rahat edersin tabi iphone'nun da havası bir başka, yok ben sıkılmadım jb yaparım onu bunu kurarım diyorsan tabi 5c al :p

Androidde hoşuma giden şey arayüz jbden kitkata kitkattan lollipopa geçti çok hoş arayüzler ile geliyorlar sanal tuşlardı falan keşke bizim apple da azıcık temayı falan değiştirse ne biliyim artı tema seçenekleri koysa ölücek sanki.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...