Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sansar667

Profesör
19 Ekim 2012
2,426
525
293
Bugün ne lanet bir gün , sabah telefonuma 1.5- 2 metreden çekiç düştü ,sonra pc kucağımdayken adaptörü yaktım , elektrikler gidince cd çalarımın içindeki cd sıkıştı kaldı klasik öldüresiye vurma yöntemiyle zor kurtardım cdyi , az öncede liman arkasında arkadaşımla gezerken dev bir dalga komple üstümü ıslattı cebimdeki telefon kafayı yedi kulaklık takılı değilken kulaklık varmış gibi yapıyor şu anda :( daha gün bitmedi bugünü sag salim atlatırsam bana daha hiç bişey olmaz...

Kuvvetmira

Profesör
29 Nisan 2013
2,462
38
228
Bugün ne lanet bir gün , sabah telefonuma 1.5- 2 metreden çekiç düştü ,sonra pc kucağımdayken adaptörü yaktım , elektrikler gidince cd çalarımın içindeki cd sıkıştı kaldı klasik öldüresiye vurma yöntemiyle zor kurtardım cdyi , az öncede liman arkasında arkadaşımla gezerken dev bir dalga komple üstümü ıslattı cebimdeki telefon kafayı yedi kulaklık takılı değilken kulaklık varmış gibi yapıyor şu anda :( daha gün bitmedi bugünü sag salim atlatırsam bana daha hiç bişey olmaz...
Sabah burdan mesaj at durumunu bilelim :D

cansermo

Profesör
14 Temmuz 2011
1,581
30
228
Bu hafta sonu LYS ye gireceklere başarılar dilerim . İnşAllah iyi sonuçlarla hedeflerimize bir adım daha yaklaşmış oluruz :)
Herkese iyi geceler :)

/xo/

Dekan
3 Haziran 2013
6,131
226
243
ju4uma4e.jpg

Elveda İstanbul..

Buğra Y.

Profesör
6 Şubat 2013
1,397
36
228
Benim normalde kimyam iyidir, biyolojiyi baya boş bırakırım diye düşünüyordum tam tersi cıktı :D Kimya girişkenliğini gösterdi, biyoloji ise kolaylığını :D

obfrau

Asistan
15 Haziran 2014
139
0
0
mühendisliğe gidin kafanız rahat hayatınızın en guzel 4-5 yılını geçireceksiniz emin olun... ama hukuk,iktisadçılar için aynısı olmaycak yine dersten başlarını kaldıramayacaklar. nerden mi biliyorum ben gezip,tozup eglenırken abim ders çalışıyodu ve bana imrenıyodu...

Buğra Y.

Profesör
6 Şubat 2013
1,397
36
228
mühendisliğe gidin kafanız rahat hayatınızın en guzel 4-5 yılını geçireceksiniz emin olun... ama hukuk,iktisadçılar için aynısı olmaycak yine dersten başlarını kaldıramayacaklar. nerden mi biliyorum ben gezip,tozup eglenırken abim ders çalışıyodu ve bana imrenıyodu...
Harita mühendisliği akacam inşallah istediğim puan gelir.

Sansar667

Profesör
19 Ekim 2012
2,426
525
293
Siz siz olun sözelden gastronomi dışında tercih yapmayın.Potansiyel işsiz olmak istemezsiniz sanırım. Sayısalsanız ve kafanız az basıyorsa işiniz kolay zaten :wink:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...