Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pcwolf

Dekan
21 Ocak 2009
7,545
33
228
Yok o bir tamlamaydı işsizleri kast etmedim bende bir ay sonra işsiz kalacağım :D

Daraldım evde garı gibi oturmaktan ne iş baksam ya askerlik ya bayan ya tecrübe diyor:D
2 sene daha oturup 4 yıllık mezun olur ya da 1 yıl daha oturup kpss kazanırım daha iyi:) Maksat askerliği kısa yapmak:)
Tecrübe içinse nedense şans vermiyorlar insana, hiç çalışmayan insan nasıl tecrübeli olur diye sorunca "öyle.." diyorlar:)

Mesleğe göre de iş bulamıyorum ki ooof of.

Bu arada o zincirleme hakaret tamlamasıydı heralde:)

dgarkn

Doçent
19 Mayıs 2013
680
0
0
Daraldım evde garı gibi oturmaktan ne iş baksam ya askerlik ya bayan ya tecrübe diyor:D
2 sene daha oturup 4 yıllık mezun olur ya da 1 yıl daha oturup kpss kazanırım daha iyi:) Maksat askerliği kısa yapmak:)
Tecrübe içinse nedense şans vermiyorlar insana, hiç çalışmayan insan nasıl tecrübeli olur diye sorunca "öyle.." diyorlar:)

Mesleğe göre de iş bulamıyorum ki ooof of.

Bu arada o zincirleme hakaret tamlamasıydı heralde:)
Aynen zincirleme :)

Hayat zor sürekli gelişmemiz durmadan ilerlememiz gerekiyor bir sonuca varamıyoruz belki ama ilerleyeceğizki yok olmayalım.

Benim de canım sıkıldı bir ay sonrasını düşündürmeye başladı bana :)

pcwolf

Dekan
21 Ocak 2009
7,545
33
228
Aynen zincirleme :)

Hayat zor sürekli gelişmemiz durmadan ilerlememiz gerekiyor bir sonuca varamıyoruz belki ama ilerleyeceğizki yok olmayalım.

Benim de canım sıkıldı bir ay sonrasını düşündürmeye başladı bana :)
Benim sıkıntı tamamen ailese meselesi, ya da bababank kredisini tükettim diyeyim:)
Kredisi ömür boyu bitmez belki ama bu yaşa gelip de baba bana bunu al diyecek yaşta değilim artık:)
Hayata atılmak (ebeyi görmek) lazım:)
Bir referansım vardı ona çok güvenmiştim ama güzel bir şekilde hayal kırıklığına uğrattı beni.
Haftaya felan işe başlarım diyordum, öyle güvenmiştim.
Şimdi kendi işimi kendim görüp kimseye muhtaç kalmadan iş bulmayı umuyorum, hayırlısı artık:)

dgarkn

Doçent
19 Mayıs 2013
680
0
0
Benim sıkıntı tamamen ailese meselesi, ya da bababank kredisini tükettim diyeyim:)
Kredisi ömür boyu bitmez belki ama bu yaşa gelip de baba bana bunu al diyecek yaşta değilim artık:)
Hayata atılmak (ebeyi görmek) lazım:)
Bir referansım vardı ona çok güvenmiştim ama güzel bir şekilde hayal kırıklığına uğrattı beni.
Haftaya felan işe başlarım diyordum, öyle güvenmiştim.
Şimdi kendi işimi kendim görüp kimseye muhtaç kalmadan iş bulmayı umuyorum, hayırlısı artık:)
Biz 4 yıl önce tükettik o krediyi. Yeni kaynak bulma süreci sıkıntılı bir süreç ya iş bulunacak yada... boşver :)

3 Mart 2007
29,198
2,146
7,358
Can sıkıntısından telefonu kurcalarken xplore programına bağış yaptım :D iyi yaptım ama ya o kadar kullanıyorum olmazsa olmaz programım.

KaJMeR13

Profesör
1 Mayıs 2013
2,779
9
218
insan neden gece kafasını yastığa koyunca gizli gizli ağlar ki...
kim üzer onu.
kim onun kalbini kırar...
bu insan hayattan ne ister. ne ister de olmaz...

KaJMeR13

Profesör
1 Mayıs 2013
2,779
9
218
Aza kanaat etmez belki de.
azsa bu adam (o ben oluyorum :)) kanaat ediyor da
ya hiç yoksa bu adam ne yapsın :)
üstüne bir de psikolik bazı hastalıklar eklenince: bu adamın ağlamasından daha doğal ne olabilir :)

>>ve tüm bunlar bilindiği halde bu adamın kalbini kırmak, onu üzmek, ona bağırmak kadar anormal ne olabilir :)

marancı

Profesör
6 Haziran 2013
1,740
1
216
azsa bu adam (o ben oluyorum :)) kanaat ediyor da
ya hiç yoksa bu adam ne yapsın :)
üstüne bir de psikolik bazı hastalıklar eklenince: bu adamın ağlamasından daha doğal ne olabilir :)

>>ve tüm bunlar bilindiği halde bu adamın kalbini kırmak, onu üzmek, ona bağırmak kadar anormal ne olabilir :)

Adres ver

KaJMeR13

Profesör
1 Mayıs 2013
2,779
9
218
Tekme atar ayağımı bularım :)
kafa da atabilirsin :) sorun yok :D hatta dişlerini böyle yap>>:mrgreen:
ama yazık. :) ben acırım vicdanım sızlar biri dayak yerse :)

laf yerse değil ama :D (ben bol bol yediriyorum hakedene. doymuyolar :D)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Gece iş yok derken sabah işkurdan mesaj almak...
benim abimde iş kura başvurdu zamanında :)
sonra iş buldu ama hala mesaj alıyor :D hattını mı değişse :)

bizim burada kahvede oturan lar bile iş buluyor :D :biri gelip mutlaka aranızda usta (ne olduğu farketmez) var mı diye sorar :D al sana iş :)

pcwolf

Dekan
21 Ocak 2009
7,545
33
228
kafa da atabilirsin :) sorun yok :D hatta dişlerini böyle yap>>:mrgreen:
ama yazık. :) ben acırım vicdanım sızlar biri dayak yerse :)

laf yerse değil ama :D (ben bol bol yediriyorum hakedene. doymuyolar :D)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

benim abimde iş kura başvurdu zamanında :)
sonra iş buldu ama hala mesaj alıyor :D hattını mı değişse :)

bizim burada kahvede oturan lar bile iş buluyor :D :biri gelip mutlaka aranızda usta (ne olduğu farketmez) var mı diye sorar :D al sana iş :)
Yukarıda yazdıklarımı okudun mu bilmiyorum şimdi de evlilik şartı arandı:)

3 Mart 2007
29,198
2,146
7,358
İnternet gidince:
aOqv6R3_460sa.gif

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...