Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
346
process lasso diye bişey varmış. nasıl bir programdır ne işe yara bilen ve kullanan var mı?

Empatik

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Allah kabul etsin tuttuğumuz oruçları. Herkesin kandili mübarek olsun :)

YEMEKTEYİZHASAN

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Kula kulluk etmek en büyük günahlardanmış. Acayip isyankar, başkaldırıcı.

Bu arada tüm formun kandili mübarek olsun.

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
346
Arkadaşlar dualarınıza ihtiyacım var. sıkıntılı bir dönemden geçiyorum. dualarınızda beni de anın. ismim muhammed. şimdiden Allah razı olsun.

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Bak işte, yine aynı, yine dediğim oldu, yine benim düşündüğüm oldu, yine geri döndü, yine mesaj atan o oldu.

Kızlarla iletişim kurmakta zorlanan arkadaşlar, ne olur, bir kez olsun deneyin göreceksiniz, kızlara değer vermeyin.
Allah belamı versin ki işe yarıyor, "bu kız farklı" dediğiniz kızlarda bile yarıyor.

Ne olur bir kez deneyin, göreceksiniz.

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
346
Bak işte, yine aynı, yine dediğim oldu, yine benim düşündüğüm oldu, yine geri döndü, yine mesaj atan o oldu.

Kızlarla iletişim kurmakta zorlanan arkadaşlar, ne olur, bir kez olsun deneyin göreceksiniz, kızlara değer vermeyin.
Allah belamı versin ki işe yarıyor, "bu kız farklı" dediğiniz kızlarda bile yarıyor.

ne kadar doğrudur bilmem ama ben şöyle gördüm. başka yerlerde istediğini bulamayınca b planı gibi görüp yapıyorlar.

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
ne kadar doğrudur bilmem ama ben şöyle gördüm. başka yerlerde istediğini bulamayınca b planı gibi görüp yapıyorlar.
Yine aynı şekilde değer verilmemeye devam edilirse, sonuç olarak kız elimizde kalacaktır, olmasa bile eninde sonunda geri dönecektir.

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
karışmak olmaz ama ne yapacaksın?
Nasıl yani?
Benim için mi sordun soruyu onu anlamadım tam..

Eğer benim için soruyorsan söyliyim, Facebook'ta yazılan mesaja geç cevap vermekten başlanılmalı, kişinin hiçbir statüsü, paylaşımı, hele hele fotoğrafı ne beğenilmeli ne de yorum yapılmalı, hatta var olan yorum ve beğeniler geri çekilmeli. Bunlar en basitinden başlangıç olabilir.

Ama tutup da bunları 5 senelik sevgilinizde denemeye kalkarsanız sonunuzun ayrılık olacağı kaçınılmazdır tabiki.

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
346
Nasıl yani?
Benim için mi sordun soruyu onu anlamadım tam..

Eğer benim için soruyorsan söyliyim, Facebook'ta yazılan mesaja geç cevap vermekten başlanılmalı, kişinin hiçbir statüsü, paylaşımı, hele hele fotoğrafı ne beğenilmeli ne de yorum yapılmalı, hatta var olan yorum ve beğeniler geri çekilmeli. Bunlar en basitinden başlangıç olabilir.

Ama tutup da bunları 5 senelik sevgilinizde denemeye kalkarsanız sonunuzun ayrılık olacağı kaçınılmazdır tabiki.
ben tutumunu merak ettim de dediklerinden. şu an bekar, mutlu kendi halinde biriyim :) o tür dertlerim yok. merakımdan sordum

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
ben tutumunu merak ettim de dediklerinden. şu an bekar, mutlu kendi halinde biriyim :) o tür dertlerim yok. merakımdan sordum
Ne güzel, umarım bu bilgileri öğrenmek zorunda kalmazsın. :)

Edit : Giden sevgili nasıl geri getirilir, giden sevgiliyi geri getirme duası, giden sevgili nasıl unutulur, giden sevgiliyi unutmak için ne yapılır gibi aramaları yapmış biri olarak söylüyorum bunu. :)

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
346
Ne güzel, umarım bu bilgileri öğrenmek zorunda kalmazsın. :)

Edit : Giden sevgili nasıl geri getirilir, giden sevgiliyi geri getirme duası, giden sevgili nasıl unutulur, giden sevgiliyi unutmak için ne yapılır gibi aramaları yapmış biri olarak söylüyorum bunu. :)
yaşın 17 ise yazdığı gibi, boşver derim bunları.

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
o da kötü. eğer bir düşüncen varsa - olumlu ya da olumsuz- bunu söyle derim. ne sen üzül ne o uğraşsın.
Kimseye, istemediği bir şeyi yapmadığımdan sorun yok, herkes kendi isteğiyle konuşuyor, benimki daha çok psikolojik etkileme tarzı bir şey. :)

aloisnebel

Profesör
Reaksiyon puanı
4

Fena halde doğru.

YEMEKTEYİZHASAN

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Monitör gözleri acayip yoruyor neler yapabilirim?
[MENTION=287699]ynsemrekose[/MENTION] Emre kaç yaşındasın?
[MENTION=325419]nikney[/MENTION] Tip var mı? Gerisi boş O YAŞLARDA. Yaş ilerledikçe mantık, para, araba, ev giriyor. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...