Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Dikkat et kendine,
Vücudun insana şakası olmuyor bazen.

farkındayım hocam ama gelişme yok :) hastanede de yattık ama düzelme yok... şimdi bazen forumda sağlık üzerine çok yazıyorum çoğu kişi takmıyor bile ... telefonlar falan herkese zarar ama çok nadir sağlığını düşünen müşteriler denk geliyor ... tek tek hepsini uyarıyorum elimden geldiğince...

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
farkındayım hocam ama gelişme yok :) hastanede de yattık ama düzelme yok... şimdi bazen forumda sağlık üzerine çok yazıyorum çoğu kişi takmıyor bile ... telefonlar falan herkese zarar ama çok nadir sağlığını düşünen müşteriler denk geliyor ... tek tek hepsini uyarıyorum elimden geldiğince...

Hastalığı googlede araştırdım bir sürü latince ifade var hiç bişi anlamadım :)
mix demiyalizan polinöropati nedir ki tam olarak ?

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Bu nasıl bir hastalık merak ettimde ?

vücuttaki tüm sinirleri ilgilendiren ilerlemiş durumlarda cerrahi işlem gerektiren bir hastalık... günümüzde her insanda olabilir ... ben şikayetlerimden dolayı ilk gittiğimde boynunuzda düzleşme var fazla bir sıkıntı yok geçer denildi (2010un son ayları)
bir süre kremler falan derken azaldı çağrı merkezinde çalışmaya başladım (mhrs) sonra daha da artmaya başladı tekrar hastaneye gittim bu defa çağrı merkezinin kronik hastalığıdır fazla bi önemi yok denildi (2011) devam ettim bir süre daha ve olan oldu öyle bir hale geldim ki yatağımdan kalkamaz oldum ... 43 saniyede bir kramp giriyor göğüs dahil bardağı kaldıramaz, ağrıdan ne yaptığını bilmez hale geldim yine hastaneye gittim iyi bir doktor bulduktan sonra işimden istifa ettim ve tedaviye başladık ...

doktor raporlardan testlerden ve diğer bilgilerden sonra ilk soru olarak trafik kazası falan mı geçirdin? dedi... bahsettiğim hastalık öldürmez süründürür 20 gün yattım hastanede ... ameliyat ol geçerse mükemmel geçmez veya tekrarlarsa felç olursun denildi ben ameliyat olmadım tedavi bitti çok iyisin denildi aradan 3 ay geçti ve ben şu an aynı durumdayım :) birşeylerle uğraşıp kafa dağıtmaya çalışıyorum belki birazdan inceleme videosu çekerim

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
vücuttaki tüm sinirleri ilgilendiren ilerlemiş durumlarda cerrahi işlem gerektiren bir hastalık... günümüzde her insanda olabilir ... ben şikayetlerimden dolayı ilk gittiğimde boynunuzda düzleşme var fazla bir sıkıntı yok geçer denildi (2010un son ayları)
bir süre kremler falan derken azaldı çağrı merkezinde çalışmaya başladım (mhrs) sonra daha da artmaya başladı tekrar hastaneye gittim bu defa çağrı merkezinin kronik hastalığıdır fazla bi önemi yok denildi (2011) devam ettim bir süre daha ve olan oldu öyle bir hale geldim ki yatağımdan kalkamaz oldum ... 43 saniyede bir kramp giriyor göğüs dahil bardağı kaldıramaz, ağrıdan ne yaptığını bilmez hale geldim yine hastaneye gittim iyi bir doktor bulduktan sonra işimden istifa ettim ve tedaviye başladık ...

doktor raporlardan testlerden ve diğer bilgilerden sonra ilk soru olarak trafik kazası falan mı geçirdin? dedi... bahsettiğim hastalık öldürmez süründürür 20 gün yattım hastanede ... ameliyat ol geçerse mükemmel geçmez veya tekrarlarsa felç olursun denildi ben ameliyat olmadım tedavi bitti çok iyisin denildi aradan 3 ay geçti ve ben şu an aynı durumdayım :) birşeylerle uğraşıp kafa dağıtmaya çalışıyorum belki birazdan inceleme videosu çekerim

İlk defa duyuyorum böyle bir hastalığı,
Çok geçmiş olsun kardeşim.
Allah acil şifalar versin.
Peki hiç mi kesin tedavisi yokmuş bunun ?

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
İlk defa duyuyorum böyle bir hastalığı,
Çok geçmiş olsun kardeşim.
Allah acil şifalar versin.
Peki hiç mi kesin tedavisi yokmuş bunun ?

http://www.youtube.com/watch?v=ZqHK6hw4fTk Şu videoda ki (2:45 dk dan sonrasına bakabilirsin) gibi kollar bacaklar ve omurilikte birkaç bölge açılacaktı bende kabul etmedim... belime 20 cm lik bir ine sokmuşlardı ameliyatla düzelir mi düzelmez mi diye düzelir sonucu çıktı ama yinede yaptıramadım abi

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
http://www.youtube.com/watch?v=ZqHK6hw4fTk Şu videoda ki (2:45 dk dan sonrasına bakabilirsin) gibi kollar bacaklar ve omurilikte birkaç bölge açılacaktı bende kabul etmedim... belime 20 cm lik bir ine sokmuşlardı ameliyatla düzelir mi düzelmez mi diye düzelir sonucu çıktı ama yinede yaptıramadım abi

O videoyu izledim ya tamamdır ben bugün direkt uykusuz işe giderim artık...

Hocam Allah acil şifa versin.
Fakat gerekiyorsa tedavi olmalısın hocam ya.
Hem artık tıp daha da gelişti. O video tarihi 1935
Şimdi mutlaka daha modern yöntemler uygulayacaklardır.
Tekrar şifalar diliyorum üzülerek.

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
O videoyu izledim ya tamamdır ben bugün direkt uykusuz işe giderim artık...

Hocam Allah acil şifa versin.
Fakat gerekiyorsa tedavi olmalısın hocam ya.
Hem artık tıp daha da gelişti. O video tarihi 1935
Şimdi mutlaka daha modern yöntemler uygulayacaklardır.
Tekrar şifalar diliyorum üzülerek.

http://www.youtube.com/watch?v=SyBGkfwQbU8 aha da modern hali :) üzülme hocam ya merak ettin diye yazdım ...

Allah kabul eder dualarını inşallah ..

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Modern hali daha kanlı geldi bana :)
İzleyemedim hepsini.

Allahım şifalar versin sana,
Ama ben senin yerinde olsam ne olursa olsun tedaviyi göze alırdım.
Elbet zor ama tedavi şart.
Hayırlısı olsun inşallah.

bunları kabul ettim de omurilikten tırstım :)

Empatik

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Hazırladığım kapı için duvar kağıdı düm okuldan kaldırıldı.. :D Yönetim beni ben yönetimi sevmiyorum ancak kendileri kaşındı ;)

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
346

öncelikle geçmiş olun. inşallah bir çaresi bulunur. boyun düzleşmesi için herhangi bir öneride bulunmuşlar mıydı size kültür fizik hareketleri vs ?

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
öncelikle geçmiş olun. inşallah bir çaresi bulunur. boyun düzleşmesi için herhangi bir öneride bulunmuşlar mıydı size kültür fizik hareketleri vs ?

Spor yapıyordum o tarihlerde sadece sporu bırakıp kendimi zorlamamam gerektiği söylendi başkada biley yok :)

Kurşun Kalem

Profesör
Reaksiyon puanı
58
Sizin dergahta bana da yer var mı? :)

sen bizim dergahtan gitmedin mi oraya zaten. Bir kaç arkaaş yol alıp gittiler dergahtan, dolduramadık henüz yerlerini, sana kapımız her zaman açık. Yalnız 40 ayrı dağdan 40 ayrı odun getirip, kırk gün kırk tane ekmek yapman lazım :p

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
346
Spor yapıyordum o tarihlerde sadece sporu bırakıp kendimi zorlamamam gerektiği söylendi başkada biley yok :)
kesin bilemem ama spor, hafif spor diyelim, faydalı olur gibi gelir bana. bence alternatif çözüm yolları aramalısın. alternatf tıp dedikleri olur başka şeyler olur. Bir çözümü vardır ölüm dışında herşeyin.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

sen bizim dergahtan gitmedin mi oraya zaten. Bir kaç arkaaş yol alıp gittiler dergahtan, dolduramadık henüz yerlerini, sana kapımız her zaman açık. Yalnız 40 ayrı dağdan 40 ayrı odun getirip, kırk gün kırk tane ekmek yapman lazım :p
o nasıl bir dergah :)

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
[MENTION=30440]zatura[/MENTION] Terfi değilde, yetkilerden arındım diyelim. :) Teşekkür ederim.
[MENTION=115737]Kurşun Kalem[/MENTION] Hamuru kim yoğuracak, beni düşündüren kısım orası. :p

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Hocam demek modlar arınınca Onursal oluyor,
Bizim üyelerde ise arınınca profilinde banned yazıyor :)

Bu açından düşünmemiştim tabii. :) Her ne kadar Onursal olsam da bende bir üyeyim. :)

Dün sizlere dediğim gibi, bir grup kuralım ve baş kaldıralım. SDN'nin Yeniçerileri olabiliriz. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...