Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nadia

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ben sorarken yakınlarla beraber yapılan kutlamadan bahsettim :) tek başına kutlasan ne olur kutlamasan ne olur. Çevrende muhakkak hatırlayanlar olacaktır. Ailen olsun, yakın arkadaşların olsun. Ama üzücü olan hatırlamasını çok beklediğin kişinin hatırlamaması. Galiba senin böyle bir anın var o yüzden bu konuda biraz hassassın öyle düşündüm ?
uyduruktan bı dogum gununn kutlu olsun dıyorlar haklarını yememek lazım ...
ama hıc surprız partı fılan yapmadılar bana ... bıde bnm le kardesımın dogum gunlerı bırer hafta arayla onun 16 bnm 22 mart onunkını kutlarlar hep bnmkınıde kutlamıs sayarlar ay aglıcam sımdı üfff :(

ReDo

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
92
[MENTION=154613]Cedriic[/MENTION]

Bize de sigara yakmak düşer ne yapalım :P

ReDo

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
92
[MENTION=279288]Piyonist[/MENTION]

Galatasaray'da iyi gruba düştü ya :P

[MENTION=154613]Cedriic[/MENTION]

Bilmem ergen mi değil mi,sen sor :P

[MENTION=287141]nadia[/MENTION]

Ne diyo bu :P

Piyonist

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3
uyduruktan bı dogum gununn kutlu olsun dıyorlar haklarını yememek lazım ...
ama hıc surprız partı fılan yapmadılar bana ... bıde bnm le kardesımın dogum gunlerı bırer hafta arayla onun 16 bnm 22 mart onunkını kutlarlar hep bnmkınıde kutlamıs sayarlar ay aglıcam sımdı üfff :(
En azından etrafında "doğum günün kutlu olsun" diyen insanlar var. Ağlamamak için kendini böyle teselli edebilirsin.

Piyonist

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Bugün havalar çok güzel la la pikniğemi gitsek napsak :D [MENTION=48615]ReDo[/MENTION] abi ne dersin

Meryyy

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Günaydın

Sanırım 16-22 yaşları arasında bir hanımsın :D(çok resmi oldu ama :)) doğruysa devam edeceğim

Kızmadım ne kızcam kahvaltı yapıyordum sadece :P
Hanım değilim ki ne hanımı..:D
Terepiye yaş sorularak mı başlanıyo :) hiç psikoloğa gitmediğim için bunu bilmiyordum:P 28 yaşındayım ve annemle dışarı alışverişe filan çıktığımda hala ''benle çıkıyorsan bana uyacaksın'' diyo, böyle despot bi anne 40’ına da gelsen problem :)

sen bna anlat ben dinlerim

Sezen'in söylediği gibi:
..sadece bi lodos lazım şimdi bana, bi kürek, bi kayık..onun dışında dinlemek çare değil ki..
Günaydın cümle alemm : )
[MENTION=154613]Cedriic[/MENTION] senin içindeki ruh 45 yaşındadır..:D

Piyonist

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Terepiye yaş sorularak mı başlanıyo :) hiç psikoloğa gitmediğim için bunu bilmiyordum:P 28 yaşındayım ve annemle dışarı alışverişe filan çıktığımda hala ''benle çıkıyorsan bana uyacaksın'' diyo, böyle despot bi anne 40’ına da gelsen problem :)
Haha. Derin bir ohh çektim :) Yok ya psikolog felan değilim psikoloğada gitmedim. Ben sayısalcıyım yahu :D Ama bu tarz şeyleri dinlemek hoşuma gidiyor. Ama anne-kız arasına girmemek lazım :D

Felix Dzerjinski

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
5
[video=youtube;qYNeT2nzEgA]http://www.youtube.com/watch?v=qYNeT2nzEgA&feature=player_embedded[/video]

-Beneficence-

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
31
Senin doktorun benim unutuldukmu nedir:glare:

arsenik

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
242
Turktorrent'a 2 günde 300 gb upload yaptım. :D

96v66ag6.png
:scared:

oslun

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Hem septum kanallarında eğrilik, hem burun etinde şişme, hem kronik sinüzit hem de alerjik rinit varmış, nasıl iyileceşem ben :blink:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...