Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

re13el

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Darksiders II Save game bozulmuş:cursing::hammer::cursing:

El Padrino

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
70
Avengers-blooper-Thor-drops-hammer.gif

Thor'un kutsal çekici.

Elde durmuyor.Köpükten olsa gerek...

WebNick

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Bu firefox aurora'nın bir farkı varmı dostlar..?

Sen isteyince çay kahve servisi yapıyormuş :D

Ne farkı olacak firefox gelecekte sunmayı düşündüğü yenilikleri bu sürümler üzerinde test ediyor. Yani garantisi yok sistemi bozma ihtimali var. Ha sistemini bozan çıktımı şu güne kadar? Ben daha karşılaşmadım. Fakat sen beni referans alma :)

-Beneficence-

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
31
tabi ki zaten aurora firefoxun çıkmamış özelliklerini aurora da deniyorlar hemde görsellik bakımından bence daha üstte :)
Teşekkür ettim deneyelim bakalım nasılmış :)

Ne farkı olacak firefox gelecekte sunmayı düşündüğü yenilikleri bu sürümler üzerinde test ediyor. Yani garantisi yok sistemi bozma ihtimali var. Ha sistemini bozan çıktımı şu güne kadar? Ben daha karşılaşmadım. Fakat sen beni referans alma :)
Ben seni referans alırım dahada ötesinide bilmem sistem bozulduğunda buralarda ol :P :D

Strake

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
7

sistemi bozmuyor zaten sistemi bozsa firefox sitesine eklemezdi ayrıca ben hiç firefox kullanmam aurora kullanırım bu güne kadarda hiçbir sorun çıkardığınıda görmedim ayrıca çay kahve yapsaydı çok güzel olurdu :)

WebNick

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Ben seni referans alırım dahada ötesinide bilmem sistem bozulduğunda buralarda ol :P :D

Birilerinin ayağına basmazda atılmazsan şimdilik buralardayım :D

sistemi bozmuyor zaten sistemi bozsa firefox sitesine eklemezdi ayrıca ben hiç firefox kullanmam aurora kullanırım bu güne kadarda hiçbir sorun çıkardığınıda görmedim ayrıca çay kahve yapsaydı çok güzel olurdu :)

Firefox sitesine ekliyor ama zaten bu versiyonları indiren kullanıcılar gerekli riskleri bilerek gönüllü indiriyorlar. Sonuç olarak beta hükmündeki tüm versiyonlarda bir risk söz konusu. ama az ama çok.

gece gece bir çayda iyi olurdu hani. firefox u biraz kurcalayayım belki o özelliğide eklemişlerdir :D

Strake

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Birilerinin ayağına basmazda atılmazsan şimdilik buralardayım :D

Firefox sitesine ekliyor ama zaten bu versiyonları indiren kullanıcılar gerekli riskleri bilerek gönüllü indiriyorlar. Sonuç olarak beta hükmündeki tüm versiyonlarda bir risk söz konusu. ama az ama çok.

gece gece bir çayda iyi olurdu hani. firefox u biraz kurcalayayım belki o özelliğide eklemişlerdir :D
beta olan sürümleri hem tavsiye etmem hemde kullanmam beta olmayan sürüm var ama bunca yıldır aurora kullandım bir sorun çıkmadı 13 yaşında olduğum için 3 sene kullanabildim yani aklına 20 sene gibi rakam gelmesin :D

-Beneficence-

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
31
beta olan sürümleri hem tavsiye etmem hemde kullanmam beta olmayan sürüm var ama bunca yıldır aurora kullandım bir sorun çıkmadı 13 yaşında olduğum için 3 sene kullanabildim yani aklına 20 sene gibi rakam gelmesin :D
Seni microsoft'a işe alıyorum pazartesi gel başla maaş+yemek+prim+yol anlaştıkmı :D:D:D

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Bıktım bu amasya seyahatlerinden neyse hayırlısı olsun

Korpe

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
16
Üç günde 51 domuz avlamışız helal olsun ALLAH TÜRK'ü korusun yüceltsin, fırsatçılara içbirlikçilere zaman vermesin.

Meryyy

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Dikkat ettinizmi bilmem ama, sevgilisi olmayan insanlar daha komik ve daha mutlu.:mrgreen::mrgreen:

Bu tespitlerden yola çıkarsam daha komik ve mutlu olmak için hayatımdaki adamı biran önce kaybetmeliyim :P:D
peki Beneficence bi erkek nasıl kaybedilir onunda tüyosunu versene :D:P

ahmet1400

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu tespitlerden yola çıkarsam daha komik ve mutlu olmak için hayatımdaki adamı biran önce kaybetmeliyim :P:D

Ben söyleyeyim kadınlarda bahane çok 1-2 gün soğuk davran aşkımlı canımlı konuşma en sonunda o sana patlar ne bu tavır falan istemiyorum dersin biteeeer :) yaratıcı bi şey bulursan banada söyle şöyle kızların canını yakmayanından :D

-Beneficence-

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
31
Bazı insanlar mandal etkisi yapar sıkar ve üstüne izi kalır mandalları boşlamalısın :P:lol:

Meryyy

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Ben söyleyeyim kadınlarda bahane çok 1-2 gün soğuk davran aşkımlı canımlı konuşma en sonunda o sana patlar ne bu tavır falan istemiyorum dersin biteeeer :) yaratıcı bi şey bulursan banada söyle şöyle kızların canını yakmayanından :D

O iş okadar kolay olsaydı oohooo :D
Sana karşı içinde bir sevgi taşıyorsa ne yaparsan yap sen ondan uzaklaşırken kızların canı yanar..

Bazı insanlar mandal etkisi yapar sıkar ve üstüne izi kalır mandalları boşlamalısın :P:lol:

Ama bizi bağlayan çok kalın ipler var, kıramıyorum zincirleri :):)

ahmet1400

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bende seviyorum oda seviyo ama birbirimizden uzak olacağız gözden ırak olan gönüldende ırak olur ne yapacağız ? :D

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
18:30'da Aştiden otobüsüm kalkıyor yine amasya yolları peh :D

re13el

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Bimeksten 40 tl ye aldığım soğutucunun kutusundan 20 tl lik soğutucu çıktı gidip değiştirdim 20 tl de geri aldım. :)

re13el

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
114
100 liralık soğutucu çıksa gidermiydin değiştirmeye? :D
Olayı ters anladın herhalde. 40 lira verip aldım eve gelince köşesinde çatlak olduğunu gördüm ve geri götürdüm. Aynı kutudan bir tanesiyle değiştireyim dedim ama o kutudan da başka marka çıktı. Benim ilk aldığım 20 tl imiş ama kutusuna 40 vermişim. :)

arsenik

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
242
Olayı ters anladın herhalde. 40 lira verip aldım eve gelince köşesinde çatlak olduğunu gördüm ve geri götürdüm. Aynı kutudan bir tanesiyle değiştireyim dedim ama o kutudan da başka marka çıktı. Benim ilk aldığım 20 tl imiş ama kutusuna 40 vermişim. :)
Yanlış anlarım tabi ne köşesindeki çatlaktan söz etmişsin ne geri götürdüğünden. :D

re13el

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Yanlış anlarım tabi ne köşesindeki çatlaktan söz etmişsin ne geri götürdüğünden. :D
Evet haklısın.
Ama anlamadığım bi marka alıp kutusunu açıyorum başka marka çıkıyor :) Kendileri kutuları açıpmı değiştirmiş anlamadım.

arsenik

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
242
Evet haklısın.
Ama anlamadığım bi marka alıp kutusunu açıyorum başka marka çıkıyor :) Kendileri kutuları açıpmı değiştirmiş anlamadım.
Sanmıyorum öyle yapabileceklerini. Belki bir müşteri bilmeden alıp kutuları eğiştirip biırakmış da olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...