Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mai Nai

Guru
Emektar
23 Ağustos 2008
21,627
157
243
Terbiyesiz kişilerin uğramadığı, spammerların en aza indiği, nemim yerlerde olduğu günleri özlüyorum.

ConfickerBelasi

Müdavim
Müdavim
8 Ekim 2011
53,870
1
16,126
8,958
dikkat! cep telefonu alacaklar samsung ch@t 527 gt-s5270k almayin java os. hicbir sey uymuyor 3g ama mobil tv uyumlu degil diyor turkcell m.youtube.com ve turkcell goller cepte disinda video oynatmiyor bilginize nevrotik'i telefon almaya ve tam yetki ile gpondermenin sonucu...
fiyati 249TL. diye atlamis sazan!

topalsolucan

Müdavim
Müdavim
25 Mart 2010
15,673
555
293
Bu sefer vur ReDo : )

Wmneg.gif

@ReDo bak birazdan gerçekliğin ta kendisini kendime yaşatacağım. 720p Avengers'i dev ekranımda açıp, çekirdeğimi ve kolamı hazırlayıp, komşuların ve evde kimselerin olmamasından mütevellit son ses filmimi izliycem :)

ReDo

Müdavim
Müdavim
8 Kasım 2008
13,389
92
228
[MENTION=101833]topalsolucan[/MENTION]

Adamlar yapmış zamanında,bize de replikleri kalmış : /

Keşke 3D olarak bir daha sinemaya koysalar.

Kaç inç ekranın var :p

pcwolf

Müdavim
Müdavim
21 Ocak 2009
7,545
33
228
Bu olayı anlatmasam olmaz.
Geçen gün Muhammed diye bir akrabayla arabada trafik hakkımda muhabbet ediyoruz biraz da başka akrabanın trafikteki yanlış hareketlerini anlatıyoruz.
Muhammed'e diyorum adam önündeki yayaya yol vermiyor, emniyet kemerimi çıkarıp ne gerek var yaa diyor diye anlatıyordum.
Işıklarda durmuştuk, yeşilde yürüme hızı kadar giderken Muhammed arkadaşını görüp araba içinden el sıkışarak bayramlaştı. Tabi o an fren yaptı, zaten yapmasa araç duracaktı nerdeyse:)

Neyse biz yola yavaş şekilde devam ederken arkadan korna sesi geldi, biz de bakıyoz o korna bize miydi diye.
150 metre kadar yol gittikten sonra park ettik, yanımıza bir adam geldi bağırıp çağırıyor.
Diyor sen yol ortasında fren yaptın senin yüzünden ben durdum, bana başkası arkadan çarptı.
Biz bayağı şaşırdık bu ne diyor diye. Arabanın yanına gittik adam arkadan çarpanla bize aynı lafları söylüyor yine.

Muhammed kaç kere dedi abi ben hata yaptım yolda durarak, ama sen durdun ve o sana çarptı. Öteki de diyor ne yapacaktım duramadım, biz ne yapalım fren senin ayağında bassaydın ya diyoz. Onlar yine sen durdun böyle böyle oldu diyo:)
En son anlaştık tartışma alevlenmeden. Çarpan kişi bindi arabaya, Muhammed de tamponun biraz yakınında. Adam düz sayılabilecek eğimde kaçırdı arabayı, Muhammed hooop diye bağırıyor.
Sonra geri geri gitmeye başladı içerden de laf diyor, bu sefer arkadan ay duur diye ses geliyor. Arkadan geçen kadınları ezecekti az daha.
Bizimki de sen in o arabadan yaya git ezecen milleti diyor.

Tekrar arabaya gittik tabi yolda olayı konuşarak gülüyoruz, ilk defa böyle bir kaza gördüm:)

freewill

Müdavim
Müdavim
8 Temmuz 2008
7,637
61
228
Türkiye nin en rezil bankası iş bankasıymış bunu öğrendim . koca şehirde atmlerde para yatırma sorunu var ayrıca müşteri hizmetlerini tekrar arayınca tahmini bekleme sürenin 30 dk nın üstündedir diye saçma bir uyarı var Allah cezanı versin başka da birşey demiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...