Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

jungeman

Profesör
1 Nisan 2009
3,006
67
228
kimseye söylememem gerekiyo. ama olmuyo. duramıyorum. bi şekilde bunu, içimdekileri artık dışa vurmam gerek. yazmak ilaçmış. deniyorum. evet hayatımda gördüğüm en iyi insan, dostum can yoldaşım yetmediğinde yetirenim her şeyi paylaştığım adam o. ömer o.

beni az önce öldüren yakan yıkan da o. telefonu açtığımda onun o ağlarken ki sesini duymak kadar hiç bişey acıtmadı canımı. babam kanser dedi. nasıl dedim şaşkın şaşkın. böbrek kanseri karaciğere atlamış omuriliği eritmiş dedi. öylece kaldım. diyecek bir şey bulamadım. bida nasıl dedim. yüzde 20 dedi. ne lan yüzde 20 dedim.

konuşamadı. topladı kendini. ben iyi değilim sonra konusalım dedi. kapattım. geçtim oturdum. boş boş oturdum. keşke aramasaydın ömer.
kardeşim bu acıya ben dayanamıyorum. seni düşünemiyorum. daha da bişey diyemiyorum

adrasa

Dekan
8 Aralık 2009
6,512
37
228
kimseye söylememem gerekiyo. ama olmuyo. duramıyorum. bi şekilde bunu, içimdekileri artık dışa vurmam gerek. yazmak ilaçmış. deniyorum. evet hayatımda gördüğüm en iyi insan, dostum can yoldaşım yetmediğinde yetirenim her şeyi paylaştığım adam o. ömer o.

beni az önce öldüren yakan yıkan da o. telefonu açtığımda onun o ağlarken ki sesini duymak kadar hiç bişey acıtmadı canımı. babam kanser dedi. nasıl dedim şaşkın şaşkın. böbrek kanseri karaciğere atlamış omuriliği eritmiş dedi. öylece kaldım. diyecek bir şey bulamadım. bida nasıl dedim. yüzde 20 dedi. ne lan yüzde 20 dedim.

konuşamadı. topladı kendini. ben iyi değilim sonra konusalım dedi. kapattım. geçtim oturdum. boş boş oturdum. keşke aramasaydın ömer.
kardeşim bu acıya ben dayanamıyorum. seni düşünemiyorum. daha da bişey diyemiyorum

bende ALLAH'tan acil şifalar diliyorum keşke elimizden bişey gelsede yardım etsem :(

adrasa

Dekan
8 Aralık 2009
6,512
37
228
daha dün gibi aklımda ilkokuldayken üniversite sınavlarına çok var dediğim günler :) o zamandayken çok var gibi geliyor ama geçtikten sonra gerçektende zamanın çabuk geçtiği anlaşılıyor

31 Aralık 2007
17,485
188
243
TTNET müzik'i kullanın arkadaşlar. Yasal olarak müzikleri oradan indirin. Sonra Protected Music Converter ile convert edip mp3 yapın fazla da kasmayın :D

Paramore

Dekan
10 Eylül 2010
5,179
27
0
vayy konusu güzelmiş

Çok güzeell..

Sakıncası yoksa filmin adını alabilme şansımız var mı :)

Tabiki de; The Iron Giant

Iron_Giant,_The.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...