Söyle Rahatla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LaWa

Müdavim
Müdavim
22 Şubat 2009
3,119
47
228
Bu dünyada dürüst insan kalmaz mı.
Yav dürüst olmak insanlar için niye bu kadar zor.

craftingMaterial

Müdavim
Müdavim
31 Aralık 2007
17,485
188
243
Fena uyumuşum yahu :)

Oyun oynarken zamanla yarışan bir kardeşe sahibim. Hem de oyunu en zor modda oynarken. Sana oha diyorum bro. Başka da bir şey diyemiyorum...

aXXo

Doçent
22 Şubat 2010
623
39
0
Sana teşekkür etmeliyim elimdeki gücün farkına varmamı sağladığın için. :flowers:

Sword.q

Müdavim
Müdavim
17 Nisan 2008
2,245
25
218
hay senin gibi yaz ortasında gripmi olunurmuş ya. bunun birde kışı var o zaman ne yapıcaz :(

bu forumdaki ifadelerin klavye kısa yolları nedir illa gelişmişten mi cevap yazacaz ifadeler için

POWER

Rektör
5 Ekim 2009
10,275
161
0
Bayramda pederle kavgalı olmak kötü bir şeymiş. Ama kusura bakma baba tek özelliğin babam olman. Ötesi yok.

Sword.q

Müdavim
Müdavim
17 Nisan 2008
2,245
25
218
Bayramda pederle kavgalı olmak kötü bir şeymiş. Ama kusura bakma baba tek özelliğin babam olman. Ötesi yok.

işine karışmak bana düşmez ama ne olursa olsun babandır. senin olduğun gibi herkesin babasıyla arası bi ara bozulur. benim en az 10 senedir bozuk hiçbişekilde onun için yeterli olamasın. ama bayram dedinmi elini öpeceksin. ne olursa olsun birgün sende baba olucan. ve aynı şeyi yaşamayı istemezsin. bir anlık bişey gidip elini öpersin. sen vazifeni yaparsın o hoşlanır yada hoşlanmaz. yıllar sonra dersin ben babamın elini öpmüştüm herşeye rağmen. içinde ukde olarak kalmaz. pişman olacağın şeyler yapma derim ben. nacizane tavsiyem daha öncede dediğim gibi senin işine karışacak değilim.

POWER

Rektör
5 Ekim 2009
10,275
161
0
Yok yok işime karışmak değil bilakis destek oluyorsun :)

Bir konuda haklısın. Belki elini öpmeliyim ama öyle bir olay yaşatti ki bana kime anlatsam suratına tüküreyim böyle babanın dedi. Bunları diyen de babamı çok seven eş dost akraba. Başta herkes kızdı bana. Babaya bağrılır mı sen suçlusun büyüyündür falan filan. Ben olayı anlatınca dudakları uçukluyor tamam anlatma yeter diyorlardı. Buna halamalar amcamlar teyzemler dahil. Yani bizi barıştırmak içn niyetlenen pişman oluyordu.

Tabi olayı anlatamam burda aile içinde ama inan bana sana anlatsam sen de onlarla aynı fikirde olurdun.

Sword.q

Müdavim
Müdavim
17 Nisan 2008
2,245
25
218
yani tabi babanla neler yaşadığını ben bilemem ama benim düşüncem bu yönde bende babama karşı çok hoş duygular beslemiyorum ama düşünüyorum yıllar sonra allah ömür verirde ondan uzun yaşarsam mezarının başında dururken pişman olabileceğim bişey yapmış olmak istemem. bu yaptığını affetmek anlamına gelmiyor. senin de kendi açından haklı sebeplerin vardır muhakkak. dediğim gibi bunuda aklının bi kenarında tut diye söyledim. tavsiye babında.

POWER

Rektör
5 Ekim 2009
10,275
161
0
İnan bana pişmanlık hissetmiyorum. Çünkü çevrenin "örnek kişi" olarak gösterdiği biriyim çok şükür. Hayırlı bir evlat olmaya çalıştım. Hayatımda hiç bir zaman aileme şikayet gelmedi. Herkes binlerce defa helal olsun diyor.

Ben böyle iken bunları hak etmiyorum. Ki şu an görünen o pişman. Yüzüme bile bakamıyor. Neyse konu uzar gider :)

pcwolf

Müdavim
Müdavim
21 Ocak 2009
7,545
33
228
Telefon flaş manyağı oldu ama hala-üst tuşlar bozuk kimse laf söylemesin kelimeye:D- doğru düzgün olamadı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...