Сovid-19 Ne Zaman Biter?

Bu konuyu okuyanlar

Yavuz sama

Asistan
Reaksiyon puanı
184
bıktım artık yeter maske takmaktan okula gitmemekten dışarı çıkamamaktan... bu virüs biz akıllanmadan bitmez

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,298
Ben biteceğine eminim ancak buna zaman biçmek biraz yanlış olur. Tamamen dünya bağışıklık kazandığı zaman ortadan kalkacağını düşünüyorum. O zamanda normal bir hastalık olarak görülecek grip gibi.

Yavuz sama

Asistan
Reaksiyon puanı
184
Ben biteceğine eminim ancak buna zaman biçmek biraz yanlış olur. Tamamen dünya bağışıklık kazandığı zaman ortadan kalkacağını düşünüyorum. O zamanda normal bir hastalık olarak görülecek grip gibi.
İnşAllah

404 Error

Müdavim
Reaksiyon puanı
12,506
Geleceği göremediğimiz için ne zaman biteceğini söylemek mantıklı olmaz. İnsanlar böyle kurallara uymazsa ve de halen böyle umursamazlarsa zor biter. Dünya'da da bitmesi lazım. Tek Türkiye'de bitmesiyle olmaz.

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
Abi bende galiba grip oldum 3 günde zor hafifledi grip her gece nane limon falan içiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Koronaya yakalananlara para cezası kesilse bakın bakalım vakalar düşüyor mu düşmüyor mu?
Bizim millet maddi zarar söz konusu olunca her türlü kurala uyar.
Bak bence yasakta gezenlere 20.000 tl ceza kesilmeli nasıl çıkamazlar dışarıya.

2022 sonu gibi biter inşallah
Amin.

bıktım artık yeter maske takmaktan okula gitmemekten dışarı çıkamamaktan... bu virüs biz akıllanmadan bitmez
Virüsü başlatanlara sormak lazım onu aslında ama mecbur takıcaz.

Reyzingen

Asistan
Reaksiyon puanı
193
Bitmeyecek arkadaşlar ömür boyu bizimle kalacak aynı domuz gribi gibi bir kaç yıl sonra (10-20 yılcık) insanoğlu olarak bağışıklılık kazanmış ve aşıda ilerlemiş olacak inşallah da ilacını bulmuş olacağız çünkü aşı kısa süreli bir koruma sağlarken ilaç bildiğiniz gibi tamamen koruma sağlıyor.

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
Bitmeyecek arkadaşlar ömür boyu bizimle kalacak aynı domuz gribi gibi bir yıl sonra (10-20 yılcık) insanoğlu olarak bağışılılık kazanmış ve aşı inşallah da ilaç gibi şeyleri bulmuş olacağız
Amin.

HP Kullanıcısı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,272
Biraz eski konu ama yinede cevap vereyim;

Virüs yükselirse seneye(2022) anca biter
Vaka sayıları 3000'inin altında olursa bu sene biter.