Sosyal medyaya savaş açıyorum!

Enginmurat

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba. Sizlerin bu mesajı okuyupta paylaşmasını istiyorum. Hepinizin çoluk çocuğu var değil mi? İleride nasıl biri olmasını istiyorsunuz? Başarılı okumuş ahlaklı etrafındakilere ve millete hayırlı olan biri değil mi? Şahsen ben öyle olsun isterim. Bu yüzden sosyal medyaya savaş açıyorum. Eğer sizde çocuğunuz ileride akrabalarına bağıran biri olmasın istiyorsanız, etrafındakilere saygılı olmasını istiyorsanız bana destek olun. Sosyal medyada bazı kanallara savaş açıyorum, bana destek olun. Bu kanallardan bazıları:
Mesut TV, Enes Batur , Semih Uyulgan gibi daha saymakla bitiremediğimiz bu kanallar evlatlarımızı gün geçtikçe helak ediyorlar. Bu saydığım kanallarda cinsel içerik, hakaret, çocuklarımızın beynini sulandırma ve daha sayamakla bitiremediğimiz bir çok şey mevcut. Böyle kanallarda yaş sınırlaması olmasını istiyorum. Örnek vermek gerekirse Mesut TV diye bir kanalda sürekli cinsel sorular soran bir reporter mevcut ama yinede burda bir yaş kısıtlaması mevcut değil. Çocuk kanallarıda aynı şekilde örneğin Salih Reis'in dünyası kanalı değişik hareketler sergileyen bir kanal. YouTube kapatmasına rağmen yeniden açmışlar bu kanalı ,daha çok çocuklarımızın zekasını etkileyen kanallar bunlar. Tepkisiz kalmamanızı rica ediyorum. Böyle kanallar çocuklarımızın gelişmesine büyük engel oluyor. İstesekte durduramaz hale geldik artık, lütfen destek olun. Şikayet edin. YouTube'a geri bildirim gönderin. Destek olursanız sevinirim....

Melih Beyefendi

Profesör
Reaksiyon puanı
886
Eeeee hocam ailelere de burada çok iş düşüyor. Çocuğun eline telefon,tablet,PC verince ve DENETLEMEYİNCE bunlar olabiliyor.

ahm@

Profesör
Reaksiyon puanı
1,379
Yav kardeşim öncelikle sürekli sürekli konu açıp forumu işgal ediyorsun kendine çeki düzen ver. İkincisi YouTube da bir firma ve para kazanma amacı güdüyor. Adamlar aaa bak bu çocuklara zarar veriyor kaldıralım demeyecek elbet. Ailelerin önlem alması lazım. 3 yaşında çocuğa telefon tablet vs. verip kahvesini yudumlarsa bir kenarda çocuğuyla eğlenmek onu hayata hazırlamak yerine bunlar yaşanır. Kimse kusura bakmasın suç ailelerin.

GatsuX

Doçent
Reaksiyon puanı
324
onun yerine aileler çocuklarına terbiye verse! 4 yaşında sussun diye veriyorlar tableti sonra ayy benim çocuğum niye böyle diye konuşurlar. sen çocuğuna zaman ayırmıyorsan çocuk yapmayacaksın!