Sorry Guiza !

Mirack1907

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
57
Kim açtı bilmiyorum ama gerçekten anlamlı bir site olmuş.

Sorry Guiza

Siteye girip imza atabiliyorsunuz :)

Girmek istemeyenler için;

merhaba güiza,

maç sırasında bütün iç hesaplaşmalar, bütün sorgulamalar, bütün yuhalamalar, uğultular seni sonunda o köşede sıkıştırdı biliyorum. elindeki o su şişesi düğümlenen boğazına çare olacak tek dayanaktı o an. içini sadece ona döküyordun, belkide seni en iyi anlayandı o an. gözlerindeki buğuyu sadece o anlıyordu. sadece o şişe, köşende sen. ve gözlerinin daldığı, baktığın ama hiçbir şey görmediğin o resim. o boşluk. o an ne futbol oynamak, ne gol atmak. o an ne hayata dönmek, ne nefes almak. sen ve seni en iyi anlayan boğazındaki o düğüm.

dün akşam seni boğazındaki o düğüm kadar anlayamadık.. köşende seni "çubuklu" formanın içinde gözyaşın, çaresiz bakışların ve iç hesaplaşmanla yalnız başına bıraktığımız için, seni ter döktüğün o formanın içerisinde ağlattığımız için özür dileriz güiza.

bu şarkı türk sporseverleri adına hepimizden sana gelsin: http://fizy.com/s/1dej82

bir türk sporseveri..

TazzzY

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
275
Bir Galatasaraylı olarak imza attım bakalım. Ama Fenerbahçe taraftarı Çok yanlış yaptı.

Mirack1907

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
57
Bir Galatasaraylı olarak imza attım bakalım. Ama Fenerbahçe taraftarı Çok yanlış yaptı.

Teşekkürler :) Bencede çok yanlış oldu.Ağlamaya başlamasıyla birlikte herşey belli oldu zaten.

ayteking

Asistan
Reaksiyon puanı
10
isabetli olmuş, bir de sorrysabri olmalı bence

Cloakengaged

Dekan
Reaksiyon puanı
145
Fenerbahçeli değilim ama Fenerbahçe ve taraftarları adına sorryguiza diyerek bende attım imzayı..

vegaturk

Profesör
Reaksiyon puanı
117
Fenerbahçeli değilim imza attım bu azmanlar zamanında rüştüyede böyle yapmıştı gerçi rüştü daha ağırına maruz kaldı ama demekki hala aynı azmanlar işbaşında

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Çok üzüldüm gerçekten. Yazık.

"gözlerinin daldığı, baktığın ama hiçbir şey görmediğin o resim"

Güzel anlatım.

ufukcoskun

Dekan
Reaksiyon puanı
104
Tuttuğum takımın oyuncusunu bu halde görmek gerçekten çok üzdü beni.O yuhalayanların hepsi bu takıma ne kadar zarar verdiklerinin farkında olmayan,fasulye beyinlilerdir. Fenerbahçe taraftarı bu değil!

Felagund

Profesör
Reaksiyon puanı
15
ezeli rakip falan ama gerçekten benim de içim parçalandı güiza ağlayınca.
"elindeki o su şişesi düğümlenen boğazına çare olacak tek dayanaktı o an" gerçekten bunu anlayabiliyorum.
yazıktır.

ersinak

Asistan
Reaksiyon puanı
0
guizaa ay lav yuu. sende olmasan küçüklüğümüzün kahramanını nasıl hatırlayabilirdikki.VİVA GUİZA

Nordkapp

Doçent
Reaksiyon puanı
16
Yogun ziyaretti sayisindan dolayi site goctu galiba, acilmiyor. En son 15 binden fazla imza vardi... Olaya bak ya :)

ahky

Profesör
Reaksiyon puanı
65
Bakalım daha kaç Futbolcuya sorry diyecek F.bahçe taraftarı.

k4y4

Profesör
Reaksiyon puanı
34
1hrzo8.jpg

Naaa

Profesör
Reaksiyon puanı
3
çok duygusal bir milletiz.. ve yabancılara karşı da ayrı bir zaafımız var...
guizanın 1,5 senedir yapamadıklarına karşı hangi türk futbolcuya katlanırdık sorarım size??

bu arada beşiktaşlıyım ve guiza nın fenerden ayrılmasını asla ve asla istemiyorum. BUNU YÜREKTEN SÖYLÜYORUM ÇÜNKÜ DANIEL GUIZA FENERBAHÇEYE ÇOK ZARAR VERİYOR. :)

onursevim

Profesör
Reaksiyon puanı
62
Problem Guiza da değil Fenerbahçe de . Ne kadar forvet geldiyse bi randıman tutturamadı kaç senedir. Hepsi mi defolu.

Hem ligin ilk yarısı daha yeni başladı sayılır adamın 8 golü var. Daha ne olsun.

Ayrıca 20 küsür senedir göremedikleri kupa maçlarında onun sayesinde varlar yuhalıcaklarına şükretsinler. Neden bu kadar gol kaçırıyo onun çağresine baksınlar. Yönetim taraftar camia adı herneyse

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
yazık ya adam hiç atamasa bile senin aşık olduğun forma üstünde ben guizanın yerinde olsam ne yapar eder gs ye giderim ilk fb maçında atarım 3 gol o zaman taşlasalar da umrumda olmaz :(

Black Wolf

Doçent
Reaksiyon puanı
8
55.666. İmza benden.
Çok yanlış Yaptılar bu adama.