Sony’nin Türkiye’ye Tekrar Gelme Olasılığı?

Bu konuyu okuyanlar

Tommy Vercetti

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,633
Giden geri gelmez boşa bekleme.
Geriye dönecek yol mu bıraktın.
Yüz yüze bakacak göz mü bıraktın.
Paramparça ettin bütün dünyamı.
Sana söylenecek söz mü bıraktın.

kadirunlu9041

Asistan
Reaksiyon puanı
156
Gelse bile oturmuş bir yapı var artık Türkiye de nasıl rekabet edecek. Ama gelmeyecek %99

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Ahh ahh o Xperia var ya... Ne dandik telefonlardı ya.
Şakaysa komik değilse daha da komik. Samsung S5 zamanlarında plastik kasalı arayüzü kasan touchwiz android kullanırken Xperia Z2 tasarımı çok güzeldi ve arayüzü akıcıydı. Samsung S6 dan sonra çok iyileşti fakat sony ise Xperia Z5 den sonra kötüleşti ve rakiplerinin gerisinde kaldı. Fakat son 1 sene içerisinde çıkardıkları amiral gemisi cihazları çok iyi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

1 gb ram ile asphalt 8 ilginçmiş.
O oyun s3 zamanlarında çıkmıştı zaten. 1GB ramlı S3 hatta S2 bile rahat oynatıyor.

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
6,381
Gelmeyecektir. Türkiye'de amiral gemisi telefon sektörü pek canlı bir sektör değil. Ve Sony de sadece amiral gemisi üretiyor. Ki vergiler de göz önüne alınınca son zamanlarda çıkardığı inanılmaz iyi fakat pahalı telefonlar satmayacaktır. Bu sebeple de gelmeyecektir. Fakat telefon haricinde yine devam edecektir.

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Gelmeyecektir. Türkiye'de amiral gemisi telefon sektörü pek canlı bir sektör değil. Ve Sony de sadece amiral gemisi üretiyor. Ki vergiler de göz önüne alınınca son zamanlarda çıkardığı inanılmaz iyi fakat pahalı telefonlar satmayacaktır. Bu sebeple de gelmeyecektir. Fakat telefon haricinde yine devam edecektir.
Sony orta seviye cihazları var(Xperia 10 serisi). Fakat fiyat performans olarak rakiplerinin çok gerisinde olduğu için çok bilinmiyor.

MT61

Asistan
Reaksiyon puanı
71
Vay be. Tekrar gelse de alsam.
Sony Xperia U ile başladım kullanmadım. Sonra Xperia Z2, sonra garanti Z3 verdi. Ama Z2 çok daha kasa olarak klas bir cihazdı. ( En azından benim hoşuma gitmedi fazla Z3) Arkadaşım Xperia 1 Mark II o ise muazzam bir telefon. Bakıyorum ara ara ama işte fiyatlar dudak uçuklatan cinsten