Sony'den İzin Çıkmadı

Alengirli

Dekan
PSP logosunu mobil cihazlarında kullanmak isteyen Sony Ericsson, bakın hak sahibinden ne yanıt aldı.

Sony Ericsson'un "PSP" adını kullanarak yeni cihazlarının satışlarına hareket katmak istediği bir süredir biliniyordu. Ancak görülen o ki, ana firma Sony, kendi malını paylaşmaya o kadar da meraklı değil. Sony Ericsson'un PSP nişanını yeni çıkaracağı cihazlarda kullanma isteği Sony tarafından reddedilince, "PSP telefonu" bir kez daha yalan oldu.

İsmi açıklanmayan bir Sony Ericsson yetkilisine göre ise, bunun sebebi kendi cep telefonlarının henüz "prestijli" PSP markasını taşıyacak kadar üstün teknik özelliklere sahip olmaması. Elbette bu vetodan Sony'nin kendi PSP telefonunu hazırladığı anlamı da çıkabilir. Yorum sizin.
:: Sony neler planlıyor olabilir?

Yazan: Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net
 
Sony neler planlıyor olabilir?
Bence:sony Japonya'ya savaş açacak bu yüzden Rusya bu fırsatı değerlendirip Amerika'ya saldıracak sonra sony yenilince Japonya da Amerika'ya saldıracak Biz bu fırsatı değerlendirip bizde israile ve amerikaya saldıracaz sonra Japonya,İran,Rusya,Azerbaycan,Türkiye birleşip Asya Birliği'ni kuracak ve AB yi yönetimimiz altına alacaz.
Sony'nin planı bu kadar basit :D
 

zelenga

Profesör
Sony'nin dediği şu bence: kolayına kaçma yavrum..uğraş adam gibi telefon yap..öyle 100 çeşit telefon çıkarıp müşterilerin kafasını karıştırma..bak komşunun oğlu iPhone'a... :D
 
Üst