Sony z 1749 TL neden ??

Bu konuyu okuyanlar

fatih911907

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Xperia Z'nin distribütör fiyatı 1849TL. Genelde teknoloji marketleri de bu fiyatı uyguluyor. Pek fark olmuyor genellikle sony ürünlerinin gelişinde. Fakat kliksa indirim yapmış. İstanbul Bilişim'deki durum ise tamamen farklı. Yurt dışı çıkıştı telefon gelir İstanbul Bilişim'de ve İstanbul Bilişim garantisi altındadır. Bir durum olursa direk İstanbul Bilişim ile irtibat kurmanız gerekiyor.

Nemesis

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Almanyadan getirtiyorum 400 € Türkiye'den alınmaz telefon.

Persona Grata

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
53
Bahsettiğiniz fark piyasaya oranla çok yüksek bir miktar değil. İstanbul Bilişim için olumlu bir yorum yapamayacağım, kötü tecrübelerim oldu. Sitesinde ürünün resmi distribütör garantisi altında olduğu yazıyor zaten, daha yorum yapmaya gerek yok sanırım. Eğer almaya niyetlendiyseniz Kliksa'dan güvenle alabilirsiniz.

justasecond

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
o zaman istanbul bilişimden telefon alınmaz, telefon sorun çıkarırsa onlarla uğraşamam...

- - - Mesaj Güncellendi - - -

kliksa ile teknosa aynı firma değiller mi ? yurtdışından getirtme şansımız yok maalesef..

fatih911907

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben bilgisayarları vs. yurt dışından getirtip klavye değişikliği yaparak satan bir firma olarak biliyorum İstanbul Bilişim'i. Ucuzluğun sebebi yurt dışında direk kendilerinin getirtmiş olması olabilir.