Sony Xperia Z5 Kullananlar Kulübü

oğulcan2000

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet Z5 compact kullanıyorum. Telefon ısınıyor, ama bana bir zararı yok.
Ayrıca bugün telefonu otobüsten inerken ekran yere bakarken düştü ekranda kırılmaz vardı o zedelendi biraz onun dışında birşey olmadı Allah a şükür. Telefonun kasası metal ekrandan biraz yüksekte, Z3 compact ta öyle değil Z5 compactın z3ten daha sağlam olduğunu düşünüyorum. Isınma benim için sorun değil.
internette dolaşırken müzik dinlerken video izlerken fotograf çekerken fln ısınıyo mu ? ısınınca performans düşüyo mu ?

sahinsahiner

Asistan
Reaksiyon puanı
50
Dostum sen note 5 diye replika ürün mü aldın ne yaptın

Yok orjinal kullandım. Sarjı 4 saat giden bi telefon benim için altın kaplama da olsa bi halta yaramaz. Bi kaç kez de touhwiz hatası verdi 1 ay da. Çöp yani. S6 alın s7 alın note 4 alın ama note 5 almayın.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Yok orjinal kullandım. Sarjı 4 saat giden bi telefon benim için altın kaplama da olsa bi halta yaramaz. Bi kaç kez de touhwiz hatası verdi 1 ay da. Çöp yani. S6 alın s7 alın note 4 alın ama note 5 almayın.
Ben seni anladım.

Seni forum kullanıcılarına anlatayım;

Sen bir fanboyluk yapıyorsun sanırım. Verdiğin cevaplar öyle çelişkili ki okuyan anladı.

Yahu "Note 5 almayın note4 alın" :D "s6 alın" :D yahu bu saydığın cıhazlar emin ol note 5ten çok çok üstün pil kullanımı sunmaz. Hele ki s6.

Sen şarjı daha uzun gitsin diyorsan 3310 kullanabilirsin. Verdikleri süreler normal süreler.

sahinsahiner

Asistan
Reaksiyon puanı
50
Ben seni anladım.

Seni forum kullanıcılarına anlatayım;

Sen bir fanboyluk yapıyorsun sanırım. Verdiğin cevaplar öyle çelişkili ki okuyan anladı.

Yahu "Note 5 almayın note4 alın" :D "s6 alın" :D yahu bu saydığın cıhazlar emin ol note 5ten çok çok üstün pil kullanımı sunmaz. Hele ki s6.

Sen şarjı daha uzun gitsin diyorsan 3310 kullanabilirsin. Verdikleri süreler normal süreler.

Bende seni anladım. Daha bi kaç ay önce sende şikayet ediyordun note 5 den. Ben fanboy felan değilim hiç bi markanın. Sadece note 5 almayın diyorum o kadar. Saydığım cihazlar da en azından günü çıkarıyor yada akşama kadar idare ediyor. Ama note 5 sabah 6 ds çekersin 10 da sarjı biter. Hayır ya siz cinssiniz yada ben. Ne yalan söyleyeyim ben size salak salak konuşup adamı ayar ediyorsunuz. Ara sor samsung A adım Yasin Şahin Şahiner

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Bende seni anladım. Daha bi kaç ay önce sende şikayet ediyordun note 5 den. Ben fanboy felan değilim hiç bi markanın. Sadece note 5 almayın diyorum o kadar. Saydığım cihazlar da en azından günü çıkarıyor yada akşama kadar idare ediyor. Ama note 5 sabah 6 ds çekersin 10 da sarjı biter. Hayır ya siz cinssiniz yada ben. Ne yalan söyleyeyim ben size salak salak konuşup adamı ayar ediyorsunuz. Ara sor samsung A adım Yasin Şahin Şahiner
Note 5 alma s6 al diyorsun bunu hiç düşündüm mü? Düşünmeden yorumlar yapma benden sana tavsiye.

Ben komple andorid cihazlardan şikayetçiyim ve artık şuan android cihaz kullanmıyorum.

sahinsahiner

Asistan
Reaksiyon puanı
50
Ayrıca fanboyluk yapan sizsiniz geçmişiniz z5 formunda samsung u övüyorsunuz ki samsunga laf söyleyeni direk yalancılıkla suçluyorsunuz. Banane samsung dan Apple dan Sony den babamın malı ne fanlığını yapayım. Ben bi markanın fanı olsam note 5 alma Sony al iphone al Vs derdim ama note 5 alma ne alırsan al diyorum samsung da alma demedim ki sadece note 5 alma diyorum. Mübarek ramazan ayında adamı günahı sokuyorsunuz

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Ayrıca fanboyluk yapan sizsiniz geçmişiniz z5 formunda samsung u övüyorsunuz ki samsunga laf söyleyeni direk yalancılıkla suçluyorsunuz. Banane samsung dan Apple dan Sony den babamın malı ne fanlığını yapayım. Ben bi markanın fanı olsam note 5 alma Sony al iphone al Vs derdim ama note 5 alma ne alırsan al diyorum samsung da alma demedim ki sadece note 5 alma diyorum. Mübarek ramazan ayında adamı günahı sokuyorsunuz
Olaylara objektif bakıyorum ben. Samsung'u övdüğüm v.s. yok, mesaj geçmişimi araştırırsan samsung'a güzece giydirdiğim bir sürü yazım var. Z5 kullanıcı kulübünde sen bir cihaza şarjı az gidiyor diyeceksin 4-5 saat note 5 yerine s6 alın diyeceksin. Şimdi burada yanlışlık var. Bu yazından olaylara objektif bakmadığın ap açık ortada.

sahinsahiner

Asistan
Reaksiyon puanı
50
Olaylara objektif bakıyorum ben. Samsung'u övdüğüm v.s. yok, mesaj geçmişimi araştırırsan samsung'a güzece giydirdiğim bir sürü yazım var. Z5 kullanıcı kulübünde sen bir cihaza şarjı az gidiyor diyeceksin 4-5 saat note 5 yerine s6 alın diyeceksin. Şimdi burada yanlışlık var. Bu yazından olaylara objektif bakmadığın ap açık ortada.

Objektif baktığında dolayı mı hocam ben note 5 den şikayetciyken bana yalancı diyip sonra ben bütün Android cihazlardan şikayetçiyim diosun. Hayır hangisi doğru şimdi ben yalancıysam note 5 güzel bi cihaz kusuru yok ama sen bütün Android cihazlardan şikayetçiyim diosun sonra. Haliyle içine note 5 de giriyor. Note 5 formunda yazdıgm yorumları hatıtlıomusun bilmiyorum ben seninkileri gayet iyi hatırlıyorum her neyse tartışmaya gerek yok ben fikrim bu. Soran kim olursa olsun note 5 almayın demeye devam edecem note 5 kullanan ve sinirden duvara çarpmak üzere olan biri olarak.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Şu yazını bir okurmusun ? "S6 alın s7 alın note 4 alın ama note 5 almayın." Aşırı objektif olduğun buradan anlaşılıyor.

fatihselimy

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Burası z5 kullanıcı kulubü umarım farkınızdasınızdır.

fatihselimy

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Burası z5 kullanıcı kulubü umarım farkınızdasınızdır.

OF07X

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bence gelmiş geçmiş en iyi ve en başarili telefon z5 yani telefon hem cok hizli hemde tasarim olarak çok iyi yani başka bir üst model çiksa bile ben bunu alirim tam istedigim gibi bi telefon olmus asla modasi geçmez diye dusunuyorum bu Telefon varken baska bir telefon alinmaz özellikle beyazi çok güzel yenisi çiksa bile ben bunu alirim hiz olarakta çok hizli kesinlikle beyazi diyorum

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Bence gelmiş geçmiş en iyi ve en başarili telefon z5 yani telefon hem cok hizli hemde tasarim olarak çok iyi yani başka bir üst model çiksa bile ben bunu alirim tam istedigim gibi bi telefon olmus asla modasi geçmez diye dusunuyorum bu Telefon varken baska bir telefon alinmaz özellikle beyazi çok güzel yenisi çiksa bile ben bunu alirim hiz olarakta çok hizli kesinlikle beyazi diyorum
Diğer telefonlara baktın mı ? (Note 5 , V10 vs..)

erdignss

Doçent
Reaksiyon puanı
84
Hocam yanlış anlamayın ama benim s6 bile batarya hariç her konuda tokatlıyor z5i bunun note5i htc 10u s7edgei falan var

fatihselimy

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Hocam yanlış anlamayın ama benim s6 bile batarya hariç her konuda tokatlıyor z5i bunun note5i htc 10u s7edgei falan var
Hocam son güncellemeden sonra kamera ve benchmark sonuçlarına bakmışsındır umarım.Note5 le kapışıyorda kendisi

OF07X

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bana göre sony Z5 her turlu daha guzel ve bana gore diger telefonlar çöp kalite istiyorsan sony bmw almak varken gidipte kalitesiz araba tercih etmem diyer telefonlarida gordum notelari da inceledim samsungun arayuzunu zaten oldum olasi sevmedim güZel durmuyor hoşuma gitmiyor iphone desen kapali kutu gibi onuda beğenmiyorum ama sony ye gelince hem kaliteli hem tasarimi iyi göze hitap ediyor hem arayüzü daha güzel hemde aşiri hi z li benim ihtiyacimi fazlasiyla karsiliyor ben sony i bmw ye benzetiyorum hem tasarim olarak harika hemde kalite
Telefonun güzel özelliklerinden biri ekran çift tikla açiliyor yeni güncellemeyle birlikte çift tiklada ekran kapaniyor

OF07X

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Herşey özellik şişirmek değilki tasarimda önemli kalitede

fatihselimy

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Arkadaşlar güncellemeden sonra cpu-z ye baktım ve telefon 1.56ghz gösteriyordu güncellemeden önce,güncellemeden sonra baktım 1.96ghz gösteriyor.Sanırım o kırpılma 1.96 ya geri çıkarıldı.

keremtunaa

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Arkadaşlar güncellemeden sonra cpu-z ye baktım ve telefon 1.56ghz gösteriyordu güncellemeden önce,güncellemeden sonra baktım 1.96ghz gösteriyor.Sanırım o kırpılma 1.96 ya geri çıkarıldı.
Isınma olmayacaksa 1.56 ghz e geri çekebilirler.

siyah kugu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba ben şubat ayında aldım, telefonumdan genel anlamda memnunum ama şu sıra telefonum fazla ısınıyor. Güncelleme kaynaklı olabilir mi?

the imam50

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba arkadaşlar z5 almaya karar verdim bu konuda bu telefonu alma pişman olursun diyecek varmı? Kronik sorun veya kötü olan bir yanı var ve fiyatını hakediyormu. Isınma konusunda pozitifim bence sorun değil çözüldüğü söyleniyor hemde her cihaz ısınır -5+5 farkeder.

fatihselimy

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Merhaba arkadaşlar z5 almaya karar verdim bu konuda bu telefonu alma pişman olursun diyecek varmı? Kronik sorun veya kötü olan bir yanı var ve fiyatını hakediyormu. Isınma konusunda pozitifim bence sorun değil çözüldüğü söyleniyor hemde her cihaz ısınır -5+5 farkeder.
Ben memnunum tavsiye ederim.Ama bi g5 ede bak aynı fiyatlardı en son

Charmander1903

Doçent
Reaksiyon puanı
160
Cam olduğu için hissederdin o sıkıntı var birde düşük ışıkta telefonun kamerası kırmızımsı çekiyormuş.