Sony xperia z3 serisi

Bu konuyu okuyanlar

Milimsi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar z3 compactın ne zaman cıkacagı ile ilgili bilginiz var mı ?

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Z3 Compact in ekim ayi sonu ya da Kasım başlangıcında ülkemizde satışa sunulacağı söyleniyor

Milimsi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bende kışa girmeden sonbaharda çıkıcagını biliyorumda tam tarih bilen vardır diye sordum Teşekkürler

SBJKN1903

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar selamlar
Ben de Z3C almayı dusunuyorum ama Zlerin cekememe ve ısınma sorunu kafamı karıstırdı. Bu sorun Z3C modelinde de olur mı?
Ve Z3C yerıne LG G3 ya da ıphone 5s alsak daha mı mantıklı olur?

Milimsi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
G3 incelemelerini dinlemedin sanırım telefon aşırı ısınmaktan kasmaya baslıyor yavaşlıyor sonrada uygulamaları kapatıyormus. İphone vereceğin parayada yazık bence. Hemen her telefonda ısınma oluyor.Ben z1 kullanıyordum öyle bir sorun yaşamadım. Z3C de hiç sıkıntı cıkacagını zannetmem

tugrul_27

Doçent
Reaksiyon puanı
116
Bende de G3 var anlattığın gibi bi ısınma yok ha yüksek donanım isteyen oyunlarda ısınma var ama hangi telefonda olmazki bana onu söyle

Milimsi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben kullanmadım kardeş araştırmalarım sonucunda herkes ısınmasından şikayetci bence z3 yanında g3 kıyaslanması bile saçma

S

SDN Okuru

SDN Okuru
evet her z lerdeki cekememe, isinma sorunu elbette var. zlerin en buyuk ozelligi bu zaten. ayrica zlerde icbukey ve disbukey sorunlari da standart. premium modellerinde tv calismiyormus bir de. biraz daha dusunursek ne gibi sorunlar uydurabiliriz emin degilim. bunlar hemen hic dusunmeden uydurdugum sorunlar. umarim karisik kafani daha da karistirmisimdir. sayet yeterince karismamamissa daha neler uydurabilirim neler, aklin basindan gider.

beyler bir sey bilmiyor olabilirsiniz ama sallamayin. sagda solda uydurulanlari da burada sormayin. zaten tecrube edenler yasadiklari sorunlari yaziyorlar ama daha cikmamis bir telefona ha bunda da var standart bu denmesini mi bekliyorsunuz ne bekliyorsunuz?? egitim sistemi mi coktu noldu yahu