Sony xperia sola format nasıl atlır

burakdutar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sony xperia sola telefon kullanıyorum bu telefonu ilk günkü haline getirmek istiyorum ne yapmam gerekir format nasıl atılır fabrikasyon ayarlarına dönme değil

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
ayarlar bölümünden usb belleği biçimlendir yapabilirsin:)

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
Telefona format atacaksan eğer ayarlar menüsünden fabrika ayalarına alarak sıfırlayabilirsin, sd karta format atarak değil :)

burakdutar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefona format atacaksan eğer ayarlar menüsünden fabrika ayalarına alarak sıfırlayabilirsin, sd karta format atarak değil :)

sd kart silme yada fabrika ayarları değil benim demek istediğim hard reset atmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim yani ilk günki haline getirmek istiyorum

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
recovery modda açıp wipe data/cache yap o zaman

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
telefonu kapatıp, menü ve power tuşuna aynı anda basarak !

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Arakdaşlar xperia solada recovery mod nasıl açılıyor söylermisiniz, 2.3.7 romunu yükleyeceğim bir türlü açamadım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya arkadaşlar biri bana yardımcı olabilir mi. tarih ayarları yapıyorum doğru tarih. ama tarih biçimi seç bölümünde ne yaptıysam değişmedi 31 12 2013 gösteriyor tarih. ne yapmam lazıımmmm

MFBYazilim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sony Pc Companion'dan tekrar yazılım atarak kalıcı çözüm sağlayabilirsiniz güncellemede varsa güncellemiş olursunuz. Nasıl diye sorarsanız bir çok yerde ayrıntılı anlatımlar mevcut.

bambamleo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sola ile wi-fi üzerinden görüntülü görüşme yapılabilyor mu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben telefonda fabrika ayarlarına döndüm. Telefon kapandı açılırken , Sony yazısı geliyor Xperia yazısı geliyor sonra bu tekrarlıyor bundan sonrası gelmiyor ne yapmam gerekiyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardas benım telefon da aynı oldu garantıye gonder 2.3.7 yı kullan 4.0.4 bır b.k omaz yanlız dıkkat et garantı belgesındekı fırmalara gonder aksı halde 50 lira odersın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
experia mironunda saat sorunu var uyku mudundan cıktıgı anda ekrandaki saat dengesızlesıyor

srdrgkc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
experia mironunda saat sorunu var uyku mudundan cıktıgı anda ekrandaki saat dengesızlesıyor

bu telefonun adı experia değil rica ederim doğru yazın Xperia yı. sony update service programından yazılımınızı tekrar yüklemenizi öneririm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bend e sony xperia 15lti var bir turlü 3 g sini acamadım cıkıyo tıklıyom otomatık olarak 2 g ye alıyo bilgisi olan varmı lutfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sony Xperia V3+ Kullanıyorum Ama 3G yi Kapatamıyorum Yardımcı Olurmusunuz