Sony Xperia M ( Dostlar yardımınız gerek ! )

Bu konuyu okuyanlar

bsg18

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Selam arkadaşlar bu gece büyük ihtimalle sipariş vereceğiz.600 tl ye (maksimum ! ) sony xperia m buldum.

1 GB RAM
1 Ghz işlemci çift çekirdek
adreno 305 grafik işlemci
4 Gb dahili hafıza
5 mp kamera
android 4.1 le geliyor galiba 4.3 güncellemesi alacak.
4 '' ekran ve scratch- resistant glass ekran 480x854

gmd ve 2. el düşünmüyorum.

ayrıca sizce dizayn olarak nasıl? Siyahını alacağım. 599 tlye iyi midir?

kandiliniz mübarek olsun arkadaşlar, fikri olanlar cevap versin lütfen bu gece sipariş vericez.

İSS-1

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Bu özelliklerde bu fiyat gayet iyi. Şimdiden hayırlı olsun.

Bu video da tasarım olarak senin kafandaki soru işaretlerini giderebilir.

[video=youtube;qeOrtGNtAoY]http://www.youtube.com/watch?v=qeOrtGNtAoY[/video]

huseyinacar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
fiyatına göre iyi bir cihaz alınabilir..alternatif olarak, eğer marka takıntın yoksa discovery de bakabilirsin

bsg18

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Ya arkadaşlar marka takıntısı değil de, 2-3 yılda telefon değiştiren biri değilim en az 3-4 yıl dayansın istiyorum buradada dayanıklılık, malzeme kalitesi falan işin içine giriyor.O yüzden pek discovery taraftarı değilim.Bir de diskoveynin kronik sorunları falan var ölü piksel gibi. O yüzden aldımmı her yönden iyi olsun istiyorum.

defas59

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya arkadaşlar marka takıntısı değil de, 2-3 yılda telefon değiştiren biri değilim en az 3-4 yıl dayansın istiyorum buradada dayanıklılık, malzeme kalitesi falan işin içine giriyor.O yüzden pek discovery taraftarı değilim.Bir de diskoveynin kronik sorunları falan var ölü piksel gibi. O yüzden aldımmı her yönden iyi olsun istiyorum.
kardeşim arkadaşım discovery kullanıyor bu zamana kadar bir sıkıntı yaşadığını görmedim.

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Batuhan Bence İyi Bir seçim yapmışsın.
Sony İyidir.
Bataryasının Çıkmasıda İyi Bir Özellik,En azından Ben alacağım Telefonda Bunu arıyorum.
Hayırlı Olsun.:)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Eğer ekran kalitesi senin için sorun değilse L al S2'ye de bakabilirsin ama M'de iyi cihazdır.

bsg18

Doçent
Reaksiyon puanı
0
teşekkür ederim mustafa abi, 1 saate siparişi vereceğiz bimeksten hayırlısı diyelim, sonyi bende seviyorum bu arada kandilin mübarek olsun. [MENTION=47324]mustang[/MENTION]

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
teşekkür ederim mustafa abi, 1 saate siparişi vereceğiz bimeksten hayırlısı diyelim, sonyi bende seviyorum bu arada kandilin mübarek olsun. @mustang
ALLAH Razı Olsun.Sizinde Kandiliniz Mübarek Olsun.
Hayırlı Olsun.İyi Günlerde Kullan.:)

huseyinacar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence de arkadaşım sony sağlam üründür .iyi günlerde kulan. şimdiden hayırlı olsun

bsg18

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Evet çok teşekkürler herkese sipariş verildi iyi geceler hayırlı akşamlaar :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
xperia z kadar iyi bir nevi xperia Z'nin minisi bu telefon herşeyi kaldırıyor gerçekten almanızı istiyorum pişman olmayacaksınız (kamera 5 megapiksel ama o kadar iyi değil s3 mininin kamerasıda 5 megapiksel o daha iyi arkadaşımda vardı ) o kadarda kötü değil kamera işinizi görür , performans üst düzey telefonlarla yarışabilecek kapasiteye sahip bir telefon 4 ay oldu nerdeyse alalı tek bir sıkıntısı dahi olmadı uzun yıllar kullanılabilecek bir telefon.....