SONY WH-CH500 Stereo ve Hands-Free modları

Bu konuyu okuyanlar

ismailhergal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çok teşekkür ederim :D az kalsın ben de iade edecektim

tlptsc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
dediğinizi yaptığım zaman kulaklıktan ses gelmiyor bu seferde

Konunun başlığına bakarsan sorun da tam orada başlıyor zaten, pcde verim alamıyosun. Telefon için yapılmış bi cihaz olduğundan mikrofon için kulaklığı seçtiğinde, ses çıkışı için yalnızca Hands free modunu kullanabiliyosun. O da ahizeden hallice bi ses veriyor kulağına :/

ismailhergal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Konunun başlığına bakarsan sorun da tam orada başlıyor zaten, pcde verim alamıyosun. Telefon için yapılmış bi cihaz olduğundan mikrofon için kulaklığı seçtiğinde, ses çıkışı için yalnızca Hands free modunu kullanabiliyosun. O da ahizeden hallice bi ses veriyor kulağına :/
teşekkürler

YAVUZ TANRIKULU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Benim de bir sorum olacak sizlere. Bu kulaklığı bende almayı düşünüyorum. Fakat bir soru işareti var kafamda. Bu kulaklık akıllı saatlere bağlanıyor mu ?

tlptsc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Benim de bir sorum olacak sizlere. Bu kulaklığı bende almayı düşünüyorum. Fakat bir soru işareti var kafamda. Bu kulaklık akıllı saatlere bağlanıyor mu ?

Bi fikrim yok, ama tahminimce bluetooth olan her cihaza bağlanır:) cihazı hepsiburada'dan alırsan herhangi bir iade durumunda hiç zorluk çıkarmadan ürünü alıp paranı da en fazla iç gün içerisinde iade ediyorlar. Rahat olabilirsin o konuda

YAVUZ TANRIKULU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
O kadar araştırma yaptım ama bir türlü sonuca ulaşamadım. Herhangi birisi kulaklığı saate bağlamamış hiç ? Yardımın ve geri dönüşün için sağol ??