Sony Vaio FW5MTF/H Laptop Ürün İncelemesi

Bu konuyu okuyanlar

ctrlshiftdelete

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sony Vaio FW5MTF/H Laptop Ürün İncelemesi
thumbnail2.php

Sony Vaio nun ürettiği en iyi laptop lardan biri olan FW5MTF/H modeli kendine özgün yapısı, şık tasarımı ve yüksek konfigürasyonu ile Sony Vaio kullanıcılarının yoğun ilgisi ile karşılaşmıştır.
thumbnail2.php
FW5MTF/H modelinin en dikkat çeken özelliği Full Hd 1920*1080 çözünürlüğün sadece Sony Vaio ya özel X-BRITE ( X-BLACK ) teknolojiyle buluşması, bu iki teknoloji bir araya gelince FW5MTF/H modeline mükemmel bir seyir zevki katmıştır, özellikle detaylara önem veren çizim ve grafikle ugrasan herkesin şüphe yok ki işini daha da kolaylaştıracaktır, ama bu teknolojinin tek kötü tarafı 16,4 inç büyüklüğe sahip bir monitörde Full Hd görüntüyle çalışırken masaüstü öğelerinin çok ufak görünmesi bu sizi biraz rahatsız edebilir. FW5MTF H laptopun en ilgi çeken yanlarından bir taneside Intel® Core™2 Duo P8700 2,53 Ghz İşlemci kapasitesi ve 1066 Mhz. Veri yolu hızına sahip olmasıdır her ne kadar i7 işlemci teknolojisi yavaş yavaş yaygınlaşmaya başlasada FW5MTF/H notebookta bulunan P8700 işlemci ve 3 MB ön bellek ile yüksek kapasiteli uygulamalarınızı rahatça kullanabilirsiniz.
thumbnail2.php
Sony Vaio FW5MTF/H Notebook 6 GB Ram kapasitesine sahiptir böylece yüksek 3d grafik uygulamaları içerikli oyunları ve yüksek konfigürasyon isteyen 3D Max , Auto Cad,Solid Works,Photo Shop gibi programları rahatlıkla çalıştırabilecek kapasiteye sahiptir istenildiğinde ram kapasitesi 8 GB a kadar yükseltilebilmektedir. FW5MTF/H Laptop un dikkatlerden kaçmayan bir diğer özelliği ATI Mobility Radeon™ HD 4650 Grafik Kartına sahip olması bu grafik kartında dahili 1 GB RAM bulunmaktadır bu sayede grafik uygulamalarında en yüksek performansı almanız sağlanmıştır. FW5MTF/H Dizüstü Bilgisayarda BLU-RAY Disk Okuma teknolojisi bulunmaktadır bu teknoloji sayesinde yüksek disk kapasitesine ve Hd görüntü kalitesine sahip Blu-Ray filmleri FW5MTF/H notebook unuzda keyifle izleyebilirsiniz. FW5MTF/H laptopun rengi koyu gümüş renkte olup kapak rengi füme rengidir ve bu renk FW5MTF/H modeline çok yakışmış diye düşünüyorum yakından inceleme fırsatı bulursanız bana hak vereceğinize inanıyorum. FW5MTF/H laptop 261mm derinliğe 37 mm yüksekliğe 384 mm genişliğe sahiptir ve piliyle birlikte toplam ağırlığı 3.1 kg dır. FW5MTF/H Laptop un pil ömrü kullanıma bağlı olarak yaklaşık 2-4 saattir bu süre laptop larda standarttır.
thumbnail2.php

FW5MTF-H notebooklarda standart yapışık klavye sisteminden ayrı Sony Vaio ya özel bir dizayn kullanılmıştır bu dizayn sayesinde eminim yazı yazmak sizin için cok daha rahat olacaktır.
Sonuç olarak bir bilgisayardan çok şey bekleyen herkesin kesinlikle tercih etmesi gereken bir notebook diye dusunuyorum.Kesinlikle incelemenizi Showroomlarda yakından incelemenizi tavsiye ederim internet üzerinden fiyatlarını arastırmak için assagıdaki siteyi kullanabilirsiniz
Saygılarımla…

http://www.idealfiyatrehberi.com/U/Sony%20Vaio-NOTEBOOK-VGN-FW5MTF/H-101561.html