Sony Türkiye diye bir kurum var mı. ?

Bothrops

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu kurumun hiç bir telefonu açılmıyor, hiç bir maile cevap verilmiyor. Yani varlığından bile emin değilim Sony Türkiye'nin. Markaya olan güvenim sarsıldı dibinden. Ben Sony müşterisi değilim, demek ki Sony ürünü almış olsam desteğe ihtiyaç duysam bana saç yolduracak bunlar. 1 hafta ulaşamadım 1 hafta daha ulaşamassam telefon önerilen bütün platformlarda bunu vurgulayacağım.

Bothrops

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Neyse artık Sony muhabbeti bitmiştir. Telefonu tanıt ama 3 ay sonra getir, mail ve telefonlara cevap verme, Z4 dedikoduları şimdiden başlasın. Vazcaydım Sony'den.

JBoND

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Bu kurumun hiç bir telefonu açılmıyor, hiç bir maile cevap verilmiyor. Yani varlığından bile emin değilim Sony Türkiye'nin. Markaya olan güvenim sarsıldı dibinden. Ben Sony müşterisi değilim, demek ki Sony ürünü almış olsam desteğe ihtiyaç duysam bana saç yolduracak bunlar. 1 hafta ulaşamadım 1 hafta daha ulaşamassam telefon önerilen bütün platformlarda bunu vurgulayacağım.

Sony, Türkiye'de Sony Eurasia olarak faaliyet gösteriyor. Sony Türkiye olarak geçmiyor. Dediğin gibi özellikle telefon konusunda paralel ithalat ürünler kadar müşteri memnuniyet ve ilgi göstermiyor.