Sony Smartwatch

Bu konuyu okuyanlar

mustafa_8

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar almanyadan bir tanıdıgımdan rica etmiştim sipariş vermiş ve eline ulaşmış :D
Temmuz'da da benim elime gelicek eğer isteyen olursa videe çekilebilir :D

556758_3587359635304_1073586162_n.jpg

aorminded

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
6. nesil ipod nano lara benziyo bende sony nin sitesinde görmüştüm :D ne özellikleri var bide türkiye ye gelicek mi var mı :D

mustafa_8

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeşim işte twitter facebook mesaj ve müziği kontrol ediyosunuz bildiğim kadarıyla Türkiye ye gelmicek :D

sunelan

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Konuyu hortlatıyorum ama yeni konu açıp kalabalık yaptırayım istemedim :D
Bu smartwatch ile mesaj okuma falan yapılabiliyor. gelen çağrıları cevaplama da var. bu cihazda bluetooth ile telefona bağlanıyor. peki biz telefonla yine bluetooth ile konuşamayacakmıyız ? :D bluetooth kulaklık ile çalışma imkanı olmuyor mu. yada çağrıyı cevaplayınca kulaklığa bağlanma gibi birşey ?

mustafa_8

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
smartwatch telefona bağlıyken başka bir ürünü de baglayabiliyorsunuz bluetoothla sıkıntı olmuyor yani :D

loverman

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Ben kullanıyorum.Gelen çağrıyı sessize alabiliyorsunuz. Fotoğraf çekebiliyorsunuz ( çektiğiniz fotoğrafı satin ekranında görebiliyorsunuz ). Facebook, Twitter ve Sms bildirimlerinizi okuyabiliyorsunuz. Değişik Plug-in ler mevcut ayrıca.

Konuyu hortlatıyorum ama yeni konu açıp kalabalık yaptırayım istemedim :D
Bu smartwatch ile mesaj okuma falan yapılabiliyor. gelen çağrıları cevaplama da var. bu cihazda bluetooth ile telefona bağlanıyor. peki biz telefonla yine bluetooth ile konuşamayacakmıyız ? :D bluetooth kulaklık ile çalışma imkanı olmuyor mu. yada çağrıyı cevaplayınca kulaklığa bağlanma gibi birşey ?

Ben aynı zamanda bluetooth kulaklık kullanıyorum. Telefon geldiğinde saatte kimin aradığı ( isim ve numara olarak ) görünüyor.

sunelan

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Ben kullanıyorum.Gelen çağrıyı sessize alabiliyorsunuz. Fotoğraf çekebiliyorsunuz ( çektiğiniz fotoğrafı satin ekranında görebiliyorsunuz ). Facebook, Twitter ve Sms bildirimlerinizi okuyabiliyorsunuz. Değişik Plug-in ler mevcut ayrıca.

Ben aynı zamanda bluetooth kulaklık kullanıyorum. Telefon geldiğinde saatte kimin aradığı ( isim ve numara olarak ) görünüyor.

şimdi hs3000 mevcut samsungun bu saatide alsam saatten çağrıyı cevaplayınca kulaklığa aktaracak mı görüşmeyi :D
edit: birde bu cihaz nasıldır kullanımı kolay mı? . note2 kullanıyorum şu anda işlevsellik kadar mı ?