Sony m4 Aqua sistem güncellemesi aldı

Bu konuyu okuyanlar

hanox

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Arkadaşlar sony m4 aqua 08.03.2016 tarih itibari ile 26.1.A.3.111 yapı numarasına sahip sistem güncellemesi almış. Ben tesadüfen farkettim. Cep telefonundan güncellemede görünmüyor, sadece bilgisayar bileşeni olan xperia companion isimli güncelleme ve destek programında görünüyor.

Sitesinden bu programı bulabilirsiniz, yanınızda sony cd si varsa o da olur. Bu telefonu kullanan arkadaşlar şiddetle güncellemeyi yüklesinler, bir çok sorun biraz da olsa düzetilmiş gibi.

Son düzenleyen moderatör:

hanox

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Güncelleme sonrası ses yankılanması ve ısınma sorununda azalma var.

Ceyhun Bostancı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu güncellemeden sonra telefonumu her yeniden başlatışımda android yeni sürüme geçiriliyor diyor. Ayrıca telefonda kasmalar ve donmalar mevcut bunun çözümünü bilen var mı?

hanox

Asistan
Reaksiyon puanı
15
android yeni sürüme geçiliyor bende de yazıyor ama kasma falan yok. tabi normal kullanım için, oyun veya uzun süre telefonu kullanırsan işlemci ısınmasından dolayı takılma kasma olur.bir de clean master ve cclear gibi sistem
optimize programları baya faydalı ben ikisini birden kullanıyorum , sistemi güzel temizliyor ve rahatlatıyor.

hanox

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Bir de yüklediğimiz ücretsiz programlarla beraber reklam uygulamaları da yükleniyor bir mobil güvenlik programıyla ara sıra tarama yapılırsa sistemi reklemlardan bir nebze olsa temizler ve sistemin nefes alırdırır.
Ben webroot 'un ücretli olanını kullanıyorum fiyatıda çok ucuz ve çok iyi.