Sony experia p mi yoksa experia sola mı ?

bambamleo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bu ikisi arasında kaldım arada spottan alırsan 150 lira fark var .Bimeksten alırsam 220 lira fark var. Fakat arda kaldım.Sola'da ön kamera var ama wifi ile skype veya viberden görüntülü görüşme yapılabiliyor mu ? Baktığım zaman forumlarda P 'nin şarjının yetersiz olduğu konusunda sıkıntılar var. Sola kullanan var mı ... ? Görüntülü görüşme durumunu sola da aşabiliyor muyuz? .... Ram farkı var 512 . Ekran farkı var ama para sorun değil ikisinide alabilecek durumdayım. hangisini tavsiye edersiniz ? Eğerki sola da görüntülü görüşme yapabileceksem skype ve viberden sola'yı düşünüyorum ama kafamda soru işaretleri var...

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
ilk olarak sola'da ön kamera yok o sebepten herhangi bir görüntülü görüşme yapamassın:) Sola kullanıyorum , madem durumun var ikisini de alma sony alacaksan en düşük model xperia s al. u/p/sola/go bunlara bulaşma.

Marcelo

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Maddi durumun uygunsa Xperia S mükemmel bi cihaz. Ama Sola'ya nazaran Xperia P almanı öneririm. Sola jb güncelleme almayacak. P ise güncelleme alacağı için seni daha uzun süre götürecektir. Ayrıca Sola nın ram'ı 512 dediğin gibi P ise 1...

yalancibahar

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Aykut kardeşe katılıyorum. Durumun varsa s al yoksa p al, sola ve diğerlerine bulaşma pişman olursun :D

bambamleo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S mi o ne kadar bilginiz var mı .Sola konusunda sağolun s nasıl ?

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
Sola'yı o kadar da ezmeyin usta :) p/u/sola/go aynı çipset, aynı işlemci, aynı gpu kullanan cihazlar, ölümcül parçalar aynı. P'de ram 1gb kamerada ve ekranda ufak farklılıklar var gerisi aynı zaten aradaki küçük fiyat farkıda bundan. Sola'da tek canımı sıkan orjinal yazılımı cm9 rom kullanıyorum oyunla pek aram yok ama arada asphalt 7,dead trigger, pes2012, most wanted vs oyunlar oynuyorum hiçbir sıkıntı donma takılma başıma gelmedi. Ama gel gelelim yeni telefon alacak olsam ve sony alsam xperia s alırım en düşük model, ha ben bir daha sony'den selam verse almam orası ayrı.

bambamleo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sola'yı o kadar da ezmeyin usta :) p/u/sola/go aynı çipset, aynı işlemci, aynı gpu kullanan cihazlar, ölümcül parçalar aynı. P'de ram 1gb kamerada ve ekranda ufak farklılıklar var gerisi aynı zaten aradaki küçük fiyat farkıda bundan. Sola'da tek canımı sıkan orjinal yazılımı cm9 rom kullanıyorum oyunla pek aram yok ama arada asphalt 7,dead trigger, pes2012, most wanted vs oyunlar oynuyorum hiçbir sıkıntı donma takılma başıma gelmedi. Ama gel gelelim yeni telefon alacak olsam ve sony alsam xperia s alırım en düşük model, ha ben bir daha sony'den selam verse almam orası ayrı.

Sanırım burdaki cevaplar çok çok işime yaradı sağolun experia s alacağım gibi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
general mobile discovery yide düşünün özelliklerine fiyatına bi bakın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yalnız experia sar değeri 1 geçıo radyasyon miktarı fazla onu unutma