Sony Ericsson K660i

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Sony'nin yeni telefonuna ait yeni görüntüler aşağıdaki galeride.

İncelemesi, çok yakında SDN'de.

yer6

Müdavim
Reaksiyon puanı
54
çok hoş bi renk kullanılmış.yeşilimsi bi renk.yakışmış bence.sanırım joystik kullanmışlar yine o özelliği kötü olmuş.tuşlar çok küçük olmasına rağmen birbirinden uzak duruyo bu özelliğide iyi sayılır. :D .incelemeye şimdiden başlayalım istedim :D

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
yer6, beğendiğin ilk telefon bu sanırım. diğerlerine fırçayı kaymışsın :D

SeRCaN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
inanmıyorum yine 2mp %(
navigasyon war ama kamera 2mp sonyyy :mad:

henster

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

sony ericsson un bir çok telefonu hoşuma gidiyor ama kamera pixcellerinin düşük olması biraz düşündürüyor. ;)

yer6

Müdavim
Reaksiyon puanı
54
Troy dedi ki:

fırça diil yaa eleştiri yapmaya çalıştım :( .bende bir sony ci olarak bikaç görüş belirtiyim dedim :D.kamera pixelleri düşük denmiş.katılıyorum ama sony nin kullandığı lensler nokyanın son çıkan bir iki telefonu hariç piyasanın en iyileri.yani görüntü çok güzel.ama pixeli az.bende sony kullandım çokta memnundum.
ayrıca çok önemli bir bilgi vereyim :D .sony teknik sevisini teleservis ten ayırdı.asya telekominikasyon adlı ayrı bi şirkete verdi.anadolu yakasında hemen kaptolün karşısında(altunizade) bulunuyo.sadece sony e baktığı için hızlı bi şirket diyebilirim.ben olsam sony alırdım :D (lg aldım ama )

tertunc

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
21
yer6 dedi ki:
Troy dedi ki:

fırça diil yaa eleştiri yapmaya çalıştım :( .bende bir sony ci olarak bikaç görüş belirtiyim dedim :D.kamera pixelleri düşük denmiş.katılıyorum ama sony nin kullandığı lensler nokyanın son çıkan bir iki telefonu hariç piyasanın en iyileri.yani görüntü çok güzel.ama pixeli az.bende sony kullandım çokta memnundum.
ayrıca çok önemli bir bilgi vereyim :D .sony teknik sevisini teleservis ten ayırdı.asya telekominikasyon adlı ayrı bi şirkete verdi.anadolu yakasında hemen kaptolün karşısında(altunizade) bulunuyo.sadece sony e baktığı için hızlı bi şirket diyebilirim.ben olsam sony alırdım :D (lg aldım ama )
peki lg güzel mi ?

Son mesajlar