Sony C5 ULTRA ?

Bu konuyu okuyanlar

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Sony C5 Ultra nasıl bir telefon ? Bilgi Verir Misiniz ?

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
büyük ekranlı orta sınıf bir cihaz, birde ön kamerası bayağı iyi galiba...

Süleyman Alkan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Merhaba, C5 ultra bir selfi telefonudur ön ve arka kamerası 13 megapixel ve önde led flaş yer almaktadır 6 inç büyük bir cihaz 2930 mah bataryası bulunuyor orta seviye bir cihaz tasarım olarak ta fena değil.

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Merhaba, C5 ultra bir selfi telefonudur ön ve arka kamerası 13 megapixel ve önde led flaş yer almaktadır 6 inç büyük bir cihaz 2930 mah bataryası bulunuyor orta seviye bir cihaz tasarım olarak ta fena değil.
Oyun Oynamak için ideal bir telefon mudur ?

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
2 gb ram 16 gb hafızaya sahip cihaz ama 200 gb a kadar hafıza arttırılabilir dediğimiz gibi orta segment bir cihaz oyun tabiki oynarsınız ama yüksek grafik ve grafik arabirimi isteyen oyunları değil..
Siz bu konularda bilgi sahibi gibisiniz . Bana Yardım Eder Misiniz? 1000-1400 tl arası telefon arıyorum . Hem Sosyal medya hem de oyunlarda iyi performans sağlayacak telefon arıyorum ? Sizin öneriniz nedir ?

Süleyman Alkan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Siz bu konularda bilgi sahibi gibisiniz . Bana Yardım Eder Misiniz? 1000-1400 tl arası telefon arıyorum . Hem Sosyal medya hem de oyunlarda iyi performans sağlayacak telefon arıyorum ? Sizin öneriniz nedir ?
Diğer arkadaşlar kadar değil ama bu fiyat bandında gm 5 plus (fiyat performans cihazı) ve lg g4 öneriyoruz (amiral gemisi) G4 için link verdiğim @...Görkem... arkadaşımızın yazdığı yazıyı okumanızı tavsiye ederim.

Max 1200 TL Telefon

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Diğer arkadaşlar kadar değil ama bu fiyat bandında gm 5 plus (fiyat performans cihazı) ve lg g4 öneriyoruz (amiral gemisi) G4 için link verdiğim @...Görkem... arkadaşımızın yazdığı yazıyı okumanızı tavsiye ederim.

Max 1200 TL Telefon
Konuyu okudum fakat ben teknoloji mağzalarından alacağım . İnternet vs bunlardan alamam . Sizin şahsi fikriniz nedir?

Süleyman Alkan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Gm 5 plus piyat performans cihazı ama çoğu kullanıcı şikayerçi,c5 ultra büyük kamera yönünden iyi bir cihaz sony ara yüzü akıcı ve stabil çok uzun soluklu olmayacak belki ama c5 ultra almalısınız.
Yinede hemen karar vermeyin konuya daha çok hakim olan mod arkadaşlarımında mesaj yazmasını bekleyin..

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
Merhaba, sizin bütçenizde ki telefonlar maalesef orta segment 6xx işlemcili cihaz size birçok oyunu oynatır ama real racing de fps düşer kasmalar yaşanabilir o bütçede alabileceğiniz telefonların hepsi hemen hemen birbiri ile benzer karakteristikler taşıyor. Her telefon için tek tek başlık açmak yerine açtıgınız Android Telefon Almak İstiyorum nu konu altında sorularınıza devam ederseniz daha hızlı sonuç alırsınız.

bütçe güncellemesi yaparsanız daha performanslı ürünleri önerebiliriz

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Merhaba, sizin bütçenizde ki telefonlar maalesef orta segment 6xx işlemcili cihaz size birçok oyunu oynatır ama real racing de fps düşer kasmalar yaşanabilir o bütçede alabileceğiniz telefonların hepsi hemen hemen birbiri ile benzer karakteristikler taşıyor. Her telefon için tek tek başlık açmak yerine açtıgınız Android Telefon Almak İstiyorum nu konu altında sorularınıza devam ederseniz daha hızlı sonuç alırsınız.

bütçe güncellemesi yaparsanız daha performanslı ürünleri önerebiliriz
Sayın moderatör bey . O konu altında kimse yazmayınca ...

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
Sayın moderatör bey . O konu altında kimse yazmayınca ...

Elimizden geldiği kadar sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz ben note 4 diye yazmıştım son mesajımda ama gözünüzden kaçmış olabilir dediğim gibi biraz zorlayıp bütçe arttırımı yaparsanız güzel telefonlara bakabiliriz, şahsen 615,617 işlemcili cihazlar ekran kartından dolayı pek sevdiğim söylenemez. Bimeksde note 1690 lira idi geçen hafta.

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Elimizden geldiği kadar sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz ben note 4 diye yazmıştım son mesajımda ama gözünüzden kaçmış olabilir dediğim gibi biraz zorlayıp bütçe arttırımı yaparsanız güzel telefonlara bakabiliriz, şahsen 615,617 işlemcili cihazlar ekran kartından dolayı pek sevdiğim söylenemez. Bimeksde note 1690 lira idi geçen hafta.
Peki telefonlarda en iyi ekran kartı,ve işlemci nedir

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
Peki telefonlarda en iyi ekran kartı,ve işlemci nedir

en iyi diye bir şey söylemek zor sürekli güncelleniyor şuan bana göre snapdragoon 820 ama bu işlemci yeni çıkmışken 823 haberleri var benim cihaz lumia 950 xl snapdragoon 810 var işimi fazlasıyla görüyor. size 808li cihaz dayetebilir

ama kirin 950,exynos 8890 bunlarda çok güçlü işlemciler

grafik biriminde Adreno 530 ve Mali T880MP12 lider durumda

ek olarak hb den lg g4 düşünmezmisiniz ?

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
en iyi diye bir şey söylemek zor sürekli güncelleniyor şuan bana göre snapdragoon 820 ama bu işlemci yeni çıkmışken 823 haberleri var benim cihaz lumia 950 xl snapdragoon 810 var işimi fazlasıyla görüyor. size 808li cihaz dayetebilir

ama kirin 950,exynos 8890 bunlarda çok güçlü işlemciler

grafik biriminde Adreno 530 ve Mali T880MP12 lider durumda

ek olarak hb den lg g4 düşünmezmisiniz ?
Şu an benim telefonum Lumia 820 bulaştığım güne lanet okuyorum ... Neyse bu işin özel kısmı :D İnternetten alamam çünkü kredi kartı kullanmıyorum ..