Sonuçta TTnet den Bahsediyoruz

Usui Takumi

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
Steamdan oyun indiriyodum, 12 ye yakın durdurdum 12 yi 10 geçe gibi modemi resetledim resetlemezsen sabahtan önce düzelmiyo; az önce tekrar başlattım downloadı hız artmadı, girdim ttnetin online işlem merkezine 2.9 gb download gözüküyo, 100 mb upload gözüküyo (saat 12:30 civarı) madem kotam sıfırlandı neden hızım artmadı ya da kota ayın birinden önce sıfırlanıyo da benim mi haberim yok? Ayın 1 inden önce yaptığım downloadı niye kotaya sayıyosun?

15 dk öncede hızım artırılmadan hızım 3 mbps ye düşürüldü. Komedi resmen.

furkangunes04

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Çok normal. TTNET ne zaman doğru dürüst iş yaptı? Daha geçen bilmem kaç milyon lira ceza yemişti.

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Dikkat edin cezaları bize yazmaya başlarlar yakında. Eli kulağındadır zam haberinin

alifx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ttnet bu başka firma değil ilallah dedirtir hocam senin gibi sorun yaşayan ben ve herkes, bende de hız problemi var sinir oluyorum indirme hızı 1 mb olması gerekirken 600 kbps aramak bile istemiyorum artık inatlaşıyor adam seninle yok bağlantınız iyi görünüyor cahil cahil adamları koymuşlar oraya uğraş dur

qwerty3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
En guzeli D-Smart ;)

Bencede d smartı çoğu kişi sevmez ama ben hiç sorun yaşamıyorum.hoş 16 mbt olması gerekirken 14 alıyorum hızı ama hiç sıkıntı olmuyor vede en güzeli AKK yi bende uygulamıyorlar.Her ay 300 400 gb dowloand yapabiliyorum bu sayade.

ParamedicSelcuk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kesinlikle uzun yillar ttnet kullanip sinir hastasi olan biri olarak son 2 yildir D-Smart kullaniyorum ve inanilmaz derece de memnunum. Ayni anda hem film izleyip hem video indiriyorum be bir kasma ne de bir takilma yok

okanhh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
müşteri hizmetleri ile baya inatlaşmaya başladık artık ben hızı arttır diyorum o arttırmıyo dns değiştir deyip duruo nasıl oluyosa her seferindede o hızı yüksek alıyo benim pc m de sorun var :D bakalım 3 gün oldu netim 6mbps de sabit hız testi 6.00mbps nasıl çıkar ya biraz küsürü olur tam sınır koymuş. benimde adım okansa o net en az 12mbps ye çıkacak allahtan taahhütüm yok direk kapattırırım aslında burada başka sağlayıcıda yok ama bakarım belki uydu interneti alırım pahalı olur ama en azından ttnet gibi olmaz.

furkangunes04

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Kesinlikle uzun yillar ttnet kullanip sinir hastasi olan biri olarak son 2 yildir D-Smart kullaniyorum ve inanilmaz derece de memnunum. Ayni anda hem film izleyip hem video indiriyorum be bir kasma ne de bir takilma yok

Youtube'da hız düşüklüğü polemik nedenlerden ötürü kısıtlanıyor. Zamanında yine SDN'de okumuştum bunun haberini. Özellikle bazı video servislerinin hızını düşürüyorlar aralarında anlaşamadıkları için. TTNET kesinlikle düşürüm yapıyordur Youtube hızında, bundan eminim. Herzaman tüm olumsuzluklar TTNET'te mevcut olmuştur, olacaktır.

Usui Takumi

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
bişey söyleyim de; müşteri hizmetlerinin ya da çağrı merkezlerinin amacı müşteriye yardım etmek değil ürün satmak. Hergün 100 müşterinin sorununu çözseniz bile satış yapamadığınız sürece sizi kapıya koyarlar. Adama diyorum; "30 dk da 3 gb lik ne verisi kullanmışım ben? Download bile yapmadığım halde." Bana diyor; "sistemde öyle gözüküyo. Savcılığa başvurun." Cevaben; "Sana bi lafım yok ama sana o bilgiyi veren sistemin, o sistemi yazan mühendisin, o sistemin geliştirilmesinde çalışan herkesin ben taaaaa gelmişini geçmişini 7 ceddini" deyip kapadım telefonu.