SonOyuncu Titanyum giremiyorum.

Bu konuyu okuyanlar

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,914
Sabah sonoyuncu titanyum oynuyordum. Kafa dükkanı açmak için PvP amaçlı Pandoranın dağları gittim. Sonra kastığım kafalar yeterli olduğu için Titanyum Limanına giderken bir anda sunucunun ana lobisine attı. Bir daha gireyim dedim girilmedi yine ana lobiye attı. Bedwars girdim dolu olduğunu söylediler ama ben o girmeye çalıştığımda 2100 kişi vardı ve ben normalde 2500 kişi de bile girerdim.

Neden giremiyorum?

SonOyuncu oynayanlar pusuladan (oyun seçme yerinden) en üstten Survival Titanyumu seçerek test edebilir mi?

differentturk

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,059
Bende giremiyorum disconnected yazıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Alparslan57, şimdi girdim ama inanılmaz kasıyor ve bütün haritalar dolu. Büyük yoğunluk var. Adamlar sohbeti bile kapatmışlar. Öğlende girilmiyordu. Şimdi giriliyor ama mapler dolu.
screen03.jpg

Son düzenleme:

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,914

@Alparslan57, şimdi girdim ama inanılmaz kasıyor ve bütün haritalar dolu. Büyük yoğunluk var. Adamlar sohbeti bile kapatmışlar. Öğlende girilmiyordu. Şimdi giriliyor ama mapler dolu.Ekli dosyayı görüntüle 134383
Bende de biraz oralarda kasardı. Tab bastığında kasar da kurucu var mı? Varsa bir şeyler yapıyorlar. Bu arada ortak olalım mı dolandırmadan?

ByEmil

Asistan
Reaksiyon puanı
191

@Alparslan57, şimdi girdim ama inanılmaz kasıyor ve bütün haritalar dolu. Büyük yoğunluk var. Adamlar sohbeti bile kapatmışlar. Öğlende girilmiyordu. Şimdi giriliyor ama mapler dolu.Ekli dosyayı görüntüle 134383
merhaba discordun varsa seninle linuxda minecraft çalıştırmak hakkında iletişime geçebilirmiyim varsa yazarsan sevinirim

Silinen bir hesap

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
sonoyuncu launcher .dep uzantısıyla indirmek olmuyo .jar uzantılı oluyor ben java hakkında bilgi edinmek istiyorum
Bunun için forumda bunu nasıl yapacağınızı anlatan bir konu var zaten,ona bakabilirsiniz, bulamazsanız ben atabilirim konuyu.

ByEmil

Asistan
Reaksiyon puanı
191
yani terminalde java --version yazdığımda java sürümüne baktığımda open jdk 11 diye bi java var bunun minecraft açılmıyo bunu silip nasıl normal java 8 indire bilirim

Bunun için forumda bunu nasıl yapacağınızı anlatan bir konu var zaten,ona bakabilirsiniz, bulamazsanız ben atabilirim konuyu.
galiba ona bakmıştım benim bazı sorularım var openjdkyi kaldırmalımıyım yoksa direk kurmalıyımmı yani böyle sorularım var

Silinen bir hesap

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
yani terminalde java --version yazdığımda java sürümüne baktığımda open jdk 11 diye bi java var bunun minecraft açılmıyo bunu silip nasıl normal java 8 indire bilirim
Şu konuya bakmanızı öneririm.

ByEmil

Asistan
Reaksiyon puanı
191
Şu konuya bakmanızı öneririm.
bunu denedim açılıyo ama
1610822405975.png

bu şekilde kalıyo buda galiba java olmadığı için oluyo ve diğer clientlerde çalışmıyo hata veriyo

Silinen bir hesap

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
bunu denedim açılıyo ama Ekli dosyayı görüntüle 134401
bu şekilde kalıyo buda galiba java olmadığı için oluyo ve diğer clientlerde çalışmıyo hata veriyo
Terminale girip
cd İndirilenler (yada dosya neredeyse)
chmod a+rwx falan.jar(dosya adını değiştirin)
Bunları yaptıktan sonra sorun düzelir diye düşünüyorum.

Silinen bir hesap

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
denedim yine aynı sonuç oldu
Bazı programlar openjdk ile çalmıyor,oracle jdk ile sorunsuz açılabiliyor,değiştirmeniz işe yarayabilir.Kurulum için detaylı bilgiye
Sitesinden ulaşabilirsiniz diye düşünüyorum.

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,914
Ha bu arada ortak olacak var mı? Kafa dükkanı açıyorum bir sürü kafam var. Bir ortak almak istiyorum kafa kasması için pandoranın dağlarında.