[Sona erdi] 1 Yıllık Kaspersky, Norton, Panda lisansları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ttm

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Aslanpayi arkadaşım rica etsem banada KİS lisansı gönderebilirmisin?
Şimdiden teşekkürler.
sitetek@gmail.com

aslanpayi

Doçent
Reaksiyon puanı
1
ne yapayım istiyorlar kimse vermiyor bende elimdekilerden gönderiyorum fırsat buldukca :D

hehe gogoledan kis 2010 diye arayan geliyor :D

UgurABA

Dekan
Reaksiyon puanı
15
ne yapayım istiyorlar kimse vermiyor bende elimdekilerden gönderiyorum fırsat buldukca :D

hehe gogoledan kis 2010 diye arayan geliyor :D

Kimseye yolla yollama diyemem ama ilk mesajında bişey isteyen adamlara her zaman ters bakmışımdır :)

aslanpayi

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Kimseye yolla yollama diyemem ama ilk mesajında bişey isteyen adamlara her zaman ters bakmışımdır :)

sen de haklısın tabiki de adamlar buranın faydasını görecek belki de forumda kalacak onlar da ben de faydalı olayım bari ben de bunu yapabilirim der belki de bilemeyiz ki. tabi herkesin bunu demeyecegini de biliyorum birkaç tanesi dese bile faydalıdır.

UgurABA

Dekan
Reaksiyon puanı
15
sen de haklısın tabiki de adamlar buranın faydasını görecek belki de forumda kalacak onlar da ben de faydalı olayım bari ben de bunu yapabilirim der belki de bilemeyiz ki. tabi herkesin bunu demeyecegini de biliyorum birkaç tanesi dese bile faydalıdır.

Tabiki haklısın ama windows 7 activator, nero 9 full gibi konular son birkaç günde arttı farketmiş olmalısın.Tabiki onlarda zamanla sitenin nasıl bir düzene sahip olduğunu görecekler yada bi daha hiç girmiycekler ama sanırım asıl konu üye olurken kuralları iyice okumadan tamama basıp şifre istemeye geçtiklerinden olsa gerek.

aslanpayi

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Tabiki haklısın ama windows 7 activator, nero 9 full gibi konular son birkaç günde arttı farketmiş olmalısın.Tabiki onlarda zamanla sitenin nasıl bir düzene sahip olduğunu görecekler yada bi daha hiç girmiycekler ama sanırım asıl konu üye olurken kuralları iyice okumadan tamama basıp şifre istemeye geçtiklerinden olsa gerek.

:D bunda sonuna kadar katılıyorum sana.

zayen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tüh ya kasperi kaçırmışız :( keşke haberi hiç görmeseydim :(

megatron

Doçent
Reaksiyon puanı
7
bu konu da dilek ağacına döndü herkes key istiyo bu ne iştir yaa
Bu arada key isteyen arkadaşlar 1 yıllık key alacaklarını sanıyorlar galiba ama öyle bişey yok. Alacağınız keyler kısa sürede blackliste düşecektir ve iptal olacaktır. O yüzden böyle şeylere bel bağlamayın.

mackali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar foruma yeni üye oldum.Ama key için değil.Gezerken bu başlığı gördüm. Yani şu yüzsüze bakın üye olur olmaz key istiyor demeyin. Lütfen banada bir kaspersky veya panda keyi yollayın . mailim ; turbetfur1@gmail.com şimdiden teşekkürler.

mehmet2005

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende yeni üye oldum arkadaşlar key için değil tabiki Ama bi tane kis key lazım.

alkimake7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
biraz geç oldu cevap yazmam ama benim key'im de gelmiş, çok ihtiyacım vardı, teşekkür ederim:thumbup1::thumbup1:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...