Son Günlerin En Popüler Tableti (Acer ıconıa b1a71 Sdn Farkıyla Video İnceleme)

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
front-3-acer-iconia-b1-jpg.3011

Acer firması İconia B1 modelini önce CES 2013’te daha sonra MWC fuarında görücüye çıkarmıştı. Bu yıl oldukça güzel adımlar atan firma, bu tabletiyle de beğeni toplamayı başarıyor. Bu tablet şimdi Türkiye piyasasına giriş yaptı. Bu tabletin özelliklerine bir de yakından göz atalım.

side-0-acer-iconia-b1-jpg.3012

Acer İconia B1 tablet, Android Jelly Bean işletim sistemini kullanıyor. İşlemci olarak ise 1.2 GHZ hıza sahip çift çekirdekli MediaTek 8317T işlemci kullanılıyor. Cihazın ekranı 7 inç genişliğe sahip olup, 1024×600 piksel yoğunluğunda kaliteye sahip. Ekranda WSVGA kapasitif çoklu dokunmatik ekran kullanılıyor.

front-2-acer-iconia-b1-jpg.3010

Acer İconia B1, 8 GB’lık dahili bir depolama alanına ev sahipliği yapıyor. Ayrıca bu alanı microSD kart ile 32 GB’a kadar desteklemek mümkün. Tabletin çift kamerası bulunuyor ve önde bulunan web kamerası 0.3 mega piksellik bir kaliteye sahip. Tablet 230 gram ağırlığa sahip. Acer İconia B1, gücünü yeniden şarj edilebilir 2710 mAh’lık bir pilden alıyor. Bu pil uzun kulanım süresi sağlayarak, kullanıcıları memnun etmeye yetecek gibi görünüyor.

slide-jpg.3014

Ve işte video inceleme

<span style="color: rgb(20, 20, 20); font-size: 13px; line-height: 19px; font-family: verdana;">[video=youtube;28hOUQZ2yx8]http://www.youtube.com/watch?v=28hOUQZ2yx8&amp;feature=youtu.be[/video]

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
o kadar uğraştık adobeyle introyu birleştir format factoryle video codeğini değiştir render denen olay ayrı bi zulüm youtuba yüklenmesini bekle yüklendikten sonra bide üstüne işlenmesini bekle kolay işler değil kim için bu kadar zahmet siz değerli Sdn üyeleri için sizlerde bi yorum yazarsanız çok memnun kalırım yorum yazmayanın cep telefonu bozulsun garanti kapsamı dışına girsin :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Hocam iyi güzel hoşta kalite 480p yakışmamış keşke hd olaydı.

Platon

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Videoya lafım yok da, yazı için kaynak belirtsen iyi olurdu.
Hem konuyu açalı ne olmuş daha, herkesin ilgisini çekecek diye bir şey yok.
İlgilenenşer illa ki yorum yapacaktır.
Sabırlı olmak lazım.
Emeğine sağlık :)

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Videoya lafım yok da, yazı için kaynak belirtsen iyi olurdu.
Hem konuyu açalı ne olmuş daha, herkesin ilgisini çekecek diye bir şey yok.
İlgilenenşer illa ki yorum yapacaktır.
Sabırlı olmak lazım.
Emeğine sağlık :)

acer icona b1 a71 için nette çok kaynak var bi tanesinden alıntı yaptım doğru oda konu yavan kalmasın diye nerden alıntı yaptığımıda unuttum doğrusu

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Korsan inceleme olmuş :)

korsan inceleme çakma tolga cem küçük yılmaz :)

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Fiyatı hakkında bilgi var mı ?

goldda 299 tlye satılıyor ttnet 24 ay 15 tlye veriyor ilginç olan şu arkadaşım gollda satılanda navigasyon olmadığını söylüyor incelemiş navigasyon yok diyor ben bakmadım ama oda b1 a71 bunu önce bir araştır istersen

emeğine sağlık ... benim tabletim seninkini döver :p

çeşitli kampanyaları var abi burada var mesela

yalnız orda çoğu kimsenin pek okumadığı sonra faturamda vay efenim niye 15 tl fazladan geldi deniliyor aslında okusalar fiyat tabelasında yazan fiyatların üzerine + 15 tl daha koyun gerçek fiyat ortaya çıkıyor zaten ayrıntılarda yazmış ttnet dikkat edilmiyor

örnek tabelada 65çarpı 24 ay üstüne +15 tl koyuyoruz 65+24ay extra 15 tl=80 tl faturada görceğiniz miktar

exorcist3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ekran parlakligi ve rami dandik. Fiyat 249-299 arasinda. Bilinmedik marka poly pro vs almaktansa dusunulebilir. Ankaradan alacaklar pm atsin indirim yapilir :)

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Ekran parlakligi ve rami dandik. Fiyat 249-299 arasinda. Bilinmedik marka poly pro vs almaktansa dusunulebilir. Ankaradan alacaklar pm atsin indirim yapilir :)

şimdi sen bu tableti övdünmü hakaretmi ettin anlamadım :) 512 mb ram var bu tablette o rame rağmen açmadığı oyun yok 1 gblık tablette aynı oyun donuyor kasıyor nasıl 1 gbsa artık ekran parlaklığı orta seviye bazı tabletler var 500 tl ama gps yok bunda var yani sonuçta alt seviye bir tablet ona göre değerlendirelim ayrıca veb sitesindeki onlıne destek çok iyi her türlü soruyu yazıp anında cevaplıyorlar buda tabletin puan hanesine +1 puan olarak yansıyor

exorcist3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şimdi sen bu tableti övdünmü hakaretmi ettin anlamadım :) 512 mb ram var bu tablette o rame rağmen açmadığı oyun yok 1 gblık tablette aynı oyun donuyor kasıyor nasıl 1 gbsa artık ekran parlaklığı orta seviye bazı tabletler var 500 tl ama gps yok bunda var yani sonuçta alt seviye bir tablet ona göre değerlendirelim ayrıca veb sitesindeki onlıne destek çok iyi her türlü soruyu yazıp anında cevaplıyorlar buda tabletin puan hanesine +1 puan olarak yansıyor

ne övdüm ne hakaret ettim fiyatına göre güzel tablet en azından bilindik marka dedim. zaten 300 lira verip note serisiyle kapışmayı düşünen yoktur. bu arada inceleme güzel olmuş ama bir şey de ben eklemek istiyorum. her tarafta max 32gb dediği halde sandiskin android özel serisi 64gb kartı taktık ve çalıştı. Bilginize

frozen_king

Asistan
Reaksiyon puanı
0
cok gereksiz o fiyat bile cok o tablete :d alan pişman olur

ha derseki bi tablet alayım görüntü olsun yada deneyim olsun para sıkıntı degil diyosan al

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
ben pişman olmadım :) gayet memnunum deneyim tableti genelde zaten özellikle üstüne basa basa belirttim samsung ve benzeri tabletlerlle kıyaslamayın diye bunu alan şöyle pişman olur 300 tlık tablette kalkıpta samsung 10.1 performansı beklersen elbet pişman olur

ne övdüm ne hakaret ettim fiyatına göre güzel tablet en azından bilindik marka dedim. zaten 300 lira verip note serisiyle kapışmayı düşünen yoktur. bu arada inceleme güzel olmuş ama bir şey de ben eklemek istiyorum. her tarafta max 32gb dediği halde sandiskin android özel serisi 64gb kartı taktık ve çalıştı. Bilginize

bu tür tabletlerde 16 yetiyor gereksiz 32gb bence

exorcist3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben pişman olmadım :) gayet memnunum deneyim tableti genelde zaten özellikle üstüne basa basa belirttim samsung ve benzeri tabletlerlle kıyaslamayın diye bunu alan şöyle pişman olur 300 tlık tablette kalkıpta samsung 10.1 performansı beklersen elbet pişman olur

bu tür tabletlerde 16 yetiyor gereksiz 32gb bence

abi film falan mi izleyeceksin hic icine yukleme zaten tak flashdiski izle. Bence kendi hafizasi +8gb bile yeter otg olduktan sonra. Androidde hafiza sorun degil ipadciler dusunsun onu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardeş OTG Kablo bu tablette görev yapıyormu. Yapıyorsa; Mause ve Klavye birde Vınn için faydası oluyormu. Selamlar...