Son ankette Ak Parti uçtu, CHP ise...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aliorhan15

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sana sadece gülüyorum :D Şu konuda dön bir bütün sayfaları oku, hanginiz delillerle yada ispatlarla konuştunuz. Bütün işiniz iftira atmak. Sizin gibi cahillerin olduğunu gördükçe çok üzülüyorum. Bundan sonra senin yazdıklarına cevap vermeyeceğim. Yolun açık olsun.

bence artık sen bitirmelisin bu konuyu gördüğüme göre çirkinleşmeye başlamış.ben bıraktığımda burası böyle değildi. anlamadığım siz aynı taraftasınız ama atışıyorsunuz.uyuşmayan 1 kaç şeyden buralara gelmeniz bence kötü.

bthnktn

Asistan
Reaksiyon puanı
1
kimi savunmuşum ben, kim tekin degilmiş

kimi savunduğunu ben mi söyleyeyim burda bu kadar ATA'nın izindeki gence saygısız seviyesiz ve benzeri hitaplarda bulunuyorsun sonrada hesap soruyorsun yeter bence bu kadar şeyin üstüne..

PC MERAKLISI

Dekan
Reaksiyon puanı
2
kimi savunduğunu ben mi söyleyeyim burda bu kadar ATA'nın izindeki gence saygısız seviyesiz ve benzeri hitaplarda bulunuyorsun sonrada hesap soruyorsun yeter bence bu kadar şeyin üstüne..

sizelerden artık bıktım yamaktan parmaklarım yoruldu artık yeter

chimera

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Neden sınırları zorluyorsunuz. Neden sürekli birbirinizi yiyiyorsunuz. Neden sürekli tartışıyorsunuz ve birbirinize laf sokuşturuyorsunuz. Toparlanınnn!!! Forumda böyle şeyler istemiyorumm!!!

KİLİT!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...