Son ankette Ak Parti uçtu, CHP ise...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
Mihrak lütfen forum kurallarına uyup ard arda msj atma ;)

PC MERAKLISI

Dekan
Reaksiyon puanı
2
Samanyolu haberin haberi ....

Ne beklenebilir ki kendi çabalarıyla bir çalışma yapmışlar kendi düşüncelerinden insanlar ortak .....

Şimdi seçim olsa nolurdu onu görmek lazım ..

Bu habere inanmıyorum.
çekememezlige örnek buna derim...

başka kaynak olsa nasıl tırsıp bi yanlışlık vardır dersiniz yani nasıl bu kadar taraf tutabiliyosunuz biz bir toplumuz bu şekilde ayrım yaparsak devletimiz parçalanır saten diger devletlerin istedigide bu

tarihe bi bakarmısnız şimdiye kadar toplam 16 tane devlet kurmuşuz bunların 15 tanesi yıkılmış, neden iç karışıklıklar yüzünden, şimdi 16.da yılkılmasını istemiyosak bir birimize sahip çıkalım dimi;)

X_Codesia

Profesör
Reaksiyon puanı
9
insanlarımız koyun gibi güdülmeye alıştılar artık

gelecekleri elinden alındıgı halde neden hala bu kadar ısrarcılar bazı gereksiz palavralarla

bu davayı savunan insanların bir kalbi bir beyni bir yüreği olduguna inanmakta zorlanıyorum varsa çıkıp bir kaç kelime söylesinler

din üzerinden hırsızlık ne zamandan beri modern çağa ayak uydurma oldu

mihrak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çekememezlige örnek buna derim...

başka kaynak olsa nasıl tırsıp bi yanlışlık vardır dersiniz yani nasıl bu kadar taraf tutabiliyosunuz biz bir toplumuz bu şekilde ayrım yaparsak devletimiz parçalanır saten diger devletlerin istedigide bu

tarihe bi bakarmısnız şimdiye kadar toplam 16 tane devlet kurmuşuz bunların 15 tanesi yıkılmış, neden iç karışıklıklar yüzünden, şimdi 16.da yılkılmasını istemiyosak bir birimize sahip çıkalım dimi;)

16 devlet konusunda sana katılmıyorum. Neyse konu o değil zaten.
Madem diğer devletlerinde istediği bu, sınıflara ayrılmamız, neden sizde bizim gibi doğru yoolu bulup, geleceğe emin adımlarla ilerlemek yerine, hırsızları savunuyorsunuz. Toplumda sınıf yaratmayacağız diye gidipte yanlış düşünen kişilerin yanında yer alamam. Benliğim bunu kabul etmez. Eğer çok biliyosan, sen ayrımcılık yaratmada sen ılımlılık sağla. Yine %47 meselesini açıcaksın biliyorum, çünkü bundan başka tutunacak dalınız kalmadı... Anlıyorum sizi ve size üzülüyorum... Ülkeme üzülüyorum... Bu tartışmaya girdiğim için bile ATAM'dan utanıyorum...

mustapha_84

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Benim anlamadığım son seçimde %47 oy almış bir partinin ankette %50 çıkması bazı arkadaşları niye bu kadar şaşırttı.Ne yani sorun %3'mü bunun içinmi bu tantana.%45 çıksaydı 2 puan düştü diye sevinecekmiydiniz.Yapmayın arkadaşlar.

mihrak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sen bayaa uçmuşsun bence hiç konuya dahil olma :D:D:D

mihrak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Konuya dahil olma demedimki. "BENCE" konuya dahil olma dedim. Benim fikrimdir. Emir değil. Önce düzgün okumayı öğren. 10 sayfalık yorumlarda konunun, oy oranının %47'den %50'ye çıkması olmadığını anlayamadıysan yapabileceğim birşey yok. Vereceğim çok cevap var ama karşımdaki insanın buna değer olması gerekir ;)

mustapha_84

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Konuya dahil olma demedimki. "BENCE" konuya dahil olma dedim. Benim fikrimdir. Emir değil. Önce düzgün okumayı öğren. 10 sayfalık yorumlarda konunun, oy oranının %47'den %50'ye çıkması olmadığını anlayamadıysan yapabileceğim birşey yok. Vereceğim çok cevap var ama karşımdaki insanın buna değer olması gerekir ;)
Peki sorun Ak partinin hala oy oranını koruyor hatta yükseltiyor olması ve bunun doğal olarak hazmedilememesi değilmi?Bende diyorumki zaten %47 oy var bunun düşmeyeceğini(en azından kısa vadede)sizde biliyorsunuz adınız gibi.O zaman niye tepki gösteriyorsunuz ankete?Zaten şu an var olanla anket arasındaki fark %3.Uzun lafın kısası boşuna kasıyoruz kendimizi.

MegaWolt

Profesör
Reaksiyon puanı
42
Bu halka herşey müstahak bunu gördüm ben. Böylelerine vurdukça vuracaksın bundan anlıyorlar demekki. Aziz Nesin milyonuncu kez haklı çıktı malesef.

aliorhan15

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Peki sorun Ak partinin hala oy oranını koruyor hatta yükseltiyor olması ve bunun doğal olarak hazmedilememesi değilmi?Bende diyorumki zaten %47 oy var bunun düşmeyeceğini(en azından kısa vadede)sizde biliyorsunuz adınız gibi.O zaman niye tepki gösteriyorsunuz ankete?Zaten şu an var olanla anket arasındaki fark %3.Uzun lafın kısası boşuna kasıyoruz kendimizi.

sen kasma kendini relax ol.nerden biliyon araştırmaları senmi yapıyon yoksa?

mihrak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşım diyosunki, kısa vadede bu %47 lik oyun düşmeyeceğini sizde biliyorsunuz. Sende biz öyle bir şeyi düşünsek burada neden senin gibilerine laf anlatmaya çalışalım ?

mustapha_84

Doçent
Reaksiyon puanı
3
sen kasma kendini relax ol.nerden biliyon araştırmaları senmi yapıyon yoksa?
Araştırmaya gerek yok zaten resmi sonuçlar var ortada.Bu arada Tarhan Erdem'in seçim öncesi anketlerinede aynı tepkiler verilmide sonra doğru çıkınca bayağı kıvranmışlardı.

mustapha_84

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşım diyosunki, kısa vadede bu %47 lik oyun düşmeyeceğini sizde biliyorsunuz. Sende biz öyle bir şeyi düşünsek burada neden senin gibilerine laf anlatmaya çalışalım ?
Sana futboldan bir örnek vereyim.Sen bir futbol takımının kendisi ne kadar güçsüz rakibi ne kadar güçlü olursa olsun hiç yenilmeye geldik dediğini(yenileceğini bile bile) duydunmu.Tabi sizde elinizden geleni yapacak ve önünüzdeki maçlara bakacaksınız.

bthnktn

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bu bilgiler nerden alınmış çok merak ediyorum ayrıca bu anketlere kaç kişi katılmış onuda merak ediyorum.. Ve eğer bu anket düzgün olarak yapılmış ve Türkiye'nin en az 3 te 1 i katıldıysa vay halimize.. cahillik başa bela..

mihrak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya sen harbi anlamıyorsun. Sorun parti değil. Başımızdakilerin döndürdüğü oyunlar. Eğer bu şekilde yaşamak hoşuna gidiyosa bir şey diyemem. Ama söylediğin örneği ele alırsak maçı kaybeden ben yada biz değiliz. Türkiye...

aliorhan15

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
neyse arkadaşlar bu konu baydı bence başka konuları ele alalım.

PC MERAKLISI

Dekan
Reaksiyon puanı
2
16 devlet konusunda sana katılmıyorum. Neyse konu o değil zaten.
Madem diğer devletlerinde istediği bu, sınıflara ayrılmamız, neden sizde bizim gibi doğru yoolu bulup, geleceğe emin adımlarla ilerlemek yerine, hırsızları savunuyorsunuz. Toplumda sınıf yaratmayacağız diye gidipte yanlış düşünen kişilerin yanında yer alamam. Benliğim bunu kabul etmez. Eğer çok biliyosan, sen ayrımcılık yaratmada sen ılımlılık sağla. Yine %47 meselesini açıcaksın biliyorum, çünkü bundan başka tutunacak dalınız kalmadı... Anlıyorum sizi ve size üzülüyorum... Ülkeme üzülüyorum... Bu tartışmaya girdiğim için bile ATAM'dan utanıyorum...
16 devlet hakkında bana katılmıyo musun?:pinch:

bu iş katılmakla olmuyo araştırmalarla ve gerçeklikle oluyo

üzülüyorum demişsin asıl ben sana üzülüyorum gerçeklerin karşısında kendini düşürüyosun

tabi anlamk istemeyene ne anlatsan boş

mihrak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Burası ne kadar çirkin bir forum ya. Yönetici arkadaşlar lütfen temizleyelim. Karşımdakinin seviyesine inmek isterken bende yanlış anlaşılacağım yakında.

mustapha_84

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Ya sen harbi anlamıyorsun. Sorun parti değil. Başımızdakilerin döndürdüğü oyunlar. Eğer bu şekilde yaşamak hoşuna gidiyosa bir şey diyemem. Ama söylediğin örneği ele alırsak maçı kaybeden ben yada biz değiliz. Türkiye...
Ben şahsen bundan önce daha iyi yaşamıyordum bundan sonrada pek değişeceğini düşünmüyorum.Türkiye Ak partiden önce süper güç değildi yada yine futboldan verelim 1.ligde değildi.Şu durumda bizi o lige çıkaracak bir partide göremiyorum ama emin ol görürsem mutlaka oyumu veririm başbakan babamın oğlu değil ya.

bthnktn

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ya Atatürk'ün kurduğu bir partiye bu kadar karşı gelmek ayrıca ATAM'ın inkılaplarına bu kadar karşı gelmek ilginç geliyor. Atatürk olmasa da hala yaşayabileceklerini düşünüyorlar.. Ayrıca mihrak geçen sayfalarda örnekler vermişşin birşey daha ekleyeyim dedim. Cumhurbaşkanlık gibi bir kurumu devletin en büyük kurumunu siyasete alet etmek bu olsa gerek. Cumhurbaşkanının yuhalandığını kim nerde görmüş !!???

PC MERAKLISI

Dekan
Reaksiyon puanı
2
Burası ne kadar çirkin bir forum ya. Yönetici arkadaşlar lütfen temizleyelim. Karşımdakinin seviyesine inmek isterken bende yanlış anlaşılacağım yakında.
doğru işine gelmeyince çirkin forum olduk dimi şimdi
sen saten seviyesizsin bu forum senin sevine düşemez

bthnktn

Asistan
Reaksiyon puanı
1
doğru işine gelmeyince çirkin forum olduk dimi şimdi
sen saten seviyesizsin bu forum senin sevine düşemez

Asıl seni biraz seviyeli olmaya davet ediyorum lütfen konuşmalarına dikkat et savunduğun kişilerde pek tekin kişiler değil ;)

mihrak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sana sadece gülüyorum :D Şu konuda dön bir bütün sayfaları oku, hanginiz delillerle yada ispatlarla konuştunuz. Bütün işiniz iftira atmak. Sizin gibi cahillerin olduğunu gördükçe çok üzülüyorum. Bundan sonra senin yazdıklarına cevap vermeyeceğim. Yolun açık olsun.

ieee

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Karanlık zihniyetlerin çöküşünün son çırpınışları...

mustapha_84

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Neyse artık bende kimseyi aşağılamadan,hakaret etmeden bu konudan çıkayım çünkü son zamanlarda seviye gerçekten düştü.Burada o kadar kişiyle tartıştım böyle seviyesizcesini hiç yapmadım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...