Sokakta Bikini Yasak Olsun mu ?

Sokakta Bikini Yasak Olsun

• Kullanılan toplam oy
    1

Bu konuyu okuyanlar

idealterror

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kural getirildikten sonra sokakta cibil cibil gezen turist kizlar ve oglanlar ceza yiyecek mi, yiyecekse ne kadar yiyecek? sokaklara tablea asilacak mi dir? 'burada bikinili dolasmanin cezasi 3169 numarali kanun hukmunde kararname ile 100 ytl'dir.'

alamanyalarda, iki gunes acti mi millet gunese hasret hemencecik acip saciliyor, terbiyem bozuluyor, sirf bu yuzden bundestag'a gittik dilekce verdik kanunlari degistirttik ama gene gunes cikiyo gene cibil cibil geziniyorlar.

ayip yahu ar var namus var.

duzeysiz ve zekasiz muhafazakar igrenc bati modernistleri... memenetsiz ciplaklar, isimsiz cocuklari yapip yapip sokaga atiyorlar, gicik oluyorum...

muratcanberber

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Ben avrupada yasak olduğunu sanmıyorum. Gezi fotoğraflarına baktığım zaman insanların rahatça dolaşabildiğini görüyorum.

Ayrıca burada yasaklansa ne değişir ki. Bütün kurallara uyuyoruzda bu kaldı sanki. Yerlere çöp atılmamasını öğrenmek lazım önce. !

atacalipso

Doçent
Reaksiyon puanı
0
evet yasak olsun cıbıl istiyoruz
cıııbıl cııııbıl, kahrolsun bikini yaşasın cıbıl

devleti-aliyye

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yav bu Akp ye hastayım valla. Ekonomideki beceriksizliklerini böyle uçkur muhabbetleriyle gündemden düşürmeye çalışıyorlar ya..Tam aziz nesinlik hikaye malzamesi bu adamlar

Tsunmys

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Halkın ne düşündüğünü öğrenmek istiyorsan bunu canlı canlı yapnmanı öneririm güzel ve olumlu tepkiler alacağından şüphem yok ama forumda ortamı gerecek konu ve yorumlara daha katı müdahalede bulunacağız.
Şu ortamda çokta gerilmeyecek bir anket. Kapatılması talihsizlik.

Son mesajlar