Social Security Number (Ssn) Nasıl Alınır?

Bu konuyu okuyanlar

MadResister

Doçent
Reaksiyon puanı
394
Arkadaşlar ben Amerika Birleşik Devletleri PayPal'inde hesap açtım ve dün sabah saatlerinde PayPal tarafından bana 5 dolar gönderildi hesabımda beklemede duruyor. Ayrıca parayı transfer etmek istediğim zamanda örn. in 1-3 days'e tıklıyorum karşıma Amerika bankaları çıkıyor ör. Bank of America, Wells Fargo, U.S. Bank, Huntington Bank, PNC Bank, ve USAA gibi benim hatırladıklarım şimdilik bunlar mesela bunlardan herhangi bir birinde hesap açmaya çalıştığım zaman ya "Social Security Number" (SSN) "Sosyal Güvenlik Numarası" istiyor ya da "Individual Taxpayer Identification Number" (ITIN) "Bireysel Vergi Kimlik Numarası" istiyor. Ben örn. SSN almak istiyorum nasıl alabilirim bana yardımcı olmaya özen gösterebilirseniz eğer çok sevinirim aranızda bu tarz konularda tecrübeli olan varsa. Bunun dışında yaşım 18 tutuyor diye biliyorum yanlışım varsa kusura bakmayın in 1-3 days butonundan bahsetmiştim dikkatli okuduysanız eğer transfer etme seçeneklerinde bu butona tıklayınca banka hesabı istiyor hiç ücret kesmiyor in minutes var mesela %1 kesiyor bakiyeden öyle biliyorum yanlışım varsa kusura bakmayın banka kartı istiyor anında transfer için tosla ve paparayla denedim olmadı Ziraat Bankasıyla denesem olur mu acaba son söyleyeceklerim bu kadar.

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,070
Paypal türkiyede kullanılmadığı için türk bankalarına/kartlarına parayı çekemezsiniz diye biliyorum.