Sms/mesaj gönderilemedi

Mesaj gitti mi? Gitmediyse baska bi mesaj attigimda gitme ihtimali var mi?

• Kullanılan toplam oy
    5

Bu konuyu okuyanlar

Can gürsoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba, acil yardimlariniza ihtiyacim var.
İphone 7 cihazim var. Birine yani sevdigim kiza çok kirildigim icin birsuru sey yazdim. Cok uzun. Sonra elim gondere gitti ve bastim. Sms attim. Gitmesin diye cok ugrastim ama iptal edemedim. Şerit doldu doldu sonra mesaj gonderilemedi dedi kendi kendine. Bu mesaj az da olsa gitmis midir? Eksik olarak. Yoksa gitmemiş midir? İptal tusu yoktu ben de mesaji sildim, baska mesaj atarsam bu eski mesajin da gitme ihtimali var mi? Sanirim bazi gucler beni kurtardi :) ama cok kotu hissediyorum cevap da vermeyebilir. Gidip gitmediginden emin olmazsam basla mesaj atamam.
Not: anneme babama gonderdim o uzun mesaji gitti.
--- Gönderi Güncellendi ---
Not2: operatör uygulamasından inceledigimde anneme babama ve bu kisiye birsuru sms gittigi ve sms sayimin azaldigi gorunuyo. Ama sms azaldiysa ve bu mesaj gonderilemedi yaziyosa bu mesaj nereye gitti ? Bugda mi kaldi noldu? Ya da sms gidicek olunca paketten dustu ama bi hata oldu ve gonderilemedi?

Ridechi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Sevdiğin kıza yazma sende öyle madem.
İyi olmuş.

Can gürsoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sevdiğin kıza yazma sende öyle madem.
İyi olmuş.
Keşke soruma cevap verseydin. Duygusal bi insanim. Kotu bi sey yazmadim. Sadece duygusalligimdan dolayi onu kaybetmek istemiyorum. Yazmama hic gerek yoktu bunlari

Ridechi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Keşke soruma cevap verseydin. Duygusal bi insanim. Kotu bi sey yazmadim. Sadece duygusalligimdan dolayi onu kaybetmek istemiyorum. Yazmama hic gerek yoktu bunlari
Hiç kullanmadım, bilmiyorum.
Sadece bende o minvâlde sms aldığım için bir an aklıma gelmiş oldu.
Dilerim ona gitmemiştir mesaj.

Can gürsoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hiç kullanmadım, bilmiyorum.
Sadece bende o minvâlde sms aldığım için bir an aklıma gelmiş oldu.
Dilerim ona gitmemiştir mesaj.

Teşekkür ederim, umarım gitmemistir ve bu islerden anlayan biri cikar da bana yardimci olur. Ama gitseydi heralde bi daha gorusmeyelim gibi bi cevap gelirdi. Yine de anlamiyorum sms im niye azaldi acaba. Operatoru aradim adam da anlamiyo umarim gitmemistir dedi kapatirken.

Can gürsoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mesaj gönderilmedi dediyse gitmemiştir
Teşekkür ederim biraz icim rahatladi ben de gitmedi diye dusunuyorum ama uygulamada niye gonderdigim numaranin yanina dakika dakika 20 sms gitmis ve mesaj sayim azalmis gorunuyo acaba? Smsim dustu ama bi aksilik oldu ve gitmedi galiba

Reaksiyon puanı
68
O zaman hangi hattı kullanıyorsan onun uygulamasını indir ondan SMS kısmında bak oda olmadı müşteri hizmetlerini ara dökümünü iste bütün detaylar çıkıyor kime ne yazdığın.

Can gürsoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
O zaman hangi hattı kullanıyorsan onun uygulamasını indir ondan SMS kısmında bak oda olmadı müşteri hizmetlerini ara dökümünü iste bütün detaylar çıkıyor kime ne yazdığın.

Anladım, çok sağolun zaten operatörün uygulamasından baktım o numaraya sms gittigi degil ama o numaraya attigim icin sms azaldigi gorunuyo gidip gitmedigini bilemiyorum. Yardımların için teşekkürler..
Yalnız şöyle bi gariplik var. 20 smslik bi mesajmis baska numaraya attim tam 20 sms. Ama benim attigim asil numaraya 63 sms gitmis o dakikada ama gonderilemedi dedi. Sanirim matrix gibi flan mimar geldi mudehale etti bizim aramiz bozulmasin diye araya baska frekanslar soktu ve mesaj gitmedi :D

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Merhaba, acil yardimlariniza ihtiyacim var.
İphone 7 cihazim var. Birine yani sevdigim kiza çok kirildigim icin birsuru sey yazdim. Cok uzun. Sonra elim gondere gitti ve bastim. Sms attim. Gitmesin diye cok ugrastim ama iptal edemedim. Şerit doldu doldu sonra mesaj gonderilemedi dedi kendi kendine. Bu mesaj az da olsa gitmis midir? Eksik olarak. Yoksa gitmemiş midir? İptal tusu yoktu ben de mesaji sildim, baska mesaj atarsam bu eski mesajin da gitme ihtimali var mi? Sanirim bazi gucler beni kurtardi :) ama cok kotu hissediyorum cevap da vermeyebilir. Gidip gitmediginden emin olmazsam basla mesaj atamam.
Not: anneme babama gonderdim o uzun mesaji gitti.
Not2: operatör uygulamasından inceledigimde anneme babama ve bu kisiye birsuru sms gittigi ve sms sayimin azaldigi gorunuyo. Ama sms azaldiysa ve bu mesaj gonderilemedi yaziyosa bu mesaj nereye gitti ? Bugda mi kaldi noldu? Ya da sms gidicek olunca paketten dustu ama bi hata oldu ve gonderilemedi?
Telefon dökümüne bak eder mesaj gitmiş görülüyorsa o numaraya gitmiştir (seviyorsan git konuş bence) reklam dan akıntı gibi oldu. Bu tür konular beni üzer telefon kırıldı suya düştü desen daha kolay geçmiş olsun kardeşim inşallah düzelir hayırlısı olsun

Can gürsoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefon dökümüne bak eder mesaj gitmiş görülüyorsa o numaraya gitmiştir (seviyorsan git konuş bence) reklam dan akıntı gibi oldu. Bu tür konular beni üzer telefon kırıldı suya düştü desen daha kolay geçmiş olsun kardeşim inşallah düzelir hayırlısı olsun
Umarım, ama gidip konusmalik bi sey degil ayri kalmak zorundayiz 6 ay ve ben buna dayanamiyorum. Beni sevmedigini dusunuyorum ve baska bi erkek hayatina giricek diye korkuyorum kafamda kuruyorum da kuruyorum.