Smf İyi bilen yardım edebilirmi?

berkay15

Asistan
Sorun şu www.aktuelpaylasim.com site kurudm smf 2 3 gün oluyor... Bi Hızlı Cevap eklemek istiyorum..Bide Youtube video oynatmak...

Smf 1.1.4 bu siteyle aynı...

berkay15

Asistan
Benle direk irtibata geçicek birini arıyourm admin olup hemen çözüp bitirecek biri laım bana bu sitenin mod'u fln... v.s

Turab Garip

Dekan
Onursal Üye
Selamlar.

berkay15 dedi ki:
Benle direk irtibata geçicek birini arıyourm admin olup hemen çözüp bitirecek biri laım bana bu sitenin mod'u fln... v.s

Sürekli bu yaklaşımla gelen çok arkadaşımız oluyor. Arkadaşlar lütfen mazur görün, ama zamanımın çoğunu buna ayırdığım için hiç bir şeye zamanım kalmadı. Yani son dönemde bu tür sorular sormak için 1000 civarında kişi beni MSN listesine ekledi, her biriyle aynı şekilde ilgilenemez hiç kimse. Ama çok faydalı bilgiler bulabileceğiniz resmi siteyi tavsiye ediyorum:
http://www.simplemachines.org/community/index.php?board=76

Burası tamamen Türkçe'dir. Ayrıca hızlı cevap ile ilgili kısa bir doküman yazmıştım ben orada.

otantic76

Doçent
ya arkadaşlar peki şunu sorayım;

üyeler renkli koyu vs gibi yazmasın sadece yöneticiler yazsın? bu mümkün mü?

berkay15

Asistan
Elmacik Tamamdır Hızlı sorunu senin yazınla Hallettim saten bilgiler için Saolun saygılar + sewgiler herkese

replikacep

Üyecik
Smf de destek arayanlara her turlu yardim edilir
Smf.gen.tr de uye adim tekyurek ve kendi siteme gelipte Telefon Yazilim Rom Destek benimle iletisime gecebilirsiniz ozel tema mod vs yapilir saygilarimla kolay gelsin
Bu yil basinda smf 2.1 yayimlanacak smf nin en buyuk ozelligi acik kaynak kod ve ucretsiz olmasi

SimpleMachines/SMF2.1

Yukardaki siteden gelismekte olan smf 2.1 versionunu kurarak test edebilirsiniz

---- Mesajlar birleştirildi ----

Smf bir forum alt yapisidir cpanel kullananlar bilmesi lazim :) SMF forum scripti dir forum kurarak uye toplayarak ziyaretcinizi arttirarak google reklamlari yayimlayarak sitenizde cook guzel paralar kazanmanizi saglar forum kurmayi dusunen arkadaslara yardimci olurum

Bu sitenin google news te kayidi oldugunu gordum forum sitesine nasil aldiniz haber siteleri bile zoor aliyorr shiftdelete.net

Smf bir forum alt yapisidir cpanel kullananlar bilmesi lazim :) SMF forum scripti dir forum kurarak uye toplayarak ziyaretcinizi arttirarak google reklamlari yayimlayarak sitenizde cook guzel paralar kazanmanizi saglar forum kurmayi dusunen arkadaslara yardimci olurum

Bu sitenin google news te kayidi oldugunu gordum forum sitesine nasil aldiniz haber siteleri bile zoor aliyorr shi

Bu sitenin google news te kayidi oldugunu gordum forum sitesine nasil aldiniz haber siteleri bile zoor aliyorr shi

Son düzenleme:

xPhoenix06

Profesör
Smf de destek arayanlara her turlu yardim edilir
Smf.gen.tr de uye adim tekyurek ve kendi siteme gelipte Telefon Yazilim Rom Destek benimle iletisime gecebilirsiniz ozel tema mod vs yapilir saygilarimla kolay gelsin
Bu yil basinda smf 2.1 yayimlanacak smf nin en buyuk ozelligi acik kaynak kod ve ucretsiz olmasi

SimpleMachines/SMF2.1

Yukardaki siteden gelismekte olan smf 2.1 versionunu kurarak test edebilirsiniz

Bu sitenin google news te kayidi oldugunu gordum forum sitesine nasil aldiniz haber siteleri bile zoor aliyorr shiftdelete.net

11 yıl önceki konuyu arkadaşın okuyacağını gerçekten düşünüyor musunuz? Okusa bile artık ne önemi kalmış değil mi?

Son mesajlar