Size güzel bir mantık sorusu

Bu konuyu okuyanlar

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Hocam peki bu gelecekte ne işimize yarayacak?

Ailemizi kaçıranlar tarafından verilen şifreler doğrultusunda ailemizi kurtarmamız için böyle bir şifre mi verecekler?
Bilseme gidiyorsunuz bu vb. Sorular ile. Bilsem de ise sizin yetenekli olduğunuz konuyu bulmak için 4 sene farklı farklı derslere sokuyorlar. Daha sonra lise sona kadar bunlar için üst düzey eğitim veriyorlar. Benim yeteneğimi daha keşfedemediler daha. ?
Öyle deme. Ben BİLSEM'e giden arkadaşlar tanıyorum. 6.sınıfta denklem, felsefe, fizik, kimya görüyorlar.
Ben 3 ve 4. Sınıfta kazanmıştım BİLSEM'i. Daha önce okulda böyle bir şey yapılmadığı için yeni bir oda ayarlamışlardı.
İçeride zeka oyunları, matematik,türkçe dersi, tarih, zeka problemleri (bu sorulara benzer ama daha zor) tarzı dersler vardı.
5.sınıfta girmemiştim galiba.
Böylece o macera bitmiş oldu. Geçen senelerde tabletlerden yapmışlar.

differentturk

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,059
Ben 3 ve 4. Sınıfta kazanmıştım BİLSEM'i. Daha önce okulda böyle bir şey yapılmadığı için yeni bir oda ayarlamışlardı.
İçeride zeka oyunları, matematik,türkçe dersi, tarih, zeka problemleri (bu sorulara benzer ama daha zor) tarzı dersler vardı.
5.sınıfta girmemiştim galiba.
Böylece o macera bitmiş oldu. Geçen senelerde tabletlerden yapmışlar.
Evet. Tabletler ile olan sınavı geçtikten sonra yüz yüze tek kişilik bir sınav yapıyorlar. Bize de bir hazırlık kitabı almışlardı ondan çalıştık. Ben genel kültur kategorisinden katıldım. Başka bir arkadaşım resimden katıldı.