Soru size bu forum diğerlerine göre neden aktif değil?

HakanÇ11

Asistan
29 Ağustos 2022
238
133
43
ben normalde technopat kullanacaktım ama giriş yaptığım zaman süresiz uyarı verdi konu açamıyorum cevap yazamıyorum
Orada Simplelogin gibi alias E-Mail'lere izin yok. Sinir bir durum. Özgür yazılım felsefesini benimsemiş biri olarak Özgür Yazılım bile olsa çoğu zaman Simplelogin ile kayıt oluyorum. Sağolsunlar bu forumda üyeliğimi kabul ettiler. Bahsettiğiniz forumu sevmiyorum ama Linux kategorisi için kayıt olayım dedim. Üyeliği reddetmişler bende girmedim. Zaten burası daha iyi ama aktiflik az. İyi yanı toxic bir kitle yok şuan.

1234456

Asistan
17 Aralık 2021
178
61
28
Orada Simplelogin gibi alias E-Mail'lere izin yok. Sinir bir durum. Özgür yazılım felsefesini benimsemiş biri olarak Özgür Yazılım bile olsa çoğu zaman Simplelogin ile kayıt oluyorum. Sağolsunlar bu forumda üyeliğimi kabul ettiler. Bahsettiğiniz forumu sevmiyorum ama Linux kategorisi için kayıt olayım dedim. Üyeliği reddetmişler bende girmedim. Zaten burası daha iyi ama aktiflik az. İyi yanı toxic bir kitle yok şuan.
forum tr çok aktif girip bak derim

Emirhan Sonmez

Doçent
3 Ağustos 2022
963
406
63
bu formun aktifligin düşme nedeni konuların hitap etmesi ve sohbet edecigimiz formu canlandırma amaclı yani gündelik hayatta iligli konuşma byle topluca olsa daha aktfilik artar 2009-2015 arası byle moderatörlerde adminlerde konuya dahil olup sohbet edio şakalaştıklarını görebilirsiniz uzun süre aktifligi olmayan moderatörleri moderatörlerin alınıp byle cok atif olan kişilerin girmesi dahada canlı yapabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bana göre eski şeyler daha güzel programlamayı tam bitirdiğimde eski tip bir forum açmayı düşünüyorum kare kutular kenar yumuşatma falan hiçbişey olmayacak
html ile yapacan tüm temayı galiba