Sizde Yardım Edin Nolur

Bu konuyu okuyanlar

alicia

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Birleşmiş Milletlerin (UN) Başlattığı Güzel Bir Uygulama Var!

Birleşmiş Milletlerin Açlık Sitesine Girin Birleşmiş Milletlerin (UN) Başlattığı Güzel Bir Uygulama Var!

Birleşmiş Milletlerin Açlık Sitesine Girin http://www.thehungersite.com
Orada Göreceğiniz Sarı Düğmeye TIKLAYIN.Dünyanın Herhangibir Yerinde Aç Bir insan Yiyecek Alıyor Size Hiçbir Maliyeti Yok, Yiyeceğin Parası Reklam Logolarını Görmeniz ile Reklam Yapan Sponsorlar Tarafından Ödeniyor,, Tüm Yapacağınız Bu Siteye Girmek ve Yiyecek Bağışla ( GIVE FREE FOOD ) Düğmesine TIKLAMAK. Bir Saniye Sürüyor, Günde Sadece Bir Kere Bağışda Bulunabiliyorsunuz..

alicia

Doçent
Reaksiyon puanı
2
clipimage007zo0vv1hh9.jpg

senden daha ihtiyacı oldukları kesin :( :( :( :(
bu resim benim gozumun onunden gitmiyor cok etkilendim

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Ben biraz ortamı yumuşatayım diye söyledim sen yine balyozla indirdin.

Herhalde durumları daha kötü. Bunu yapan, ordaki kıtlık falan değil, medeni insanlar.

alicia

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Troy dedi ki:
Ben biraz ortamı yumuşatayım diye söyledim sen yine balyozla indirdin.

Herhalde durumları daha kötü. Bunu yapan, ordaki kıtlık falan değil, medeni insanlar.

bugun yumusıycak halim yok troy!!!!
iyi indirmişim

Wolker

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Troy dedi ki:
Sonuna kadar katılıyorum katrilyonlarca para toparlanıyor oradaki zavallilara birer cuval un veriyorlar bitti o kadar nerede geri kalan para ?.Adamlara tarım yapmayı ogretin faydalı şeyler yapın 1 cuval un verdik mi tamam diyorlar onuda kapıştırıyorlar ileri derecede hristiyanlık propagandasınıda yapmayı unutmuyorlar.Gecenlerde bir gördüm bunların yaptıkları uygulamaları kan beynime sıçradı resmen hani hayvanlara bile oyle yemek verilmez çok afedersiniz.