Sizce TikTok nasıl bir uygulama?

TikTok nasıl?

• çok iyi😍

Kullanılan: 2 3.1%
  • iyi👍

Kullanılan: 12 18.5%
  • kötü👎

Kullanılan: 51 78.5%

• Kullanılan toplam oy
    65

Bu konuyu okuyanlar

mertbaba41

Doçent
Reaksiyon puanı
572
insanımızı afedersiniz ama salaklaştırıyor lan kadın tiktoktan canlı yayın açıyo diyo ki bi araba (bağış) atın ben bayılıcam yada reynmen ne yaptııı gibi arkadaşlar var sinir ediyo bunlar
o uygulamayı sevenler buna karşı çıkmaz mı?
tiktokta hiç tanımadığı kadına bağış atıyo ööle düşün

differentturk

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,059
insanımızı afedersiniz ama salaklaştırıyor lan kadın tiktoktan canlı yayın açıyo diyo ki bi araba (bağış) atın ben bayılıcam yada reynmen ne yaptııı gibi arkadaşlar var sinir ediyo bunlar

tiktokta hiç tanımadığı kadına bağış atıyo ööle düşün
Reymen naptın??!?!!! Reymen napıyorsun!?? Reymen, Reymen!!!??? Reymen nabıyon??!!!!
Mesaj otomatik birleştirildi:

Reymen naptın??!?!!! Reymen napıyorsun!?? Reymen, Reymen!!!??? Reymen nabıyon??!!!!
Bir de Allah'ına kurban Mustafa da var ?

Kubilayhan014

Doçent
Reaksiyon puanı
179
Uygulama iyi ama yukarıda yazıldığı gibi içerikleri kötü. Uygulama iyi olduğunu şu sekilde kanıtladı bence Instagram Rells özelliğini getirdi tiktok gibi.

Tom Hardy

Profesör
Reaksiyon puanı
3,381
Arkadaşlar bu TikTok'un neden bu kadar hateri var ya? herkes kötü şıkkını işaretlemiş

Ata_

Asistan
Reaksiyon puanı
120
Kim neye bakarsa onu görür valla. Ben bilgilendirici, genel kültür arttırıcı videolar izliyorum sadece onlar çıkıyor. Milletin dansına günde 1 saat bakarsanız böyle şeyler görmezsiniz önyargılı olursunuz. Ben ilk girdiğimde dans gördüm daha da görmedim gitti.

HP Kullanıcısı

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,274
Afedersiniz B*k gibi

ruyada-bok-gormek-001.jpg

M.C.D

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Uygulama mükemmel tasarlanmış insan tuzağı. Çok profesyonel bir uygulama. Kullanıcıları boş şey izleyerek boş bir hisse kapılmak yerine eğleniyor. Nasıl oluyor bende bilmiyorum.

efemurato

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,044
Bir çuval düşünün.İçinde Genellikle siyah taşlar var.Aralara serpiştirilmiş rengarenk taşlarda var.
Tiktok aynı bu misal.Çoğunlukla içindekiler pek iyi değil.Ama hepsine ''siyah taş'' demek olmaz.Önemli olan o çuvalın içindeki rengarenk taşları bulmak.
ama tepe değerine ve aritmetik ortalamasına bakarsan siyah taş doludur gözükür
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar bu TikTok'un neden bu kadar hateri var ya? herkes kötü şıkkını işaretlemiş
içindekiler yüzünden

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
TikTok Vine'dan bile kaliteli bir uygulama. Gerek arayüzü, gerek video algoritması gerek osu gerek busu olarak ama TikTok Türkiye çöp bir yer. Anca omuz atıp drop müzikler koyarlar. Ayrıca TikTok US'i kullananlar TR'yi kullananlara çok şey kaçırdıklarını söylüyorlar. Sonuç: TikTok çok iyi uygulama.

Tom Hardy

Profesör
Reaksiyon puanı
3,381
Uygulama özellikleri olarak değerlendirmiyor muyuz? Eğer kitle olarak değerlendirirsek TR bakımından leş. Ha data mine olarak vs. değerlendirirseniz diğer uygulamalara göre daha az topladığı söyleniyor. Bilemem o kısmı.
zaten herkesin kararı farklı biri övüyor biri yeriyor o kişiden kişiye değişir.

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
zaten herkesin kararı farklı biri övüyor biri yeriyor o kişiden kişiye değişir.
Baktığınız yere göre değişiyor. Uygulama olarak güzel. Yabancı ülkelerde genel olarak güzel. Türkler yaptığı saçmalıkları paylaşmak için kullandığından kötü oluyor.

Son mesajlar