Görmüyor muşum

Bu konuyu okuyanlar

Umut Keleş

Ben;neden yaptım böyle.
Reaksiyon puanı
864
Annem beni üst katta ağzıma vurduktan sonra aşağıda bana ayağıyla vurduğu yeri göstererek ne yaptığını gördü mü diyor bende bugün bir değişiklik yapïp kırılsın ayağın kopsun dedim annemde cvp veremedi. Şimdi birlikte hiç bir şey olmamış gibi aşağıda sohbet ediyorlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kuşun kafesini neden koruyamadın? Gel bende sana bi tane vurayımda aklın başına gelsin.
Dostum ben yemek yiyordum kuş dışarda ben içerde normalde hiç bir şey olmaz

Annem yemeden önce kuşa bir şey olmaz heralde dedi bende sanırım olmaz dedim sonra annem gelip ben öyle bir şey demedim diyor.

Ben bana yaptıkları vurma şiddetinde değil neden böle yaptıklarındayım yoksa karşı koyacak kas gücüm var

Son düzenleme:

Umut Keleş

Ben;neden yaptım böyle.
Reaksiyon puanı
864
Kendimi övmek büyük görmek gibi kesinlikle olmasın! Ama cüzdanda 1090 TL para 700 TL para ve 1000 TL edecek pc var :)

Yaş kaç senin? Eğer ki küçükse vücudun kaldıramayabilir.
13

Yeni yeni girdim ergenliğe

Umut Keleş

Ben;neden yaptım böyle.
Reaksiyon puanı
864
700 TL para demişim telefon var :D. Sinirden yazmayı unuttum

Umut Keleş

Ben;neden yaptım böyle.
Reaksiyon puanı
864
En iyisi acil durumda (sinoptaki değil iyi kalpli olan Kayseri'deki ) ne kaçmak otobüs çarşıya kadar gidiyor.

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
En iyisi acil durumda (sinoptaki değil iyi kalpli olan Kayseri'deki ) ne kaçmak otobüs çarşıya kadar gidiyor.
Ciddi bir durum kardeşim. Yaşın biraz daha büyük olsa evdeki tüm değerli eşyaları al koy çantaya, belli etmeden 3 5 kuruş da annenden babandan al, gidebileceğin en uzak yere git, telefon dışında her şeyi sat, gittiğin yerde bir işe gir, kalacak yer için ve tok tutacak kadar para kazan derdim. Şuan katlanmak zorundasın bence :(

Yasindogu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Karakola git iyice anlat ikili oynarlar zaten kimse bunu kabul etmez falan de seni korumaya alırlar

babapuro

Asistan
Reaksiyon puanı
137
1596187855228.png

Umut Keleş

Ben;neden yaptım böyle.
Reaksiyon puanı
864
Ayağıyla şag bacağımın dirseğine vurdu

Ama sonra da çok yumuşuyorlar benim sinrim geçiyor ama yine bir şey oldumu diğer yaptıkları safları sıklaştırıyor o zaman da başımda red alerts çalıyor.

Tolga6bd6

Doçent
Reaksiyon puanı
298
1 hafta önce köyümüze geldik (köydekilerle aramız pek iyi değildir(malum Sinop insanı))
Köyümüze geldiğimizden beri ailem birbirinin dedikodusunu bana anlatıyor hatta normal evimizdeyken babam annemi annem babamı kötülüyor ve ben evet haklısın Ayn fln diyorum olayları bana anlatırken. Biz köye kuşumuzuda getirdik. Malum çok bağlandık ona 5 yıldır yaşıyor 4,5 gün önce altıya girdi.
Kuşunuz hep dışarda kamelyanın üstünde durur ama biz yanında oluruz gerçi 15 dk fln yalnız dursada bir şey olmaz. Fakat bugün istisnayla birlikte bir kedi onu almaya çalışırken kafesi devirmiş ( biz kahvaltı yapıyorduk) babam kafesi yerinde göremeyince baktı kafes yüvarlanmış çimenlere koşu kafes elinde gel dedi seni bi çiğniyim dedi. Annem babamı durdurdu geldi kendisi dövdü ilk olarak sağ bacağımın dirseğine sonra da ağzıma bir tokat vurdu sonra ben direk üst kattaki salona çıktım annem sınırlı bir şekilde gel aşağıya kahvaltı yap dedi gelmedim sonra üst kata geldi babannem hakkında dedikodu yapmaya başladı (babannemde onun hakkında dedi kodu yapar. ). Sonra 8 y. Kuzenimle oynadığım gel deyince geldiğim git diyince gittiğim için bir daha patlattı daha çok olay oldu da çok uzun sürer ztn sonrası da gereksiz ben bu olaylardan önce çok yaşadım anneme küçük bir lafla karşılık verdiğim (haklı olduğum ) için babam beni balkonda yumrukladı sonra babam beni kendi bisikletinin önüna attığı ve benimde bacağım bisikletin (neresiyse artık /) bir yerinde görerek kırılacak dereceye geldiği için sokakta dövdü annem 6. Sınıf ta karne notum 89 olduğu için de dövdü ben ŞİDDET GÖRÜYORMUYUM? (ERKEĞİM)

Annem ve babam sürekli biz sana hiç dayak attıkmı diyerek dalavere yapıyor.

Ve ise gitmiyorum diye bana kötü davranıyorlar anne bugün de duruyum diyince işimiz çok diyorlar
sana önerim kendini güçlendiricek sporlara git mesala kickbox a gidebilirsin eyer yakınında bir tane gençlik merkezi varsa tekvandoya gidebilirsin ama eyer gidersende bacagını acmaya hazır ol kick bbox a gittiginde teknik öğrendiğinde bunu kimseye uygulamıycak şekilde yapmalısın mesala gard almayı öğren vücüdunu sürekli dinç tut hayat zor :(